USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку горіла електропідстанція. Оновлено

8 Серпня 2019 12:41
На вулиці Скандинавській у Струмівці горить електропідстанція.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

На місці пожежі працює чотири бригади пожежників та аварійна служба «Волиньобленерго».

Рятувальники не можуть потрапити в приміщення підстанції та ліквідувати пожежу через сильне задимлення.

Як пише «Суспільне Волині», за станом на 13.20 пожежники загасили загоряння на електропідстанції.

Причиною загоряння став пошкоджений негодою кабель, розповів заступник керівника «Волиньобленерго» Володимир Перчук.

Внаслідок пожежі знеструмлені частина Струмівки, Липин та Луцька. За станом на 15:05 електропостачання та подача води відсутні на наступних вулицях: Декабристів, Арцеулова, Відродження, Дубінвська, Рівненська, Огієнка, Сагайдачного, Дубнівська, Мазепи, Грушевського, Козакова.

Без електроенергії, але з водою вулиці Уласа Самчука, Кривоноса.

Без водопостачання, але з електроенергією вулиці Гулака Артемовського, Молоді, Дорошенка, Ветеранів, Конякіна, Соборності, Волі, Перемоги, Конякіна.

Зі слів Перчука, електропостачання населених пунктів нині відновлять. Проблемою залишається відновлення світла на двох підприємствах, розташованих у Струмівці.
Фото Суспільне Волині:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Андрій Показати IP 8 Серпня 2019 13:00
Горить на скандинавськый вулиці (це за модерном) а відключені вулиці виниченка, відродження.... ???? нема світла на карпенка карого на світлофорах....?????
П'яний електрик до Андрій Показати IP 8 Серпня 2019 13:53
Все правильно, все запітано звідти, гореллі ваші гроші...
Андрій до П'яний електрик Показати IP 8 Серпня 2019 14:01
А логіка запитувати за 10 км. ? коли є станції ближче?
Анонім до Андрій Показати IP 8 Серпня 2019 14:41
Треба знати хоч основи електротехніки щоб корчити з себе великого профі
Андрій до Анонім Показати IP 8 Серпня 2019 16:45
та які нафі№"; "основи електротехніки" всі розуміють чому заживлюють з дальніх і як розподіляється навантаження... проблема в тому, що вже надцять років ми платимо за оновлення систем це ж закладалось як умова при приватизації .... а в результаті вихід з ладу ОДНІЄЄЇ підстанції несе хаос та проблему для всього міста....
ПроСто Вася Показати IP 8 Серпня 2019 13:10
ЦЕ - диверсія Порошенка
електрик Показати IP 8 Серпня 2019 14:33
Вже давно час думати про те, щоб електропостачання під землею проводити і не бути у залежності від примхів погоди, що провода повітряні порвуться і спричинять такі наслідки! 21-сторіччя на дворі, а в них повітряні електромережі... :(
Анонім до електрик Показати IP 8 Серпня 2019 15:22
В місті повітряних ліній майже не має, все підземні кабельні які ще важчі в експлуатації і не кращі по надійності, ти хоч лампочку замінити можеш?
Пропала і водичка Показати IP 8 Серпня 2019 14:58
Доблесний водоканал рив біля своєї території. Основне живлення з ПС102, хочеться вірити що не їх риття привело до ланцюгової реакції з вимкненням енерго живлення. Лиш де їх резервні лінії живлення ? Де АВР в підприємства забезпечення життє діяльності міста? Де АВР центральної частини міста? Який стан РП10 ПС102?
Анонім Показати IP 8 Серпня 2019 15:59
Колхоз...сарай якийсь занедбаний,а не підстанція! Пів міста без світла ,за халатність,безвідповідальність Волиньобленерго! Каменний вік!
ор Показати IP 8 Серпня 2019 18:26
Перчука ТРЕБА ДАВНО ВЖЕ ГНАТИ , А ТО ПОРОБИЛИ СВОЇ ФІРМОЧКИ І КАЧАЮТЬ ГРОШІ ЯК ПІДРЯДНИКИ , А ПРАЦІВНИКІВ ОБЛЕНЕРГО 50 % ЗВІЛЬНИЛОСЯ ,ЗАРПЛАТИ ПО 5000 ГРИВЕНЬ , ПРОЖИВИ В ЛУЦЬКУ. А ВЕСТЕЛЕКТРО ЦЕ НА РУКУ, ГРОШІ ВОРОВАТИ
Лучанин Показати IP 8 Серпня 2019 21:17
Власником Волиньобленерго ( 75%) є відомий Бойко. У вартості кожного кіловата закладено і обслуговування мереж і їх розвиток. А куди насправді ідуть гроші - вибори, ЛДНР, "руский мір".
Га Показати IP 9 Серпня 2019 00:42
Чого пожежники приїхали з водою?