USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку на Київському майдані водій влаштував дрифт. Відео

13 Липня 2021 08:59
Ввечері 12 липня у Луцьку на Київському майдані водій автомобіля влаштував дрифт на перехресті.

Порушення правил дорожнього руху зафіксував на відео Микола Граб.

«Київський майдан, тільки що. Хто знає дол*оба? Номера не видно! На жаль», – йдеться у дописі до відео у Фейсбуці. У коментарях до відео користувачі припустили, що це міг би бути той самий водій, який 2 липня у Луцьку на перехресті проспекту Волі та вулиці Винниченка дрифтував на Cadillac на іноземній реєстрації.
Нагадаємо, у ніч на 30 червня поблизу ресторану Show Basilic влаштував дрифт п’яний водій на BMW.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ЛУЧАНКА Показати IP 13 Липня 2021 09:18
і то не перший раз дістали ці д*біло*ди
Лучанин Показати IP 13 Липня 2021 09:20
Серед білого дня, перед обладміністрацією, плюючи на пдр. Ну що Луцька поліція, ваш хід.
жаклін до Лучанин Показати IP 13 Липня 2021 09:51
глибоко стурбовані?
Лучанин до жаклін Показати IP 13 Липня 2021 10:50
Ти із секти "какая разніца"? Голосувала також папріколу?
73% до Лучанин Показати IP 14 Липня 2021 12:53
Ну але ж прікольнєнько. Хіба нє?
Вася Показати IP 13 Липня 2021 09:48
Цей чувак на цьому ж Кадилаку на польській реєстрації минулого тижня дрифтував на перехресті біля ЦУМу. Муніципали відео з камер викладали в неті
лучани Показати IP 13 Липня 2021 10:35
Чекає коли відео з камер виставлять.
Просто Показати IP 13 Липня 2021 10:57
Так чисто для інтересу.... А як взагалі ця штука робиться?
…. до Просто Показати IP 14 Липня 2021 12:04
Выжимаешь сцепу, подкидываешь обороты, включаешь передачу, кидаешь сцепу. Руль крутишь в поворот, когда закинет зад крутишь из поворота. Постоянно подклачевываешь сцепной и держишь обороты. Но все естественно на заднем приводе.
Ілон Маск до …. Показати IP 14 Липня 2021 20:12
А як дрифтувати на теслі?
Нема на то ради ! Показати IP 13 Липня 2021 11:22
Так Погуляйко із-за броньованих штор на своїх вікнах і не чув і не бачив !
Лучанин Показати IP 13 Липня 2021 11:45
Тиждень назад воно там само те саме витворяло Люди не знали,куди розбігатися Вже,не дай Бог,скалічить когось,тоді звернуть увагу.... Мажорам все дозволено
Євробидло Показати IP 13 Липня 2021 13:27
Ви всі просто заздрите йому, бо їздите на корчах а він на нормальному авто.
Пенсіонери до Євробидло Показати IP 13 Липня 2021 14:01
Ми їздимо на тролейбусах, а ці всі смердячі корита, які забруднюють атмосферу планети, нам і даром не потрібні!
жлл до Євробидло Показати IP 13 Липня 2021 14:10
типу троль? попсовий тролінг
Євробидло до жлл Показати IP 14 Липня 2021 12:55
Ні, я просто прголосував папріколу. Але вірю, все ще вірю моєму презу.
Лучанин до Євробидло Показати IP 14 Липня 2021 19:29
Твій нік говорить про все
qwe Показати IP 13 Липня 2021 13:45
БАЗ НАКАЗАНІСТЬ ПОРОДЖУЄ САМОСУД. ЙОМУ ЩЕ НЕ ДОВГО ТАК ЇЗДИТИ...
007 Показати IP 13 Липня 2021 13:56
Такие дрыстера и возле глобуса каждый вечер исполняют , не смотря на то что оживлённое движение , и плевать им на закон , пдр , и тем более чужую жизнь . КУДА СМОТРИТ ПОЛИЦИЯ ????????? Угомоните уже Талант етих полуумков .
лучанка Показати IP 13 Липня 2021 16:00
на ковельській такі ж маневри робив,перед камерою спостереження