USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку камери допомогли розшукати водія, який пошкодив стовп з ліхтарем та втік. Відео

25 Грудня 2020 16:07
У Луцьку на щойно відремонтованій вулиці Ківерцівській автівка пошкодила ліхтар. Водій з місця ДТП зник.

Інформацію про пошкодження нової опори освітлення розмістили у фейсбуці 24 грудня.

Диспетчери «Центру безпеки міста Луцька» при департамені муніципальної варти провели повний моніторинг подій, які відбувались на вул. Ківерцівській 24 грудня, та встановлено, що о 14:22 автомобіль марки Foton з державним номерним знаком 0408 на синьому фоні (автозак) виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на нову опору освітлення.
Водій проігнорував вимоги ПДР та втік з місця події, не викликавши поліцію і не зафіксувавши дорожньо-транспортну пригоду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Хм Показати IP 25 Грудня 2020 16:16
А де докази??? Це і синій бус міг, який красиво на тротуарі припаркований
LOL до Хм Показати IP 25 Грудня 2020 16:29
Відео є!!!
Опа до Хм Показати IP 25 Грудня 2020 17:40
а докази на відео яке є в статті. варто було б переглянути перед коментарем :)
АХААХАА Показати IP 25 Грудня 2020 16:28
В АТО ЙОГО !!! АХАХААААААААААА!!!!!!!!
До хм Показати IP 25 Грудня 2020 16:55
Пеиегляньте відео в facebook там чітко видно
адвокат Показати IP 25 Грудня 2020 17:15
а машина не поліцейська випадково?
Хм.хм Показати IP 25 Грудня 2020 17:47
Відеозапис вже не доказ???
До адвокат Показати IP 25 Грудня 2020 19:00
Машина ментовская, бобик для перевозки
Автозак Показати IP 25 Грудня 2020 19:21
Автозак в'їхав?
жорж Показати IP 25 Грудня 2020 19:35
Ще один з органів
дідо Показати IP 25 Грудня 2020 19:38
нацгвардія рулить
Qwerty Показати IP 25 Грудня 2020 20:03
Автозак має технологічний маршрут , дорожну карту, як по часу так і по кілометражу . І відставання по цьому технологічному маршруту це вже чп. Ось він і поїхав.
Всезнайко Показати IP 25 Грудня 2020 22:40
"Мусоровоз"