USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

На Волині люди перекрили дорогу державного значення

29 Травня 2014 14:02
Автомобільну дорогу державного значення Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ перекрили в двох місцях. Рух автотранспорту сьогодні, 29-го травня, заблокований.

Протест місцевих мешканців - проти неналежного обмундирування мобілізованих волинян.

Про це повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини очевидець подій, лучанин Максим, яких виїхав в ту сторону у відрядження.

«В Оконську, Маневицього району, на пішохідному переході люди ходять безперестанку туди-сюди. Рух автомобілів блокований на двох смугах. Ще одну таку блокаду зробили й на наступному пішохідному переході, ближче до Маневич», - розповідає про побачене Максим.

Він каже, що місцеві мешканці обурені неналежним забезпеченням їх близьких обмундируванням, яких мобілізували. Так волиняни хочуть привернути увагу до цієї проблеми й хочуть, аби їх рідні повернулися додому.

Нагадаємо, жителі Любомльського району на Волині вже перекривали міжнародну трасу Київ-Варшава в селі Римачі поблизу пропускного пункту Ягодин 23-го травня й другий раз перекривали цю ж трасу поблизу села Ягодин 26 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:04
СБУ повинно перевірити організаторів протестів. Це знову ті самі кремлівські провокатори .
екскурсовод до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:22
Вже потрібний новий майдан проти нинішнього майдану, бо інакше діла не буде.
ЗМІ Показати IP 29 Травня 2014 14:13
Ну от вам і відповідь!!! "Ротації учасників АТО не буде - Коваль" http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3370733-rotatsii-uchasnykiv-ato-ne-bude-koval
дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:18
Люмпен голосує за ригів та комуняк .а потім блокує автостради. У період війни російських провокаторів треба розстрілювати.
Пофігіст Показати IP 29 Травня 2014 14:22
А ну її до біса, ту державу! Хай хлопці обнімуть своїх матерів, пригонуть дружин. І буде всім щастя!
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Травня 2014 14:56
Ну, й придурок ти "пофігіст". СБУ має конкретно установити агентів ФСБ на червоному Поліссі, котрі підбивали місцевих блокувати трасу. І покарати й місцевих. Іде війна. Вони, що там приморочились? У небезпеці Держава. Спробували б вони повернути своїх синів із Афганістану при "совєтах". Років по 10 мали б, як не більше. Отака короста завелась. Пане Мельникович! Ви що собі дозволяєте під час воєнних дій? У відставку, без пенсіону хочете?
екскурсовод до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Травня 2014 15:01
А що в Україні оголешений віськовий чи хоч надзвичайний стан? Ви що мелете? Нехай СБУ йде і воює, а то вже зажиріли в кабінетах!
Штірліц до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Травня 2014 18:48
Пердак вибухнув??? Вже "полювання на відьом" починаєте???? Всюди провокатори ввижаються???
Вася Показати IP 29 Травня 2014 15:58
Все хлюпіків терміново додому, до мам, вони в барах ще не всю горілку випили.
розум до Вася Показати IP 29 Травня 2014 16:57
Вася,іди сам повоюй, а то дуже розумний, чи всю горілку ще не випив.
Штефанку Показати IP 29 Травня 2014 16:21
Лемку, їдь воюй на свою Львівщину - вас там багато на війні і різанині помішаних. Хіба дурний не розуміє - людей просто відправляють на бійню. Невже важко просто закрити кордон, перекрити всі канали постачання і через пару днів бойовики самі здадуться. Тоді кожного за хобот і на камеру нехай пояснюють - хто, звідки, чому. ЧОМУ ДОСІ ЦЬОГО НЕ ЗРОБИЛИ, ЧОМУ ЧЕРЕЗ КОРДОН ЇЗДЯТЬ КАМАЗИ ІЗ ЗБРОЄЮ, КОМУ ЦЕ ВИГІДНО!!!!!!!!!!????????????
Volynyaka Показати IP 29 Травня 2014 16:23
Тільки що з Оконська. Матері та дружини перекрили трасу тому що надійшла інформація, не перевірена, що коли вивозили потягом 51 бригаду потягом їх обстріляли. Звязку з військовослужбовцями не було. Зараз вже зясували, що їх доправлено на миколаївщину на полігон.
Іван Показати IP 30 Травня 2014 12:12
краще б захопили газопекачувальну станцію і перкрили ГАЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!