USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку ліквідують стихійний ринок

9 Серпня 2016 15:47
Луцькі муніципали влаштовуватимуть «полювання» на імпровізований ринок біля залізничного вокзалу поруч із так званим «Привозом».

Про це під час оперативної наради сьогодні, 9 серпня, повідомив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

З його слів, рейди у районі вокзалу відбуватимуться на кшталт аналогічних рейдів біля ТЦ «Гостинець».

«Поблизу залізничного вокзалу щодня несанкціоновано здійснюють торгівлю близько 20-30 людей. А тим часом минув фестиваль «Бандерштат-2016, тож луцьк відвідала велика кількість гостей. Чому гості з інших міст повинні на це дивитися? Не може так бути», - зазначив віце-мер.

Він звернувся до міських муніципалів, аби останні ліквідували самовільно створений ринок на залізничному вокзалі до Дня Незалежності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
федур Показати IP 9 Серпня 2016 15:57
Коли вже ця б...ська команда корупціонерів нарешті щось створить? Все ліквідовують і ліквідовують. Нешановні ви для людей чи люди дя ваших знущань?
Андрій Показати IP 9 Серпня 2016 16:01
Григоренко слабо квітковий ринок в центрі міста прибрати !?
СПРАВЕДЛИВОСТЬ Показати IP 9 Серпня 2016 16:02
ВЫ ПОДНИМИТЕ СНАЧАЛА ЛЮДЯМ ПЕНСИИ ЗАРПЛАТЫ ГРИГОРЕНКО А ПОТОМ БУДЕТЕ ЛИКВИДИРОВАТЬ ЭТИ РЫНКИ
Лучанин Показати IP 9 Серпня 2016 16:15
І правильно, ібо нефіг, знахабніли. Їх не трогали, вже на шию залізли, в другий ряд ідуть і прохід до 23/7 перекривають. Давно час. А захисники нехай подумають, чому одна бабка має стояти на привозі, і платити за місце, але чесно заробляти, а якась хітрови*бана на халяву торгувати???????
127 до Лучанин Показати IP 9 Серпня 2016 16:39
Чоловіче ! Шо, жаба лучанина давить ?
128 до 127 Показати IP 9 Серпня 2016 18:23
Жаба не давить, але порядок має бути. Ніщо не може бути виправданням бардаку, ні в якій сфері. І чим раніше ми це поймем, тим швидше жити нормально будемо. Ви ж мабуть не дуже б зраділи, якби у вашому дворі цигани розбили табір, а них же також зрозуміти можна, в них така ситуація. Так шо перед криком про рибу з голови, давайте кожен в себе порядок наведе для початку.
Лучанин до 128 Показати IP 9 Серпня 2016 18:32
От от,доки їх не стосується той всерівно,а як би під домом цей с**ч влаштували,так би не казав. А тут,ще й центр міста,вокзал,туристи...розумні зрозуміють..
пра до 127 Показати IP 9 Серпня 2016 18:28
як завжди!
Лучанин до 127 Показати IP 9 Серпня 2016 18:29
Вже не давить! Вийшов,прогулявся,чисто,тихо і без срачу, сьогодні розігнали певне. Сподіваюсь цей свінюшнік не повернеться
127 Показати IP 9 Серпня 2016 16:34
Власти Луцка при деле: то базарчик разогнать, то улицы переименовать. Все, что делают заканчивается на ....ать
Лучанка Показати IP 9 Серпня 2016 16:36
Вас так хвилює що скажуть гості фестивалю "Бандерштат-2016"? А що гості можуть сказати проти людей, які хочуть продати продукцію і заробити трохи грошей на прожиття? Забезпечте людям нормальні умови для проживання, а тоді влаштовуйте «полювання»!
Лучанин до Лучанка Показати IP 9 Серпня 2016 18:27
А я дуже хочу GLку, ну от не вистачає мені його для прожиття, а зарплати не хватає, та і товариш наркоман дунути немає за що, для нього це теж питання прожиття. Можна ми пограбуємо вашу квартиру, а то від тої влади не діждешся.
Лучанка до Лучанин Показати IP 10 Серпня 2016 22:32
Шановний Лучанине, як не вистачає на прожиття, займайтеся сільським господарством і про друга не забудьте, долучіть до справи.А потім разом на ринок, щоб продати те що виростили! От тоді не прийдеться нікого грабувати і в друга все буде гаразд! Удачі!!!
Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 17:43
А організувати ринок на Львівській слабо?
Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 18:12
а як на рахунок того,що під час "Бандерштату" смерділо дуже гівном на значній території міста в районі обласної лікарні,залізничного вокзалу, напевно з очисних + смітники по усьому місту теж додавали смороду, враження для гостей міста, думаю, не з приємних.
длрпп до Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 18:29
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВОВК Показати IP 9 Серпня 2016 18:56
Григаренка і стадо баранів з Бандерштату а як на рахунок переляканих звірів в зоопарку і засраний парк то по європейськи чи по майдаунськи. Гості приїхали бачте . Таких гостей за дупу і на хр6н з пляжу.
102 Показати IP 9 Серпня 2016 20:18
А те що біля ж.д переходу Бошкаленко самовільно побудував магазинчик на 80 кВ.м то нічого Григоренко цього небачить.
коцюба Показати IP 9 Серпня 2016 23:47
Стихійний ринок - Індикатор який відображає життєві реалії сьогодення. В тих нещасних продавців вибір відсутній, скільки було мови щоб прості люди мали можливість продати сільськогосподарську продукцію вирощену своїми руками на клаптику землі БЕЗ ЗДИРНИЦТВА. В погоні за грошима починаючі від чиновників до базарних баронів закривають очі та вуха на злиденне життя люду. Гляньте в скільки рядів стоять торговці в Ковелі біля вокзалу. Уявіть масштаб зубожіння по області! Реальна ситуація жахлива - хто з можновладців спроможній адекватно реагувати на стрімко розвиваючу кризу яку штучно створили підняттям цін?
щодо рейду біля Гос Показати IP 10 Серпня 2016 08:53
так "бабульок" порозганяли а от "синіх швабр" що торгують спиртом денатуратом - ні! І як тим селянам надалі жити, коли їхня нормальна домашня продукція при офіційній здачі (продажу) вартує копійки. НІЧОГО АБСОЛЮТНО НЕ ЗМІНИЛОСЬ! І МІНЯТИ НІХТО НІЧОГО НЕ ХОЧЕ! ЖАХІТТЯ!