У Луцьку на Коперника обмежать швидкість руху
На вулиці Коперника у Луцьку необхідно встановити знаки із обмеження швидкості, оскільки асфальтне покриття високого рівня дозволяє водіям занадто «розганятися».
Про це під час засідання 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28 травня, повідомила депутат Луцької міської ради Катерина Мельник.
З її слів, часто на цій ділянці дороги водії зловживають перевищенням швидкості. Як повідомила депутат, вулиця Коперника густонаселена. Також тут неодноразово виникали випадки зіткнення автомобілів з опорами електропередач. Разом з тим, проблемну дорогу постійно перетинають діти шкільного й дошкільного віку.
Катерина Мельник наголосила, що поряд із цією проблемою на вулиці Коперника виникла й інша – глибока яма на проїжджій частині, яку оминути автівкою практично неможливо.
Обранці громади таку ініціативу підтримали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання 60-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 28 травня, повідомила депутат Луцької міської ради Катерина Мельник.
З її слів, часто на цій ділянці дороги водії зловживають перевищенням швидкості. Як повідомила депутат, вулиця Коперника густонаселена. Також тут неодноразово виникали випадки зіткнення автомобілів з опорами електропередач. Разом з тим, проблемну дорогу постійно перетинають діти шкільного й дошкільного віку.
Катерина Мельник наголосила, що поряд із цією проблемою на вулиці Коперника виникла й інша – глибока яма на проїжджій частині, яку оминути автівкою практично неможливо.
Обранці громади таку ініціативу підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
лучани
Показати IP
28 Травня 2014 13:30
У БЮТ напевно беруть особливих. Чергове викидання бабла на дорожні знаки.
Лучанка до лучани
Показати IP
28 Травня 2014 14:50
Це та Катя ПустоМЕЛЬНИК, яка воювала з пістолетом на пр.Відродження? Хто її "зробив" депутатом? Напевно такий же недолугий ПУСТОвіт?
Дмитро
Показати IP
28 Травня 2014 13:42
Хто їздив по Коперника, той знає що там бистро і нема де розігнатися, бо на дорозі стоять купа автомобілів припаркованих. Біля МАУПа постійно стоять автівки, є пішохідний перехід біля 4 школи, а далі - тупо з правої сторони колона припаркованих авто аж до 25 садка. Розігнатися немає де.
Хай краще ініціюють вируб кущів з повороту Вавілова - на Коперника. Дорогу абсолютно не видно.
Аліна
Показати IP
28 Травня 2014 13:46
На вулицях Степана Бандери, Ярощука і Потапова теж такий знак встановіть, бо ганяють машини, страшно дорогу перейти.
Житель вулиці Степан до Аліна
Показати IP
28 Травня 2014 21:24
підтрмую Аліну на 100%
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.