USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку молодики приліпили до скла патрульного авто фалоімітатор, їх затримали. Фото

12 Березня 2019 12:55
Група молодих чоловіків вирішила розважитись у Луцьку в неординарний спосіб: хлопці бігали містом та чіпляли на скло транспортних засобів гумовий виріб, схожий на чоловічий статевий орган. Інцидент трапився 10 березня, інформує прес-служба патрульної поліції Волині.

Зі слів патрульних, дехто з чоловіків фіксував реакції людей на відео. Повідомлення про хуліганські дії надходили на службу 102 кілька разів.

Через певний час вони трапилися на очі патрульним, а саме, вирішили «пожартувати» і зі службовим автомобілем. Один з інспекторів миттєво затримав особу, яка приліпила виріб на транспортний засіб. Інших чотирьох «спільників» також затримали.

У відділку поліції встановили, що головному порушнику – 21 рік, він уже мав проблеми з законом. Наразі йому загрожує кримінальна відповідальність за хуліганські дії за ст. 296 ККУ.

З іншими хлопцями, серед яких були й неповнолітні, проведено посилену профілактичну бесіду. Лучанин Ілля Токаренко, який спілкувався зі свідками інциденту, повідомив, що молодики, ймовірно, блогери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Цікаво Показати IP 12 Березня 2019 13:13
А навіщо пральна машина у кабінеті?))
1 до Цікаво Показати IP 12 Березня 2019 13:27
Імітатори прати, це ж логічно.
2 до 1 Показати IP 12 Березня 2019 16:05
Якось неоднозначно в пацанів вийшло. Побались з фалоімітаторм, надоїло, і до поліцаїв його приклеїли ... Ігри в діток якісь дивнуваті, і іграшки ще більше ...
3 до 2 Показати IP 12 Березня 2019 21:38
А може той пісюн резіновий не хлопців. Мо то підкинули? Мо то мєнтовська підстава? Ну який же пацан в здравом умі буде ризіновим піцом забавлятись, ГА ?!
скептик до Цікаво Показати IP 12 Березня 2019 13:39
це для тих, хто не хоче давати чистосердечні свідчення
Пралка там до Цікаво Показати IP 12 Березня 2019 14:18
для того щоб відмивати гроші
Лаврентій Показати IP 12 Березня 2019 13:15
І зараз хлопця за дитячі дурощі посадять на 2 роки, або дадуть умовно... А стрілок з мийки, за ВБИВСТВО, відповідальності не поніс практично ніякої...
Анатоль_ до Лаврентій Показати IP 12 Березня 2019 13:42
Так! Хлопцям тепер не позавідуєш! Але сами винуваті!
! до Лаврентій Показати IP 12 Березня 2019 14:15
Так вони ж будуть круті на "зоні". Ігри з фалоімітатором їм підуть в зачьот.
Ісса Ндойє Показати IP 12 Березня 2019 13:18
А не можна було їх на місці відпи****и ???
Кіса Злоє до Ісса Ндойє Показати IP 12 Березня 2019 14:22
краще треба було відт******їх тим фалоімітатором і відправити на реабілітацію в *ейропу !!!
В Піссу Двойє до Кіса Злоє Показати IP 12 Березня 2019 16:11
Ну що ж ви такі злі, вони ж ще дітки, ну погралися пенісом резиновим, ну потішились, а ви зразу "відт******їх"
опа Показати IP 12 Березня 2019 13:23
Для чого обличчя закрили? Країна повинна знати своїх хероїв!!!
А Показати IP 12 Березня 2019 13:26
Є незгідні???
21 до А Показати IP 12 Березня 2019 15:41
така борза шпана і є основою зародження злочинності. Таких кон%%них створінь треба ізольовувати.
Дьодік Показати IP 12 Березня 2019 13:27
Що заслужили - те й приліпили. - Карма, однако...
скептик Показати IP 12 Березня 2019 13:46
"предмет, схожий на чоловічий статевий орган". просто у паяціянтів занадто бурхлива уява
Кіса Злоє до скептик Показати IP 12 Березня 2019 14:29
а ти піди попробуй покласти їм на скло теж щось схоже, наприклад банан чи якусь сосиску, от тоді дізнаєшся бурхлива в них уява чи ні
скептик до Кіса Злоє Показати IP 12 Березня 2019 17:08
те, що вони ще й нарвані, я і без тебе знаю. не бачив кращих поліцейських, як італійські карабінери.
Їван Показати IP 12 Березня 2019 14:30
А поліціянти у відповідь приліпили молодикам до с&аки резиновий демократизатор ! І так десять разів підряд ! На шклі від фалоімітатара слідів не залишилося, а на с&аці бордово - синя вишиванка. То є дуже помічне при засвоюванні життєйських наук. Бо якщо наука не лізе в голову, то через отакі прийоми ну дуже ефективно засвоюється !
Однозначно! Показати IP 12 Березня 2019 14:38
Улыбнуло!
Добродій Показати IP 12 Березня 2019 15:40
Треба жартівникам за призначенням помістити їхні іграшки, щоб дурниці у голову не лізли.
Nf Показати IP 12 Березня 2019 15:48
Всі злючі, що враження, що аж від власної злості скоро самі себе покусають. Та, блін, зняли б того фалоса гумового, викинули у смітник і сказали подумки чи вголос навіть, якщо легше б від того стало "що з дурнуватих візьмеш" та й по всьому. Так ні, просто таки операція " план-перехват" і кримінальна справа. Дурні звичайно і витівка дурнувата, але в порівнянні з тим, як кілька місяців тому інші "діточки" розважались кидаючи в проїзджаючі авто глиби льоду і поліцейську машину теж таким чином припечатали, а "діточок" ще тоді й жертвами зробили, бо в них "таточко" крутий виявився і сто відстоків зам"яли все і спустили на гальмах, то тут справді просто тупа витівка і все, яка шкоди і загрози нікому не несе, а тому й піднятої шумихи не варта. Зайнятись нема чим всім.
... Показати IP 12 Березня 2019 19:16
Пацаны красавцы, нужно было мусорам в *опу его запихать
Джек Показати IP 13 Березня 2019 16:58
Орден їм,а не кпз!