USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку горить електропідстанція: частина міста – знеструмлена

19 Липня 2018 18:59
У Луцьку на Центральному ринку загорілася трансформаторна підстанція.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, загоряння трапилося у четвер, 19 липня, близько 18 години.

На місці пригоди працює дві бригади рятувальників, які для ліквідації загоряння використовують багато вогнегасників спеціального типу для гасіння електрообладнання.

Через аварію у центральній частині міста не працюють світлофори та зупинилися тролейбуси.

До слова, надійшла інформація, що світла у центрі міста може не бути протягом доби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ляшко Показати IP 19 Липня 2018 19:06
Да будет свет , сказал електрик и от ...л провода
Петро Показати IP 19 Липня 2018 19:11
Хіба це вперше? Радянське обладнання давно випрацювало свій ресурс. Саме "цим" і закінчується барижничество з тарифами "по-Новому"... "розумники", тільки не кажіть що обленерго державне підприємство. В нього є власники Бойко і григоришин
Шевченка Показати IP 19 Липня 2018 20:42
Коли світло буде! Саме більше то дратують невиконані обіцянки!!! Не знаєте коли відремонтуєте то мовчіть.
Вік до Шевченка Показати IP 19 Липня 2018 20:51
З 20-ї перенесли на 23
Вік до Шевченка Показати IP 19 Липня 2018 20:53
Зато будка гарна
Це Показати IP 19 Липня 2018 21:07
Обома відновив.перестав табло сідати за обіцянки навчитися руки мити після туалету
Фосфорос Показати IP 19 Липня 2018 22:48
От бачите, які ми всі вразливі і беззахисні. А це лише чп на підстанції - і вже пів міста стало. Отож дякуйте і низько вклоняйтеся тим, хто виборює наш мир на сході в окопах і на західному дипломатичному фронті, бо - не дай Бог - прийдуть "месії", які обіцяють всім все і відразу...
Кіловат Показати IP 19 Липня 2018 23:56
Горіла в минулому році, майже через рік чергова пожежа. За критичної ситуації обладнання підстанції має спрацювати в автоматичному режимі, можливе димоутворення та навіть короткочасне відкрите полумя (дуга). Все. Крапка. Виходить що аварія розвивалась за іншим сценарієм і вже не перший раз. Вивід - робота ТПС не збалансована з навантаженням а ще гірший варіант автоматика не здатна працювати в нештатному режимі. Хтось це все дозволяв, ставив підписи.
Гігават до Кіловат Показати IP 20 Липня 2018 00:38
Все там працювало нормально а потім Путін прийшов і все поламав.