USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку майор поліції торгував амфетаміном

31 Березня 2021 17:18
Волинського поліцейського, який торгував амфетаміном, посадили за ґрати на 7 років.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

За принципової позиції прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури Луцький міськрайонний суд визнав старшого інспектора сектору реагування патрульної поліції № 4 Луцького районного відділення поліції винним у неодноразовому незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин, в тому числі в особливо великих розмірах (ч. ч. 1,2 ст. 307 КК України) та призначив йому покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Із березня по липень 2019 року правоохоронцями задокументовано три епізоди придбання і збуту поліцейським амфетаміну.

Окрім того, під час обшуку в його оселі виявлено й вилучено цю психотропну речовину в особливо великих розмірах.

Згідно з рішенням суду поліцейського позбавлено також права 3 роки обіймати посади в правоохоронних органах та спеціального звання «майор поліції».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
я Показати IP 31 Березня 2021 17:50
Не вірю своїм очами. Ну хоч один отримав реальний строк. Ще б за хабарників так взялися. А то кого не зловлять - усі або невинні, або це провокація, або їх підставили.
Kolyan Показати IP 31 Березня 2021 18:06
Реформа у всій своїй красі! А скільки випадків, про які не пишуть. Чорти!
Санчес Показати IP 31 Березня 2021 20:01
Не можешь победить-возглавь
Анонім до Санчес Показати IP 31 Березня 2021 21:29
))) робоча схема)))
Анонім Показати IP 31 Березня 2021 20:04
nice)))
Галащук Показати IP 31 Березня 2021 21:04
Коли Циплакова і Артинюка з Нововолинська за це закриють? Жруть і продають наркоту, беруть хабарі , зливають інформацію!!!! Де начальство????
гепезенянин Показати IP 31 Березня 2021 22:13
надіюсь це не першоквітневий жарт...Аж невіриться...Кожен день на районі бачив і думав,що відмажеться...
Патрульний до гепезенянин Показати IP 1 Квітня 2021 01:03
На щастя не відмазався, таким не місце у нацполіції, а от прокурор Гуцуляк Тарас відкупився у своїх колег, які нібито робили перевірку і факту що він буцімто перебував в алкогольному сп'янінні з п'ятьма дівчатами — не доведено. Це ж абсурд, коли є свідок у якого патрульні боялися взяти свідчення, пояснюючи це тим що їх можуть звільнити.
121 Показати IP 31 Березня 2021 23:10
А що означає за принципової позиції прокуратури?? Хіба в тих лежнів має бути якась інша позиція??? Не принципова?
Ххх Показати IP 2 Квітня 2021 00:37
Це власюка закрили?