USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на переході авто збило двох дівчат-підлітків

28 Січня 2016 18:18
Автомобіль збив двох дівчат на вулиці Львівській поблизу Луцького національного технічного університету.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Водій їхав із дружиною та дитиною і на пішохідному переході не пропустив двох дівчат-підлітків, яким приблизно по 15 років.

Зі слів водія, вони вискочили на перехід, а він, їхавши на швидкості близько 80 км/год, не побачив, коли вони з'явилися на проїжджій частині.

Патрульна поліція викликала швидку та слідчо-оперативну групу, яка і визначить покарання для водія.

Швидше за все, йому «світить» 124 стаття Адміністративного Кодексу та вилучення водійських прав.

Варто зауважити, що водій не намагався втекти з місця пригоди, а всіляко допомагав дівчатам та правоохоронцям.

Фото надані прес-службою поліції

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Лучанка Показати IP 28 Січня 2016 18:28
Не виправдовую водія, але пішоходи взагалі не дбають про свою безпеку. Ступаючи на перехід, людина повинна впевнитись в безпеці переходу. Зараз зима, тормозіння автомобілем утруднене, навіть при мінімальній швидкості. А пішохід думає якщо він на переході, то йому все і всі повинні в одну мить зупинись. Вихід один: штраф за неправильний перехід пішоходної зони. А то получається пішохід завжди прав, а водія совають. Відповідальність повинна бути одинакова!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Січня 2016 18:32
не виправдовую дівчат, звичайно треба дивитись куди йдеш, але там пішохідний перехід, а це уже повна відповідальність водія. І гнати там 80 неварто
Таня до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 21:39
підтримую...навіщо ж тоді пішохідні переходи та знаки на дорогах, хіба не для того щоб люди могли спокійно і впевнено переходити дорогу і знати що вони безпечно доберуться до дому і своїх рідних???? і чому по вулиці міста серед білого дня в час пік в спальному районі гнатись 80 км, це ж не заміська траса??!!
4you до Таня Показати IP 29 Січня 2016 10:45
На дорозі не можна бути впевненим ні у чому. Навіть абсолютне виконання ПДР не гарантує стовідсоткову безпеку. Дбайте і думайте про себе самі в першу чергу і лише потім надійтесь на інших. Міркувати треба завжди критично, тобто водій не зупиниться, пішохід раптово вискочить на дорогу (перехід).
фууу до Таня Показати IP 2 Липня 2016 22:48
та ужас це не водії а вибачте д*біли то нашо сідати за руль якшо ти сліпий
Наталя до Лучанка Показати IP 28 Січня 2016 18:56
Ви знаєте, а водії у нас дуже безсовісні створіння. Щодня переходжу дорогу на переході по вул. Глушець і дуууже рідко, хто мене пропускає - зазвичай я чекаю, поки переїде транспорт. Не помітити мене важко, адже я довго стою обабіч дороги.
Пішохід до Наталя Показати IP 28 Січня 2016 19:27
А водії не зобовязані пропускати тих хто стоїть обабіч дороги. Покажіть водію що ви хочете перейти ступіть однією ногою на дорогу і вас пропустять \ А обабіч дороги стоять повії на Рівненській/
Олег до Пішохід Показати IP 29 Січня 2016 00:08
Ваша пропозиція схожа на рулетку. Ви так часто вигравали?
Наталя до Пішохід Показати IP 29 Січня 2016 09:42
Невірно зрозуміти мої наміри може тільки збочинець. Ставила ногу на дорогу, навіть три кроки робила... а потім поверталась назад на початкову позицію. Отака у нас етика. Була закордоном - різниця у відносинах водій-пішохід відчутна.
Лучанин до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 10:09
Дуже часто пішоходи стоять на переході без мети перейти дорогу. Або когось чекають, або курять, або ну хз що ще вони там роблять. Зупиняєшся щоб пропустити, машеш рукою а воно на тебе баньки вилупило та не переходить.
Пішохід до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 10:23
Не заперечую - різниця відчутна. Але у нас 99% водіїв зупиняться на червоне навіть ящо пішоходів нема а 90% пішоходів підуть на червоне якщо немає авто. Можливо в цифрах помиляюсь але це моя субєктивна оцінка. А чол який знає як і де стоять повії не збочинець . Збочення це трішки інше. З повагою.....і будьте обережні на дорозі.
Наталя до Пішохід Показати IP 29 Січня 2016 11:03
Повірте, з повією мене сплутати важко - важко не зрозуміти мої наміри перейти дорогу.
222 до Наталя Показати IP 29 Січня 2016 06:12
пішоходний перехід не підземка! дивитись треба
Наталя до 222 Показати IP 29 Січня 2016 11:36
і водіям у тому числі...
Аня до Лучанка Показати IP 29 Січня 2016 16:34
Повністю підтримую.
Бе Показати IP 28 Січня 2016 18:34
пішохід завжди прав, але не завжди живий.
водій Показати IP 28 Січня 2016 18:37
с**ку легше зупинити, ніж авто! треба пішоходам бути більше обережними, а то голову на переході навіть не обернуть, йдуть як по червоній доріжці!!!!
Анонім до водій Показати IP 28 Січня 2016 22:51
1000% завжди кажу :"водій сяде і вийде, а пішохід ляже і не встане". особливо підлітки йдуть, як бидлота-йшов по тротуару, стрелило в голову і , не дивлячись на дорогу, поворот через дорогу переходити
Наталя Показати IP 28 Січня 2016 19:00
...А якби вийшла, то, мабуть, була б на місці цих підлітків і мене б ще звинувачували у тому, що я кинулась під колеса.
Судя Показати IP 28 Січня 2016 19:27
З ПДР 4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину; г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку
Іра до Судя Показати IP 28 Січня 2016 21:00
ПДР знаєте, а як пишеться Ваша посада? Судя пишеться з двома "д" - Суддя. А що забороняється водіям? Коли один автомобіль зупиняється перед переходом, а той що рухається другим старається піти на обгін першого, це прописано в правилах?
Жанна до Іра Показати IP 29 Січня 2016 21:55
так прописано
ва Показати IP 28 Січня 2016 20:09
Живу там поблизу і щодня переходжу там дорогу, ніколи не пропустять і літають як ненормальні. Особливо зранку страшно, коли діти ідуть в школу та садочок
Лучанка до ва Показати IP 28 Січня 2016 21:37
Підтримую, небезпечний перехід, водіі майже ніколи не зупиняються, особливо ввечері та вранці!
Ігор Показати IP 28 Січня 2016 21:22
перш за все винни працівникі даі або поліція, потрібно розясняти як правильно переходити пішохідні дорішкі,як ступати куди дивитись скільком пішижодам іти! Та врешті штрафувати не тільки водіїв ай пішеходів.врешті давайте небудемо спішити, чи ті чи інші
Анонім до Ігор Показати IP 29 Січня 2016 09:04
вчителю наш дорогий:: "пояснювати", "пішоходні", "доріжки", "пішоходам", "а й", "пішоходів", "не будемо", "поспішати". в одному реченні вісім помилок. сідай, одиничка
Водій Показати IP 28 Січня 2016 21:54
Скажу як водій , винен тільки водій. Підїжаючи до пішохідного переходу, переконайся , притормози подивися чинемає пішохода. А якби на смерть. І швидкість 80 куди ідіот женеш (79 максимум при сухій нормальній дорозі). Накатую сам по 100-150км в день. Таких водій позбавляв як мінімум на все життя прав.
Лучанин до Водій Показати IP 29 Січня 2016 10:11
Обмеження по місту 60 вобще то. Ще в нас просто не шатрафують за 80.
Водій Показати IP 28 Січня 2016 21:57
І 80км в час , це обман. Скинув як мінімум10км.
Таня Показати IP 28 Січня 2016 22:18
Шановні!!! Там регульований перехід, тобто там є світлофор!!! Маючи в машині власну дитину , воно їхало 80 км ??? І це знаючи що там світлофор? На тому участку дороги не одноразово збивали людей!
Роман Показати IP 28 Січня 2016 23:07
Пішоходи памятайте - водій сяди і вийде, а ви ляжете і не встанете. Треба памятати -зима на дворі і слизька дорога.
Водій теж Показати IP 29 Січня 2016 00:33
Однозначно водій винен, але давайте будемо об`єктивними і до пішоходів, бо із-за них теж багато аварійних ситуацій! І за те, щоб пішоходи теж несли адмінвідповідальність за порушення ПДР!!
Ольга Показати IP 29 Січня 2016 09:24
Як завжди людський фактор. Є совісні водії і безсовісні пішоходи і навпаки. Живу навпроти Фуршету на пішоході - зупинка. Не хочу навіть розповідати скільки там "пролітає" авто і на якій швидкості. Був навіть випадок коли я була на середині переходу а мимо летіло якесь дурне ще й сигналив мені що я повільно йду
перехожа Показати IP 29 Січня 2016 10:08
Щодня я долаю до двох десятків пішоходних переходів Луцька, адже на роботу й додому з роботи добираюся пішки. На перехід зненацька не вискакую. Та один випадок мене надто обурив. Я вже рухалася по переходу, здолала одну його частину, проте водій, який доречі не їхав з великою швидкістю, а просувався за попереднім транспортом, мало не проїхав по моїх ногах, але не пропустив мене на пішохідному переході. Це все відбувалося на вул. Червоного Хреста, машини ж виїжджали на Ковельську, що біля ПАККО. Ось такі у нас водії, сліпі за кермом їздять.
Одинак Показати IP 29 Січня 2016 19:34
Я рахую що водій перед пішохідним переходом повинен хочаб скинути швидкість навіть якщо він рухається 60 км.год. Неважно, переходить хтось по доріжці чи ні.. Ну а пішоходи повинні теж бути уважними.. Думаю тоді буде все окей.
Водій Дмитро Показати IP 30 Січня 2016 03:00
Я не виправдовую водія, але сьогодні став свідком того, як пішохід по вул. Глушець(світлофор старого ринку) переходила дорогу на зелений знак світлофору для водіїв (зауважу що навіть не моргаючий) і обернувши чайник в сторону праву сторону повалила через дорогу ледь не залишивши водіяі себе з проблемами хвала Богу що водій зреагував зупинився, а таким пішоходам прошу в першу чергу якщо не перейматися своїм життям то хоча б не руйнувати життя іншим!!!!!
Василь Показати IP 30 Січня 2016 09:00
Хочу поспівчувати молодим дівчатам і надіюсь,що з ними все буде добре,і хочеться вірити,що вони зроблять висновок з цієї ситуації.А в цій ситуації сотовідсотково винний водій:дощ,сніг,слизько ти водій і маєш враховувати як природні так і людські фактори небезпеки.