USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За кілька хвилин до смертельної ДТП: показали, як водій перевищив швидкість. Відео

15 Березня 2018 21:04
У Луцьку чоловік на відеореєстратор зафіксував перевищення швидкості водієм, який за декілька хвилин після цього збив двох жінок, одна з яких загинула на місці.

Відео пригоди опублікував користувач Фейсбуку Дмитро Лавренюк.

Ввечері 15 березня водій кросовера Рено Дастер на перехресті вулиць Чорновола та Карпенка-Карого збив двох лікарок – одна загинула на місці, другу – шпиталізували.

В соцмережі Дмитро Лавренюк повідомив, що бачив як за декілька хвилин до аварії водій Рено стрімко рушив з перехрестя на вулиці Дубнівській та помчав вулицею Карпенка-Карого.

«Цей чоловік пересікав перехрестя Дубнівської і Карпенка-Карого, зі смуги «рух на право», підрізаючи автомобіль летів по вулиці Карпенка-Карого, за 10 секунд його вже не було видно на горизонті за мостом по вул. Рівненській. Я уявляю, яка в нього була швидкість», - повідомив користувач та опублікував відео.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Я в шоці Показати IP 15 Березня 2018 21:31
Для чого людям очі? Бачить шо летить дурне значить тре пригнути під колеса шоб померти
Андрій Показати IP 15 Березня 2018 21:43
Водії, Ви їздите в металевому захисті, будьте уважні, нелітайте
Олександр до Андрій Показати IP 16 Березня 2018 00:43
Пішоходи, ви ходите в скелеті, натянутому шкірою.. голова зверху, мозок і очі в ній. Думайте мізками, дивіться очима... На дорогу виходите, будьте уважні, зосереджені, переконайтесь що ви не створюєте аварійну ситуацію собі або комусь.. За вас ніхто не подумає. Кожна людина сама за себе.. Все сходиться
Анонім Показати IP 15 Березня 2018 21:57
Дві бабці 64 та 70 років ПРИГНУЛИ під колеса?
Олександр Показати IP 15 Березня 2018 22:20
Позавчора ми з дружиною ступили на пішохідний перехід, що одразу на мостом через Стир на Чернишевського. і просто перед нами на шаленій швидкості проїхав жигуль. Ще б крок і наші двоє дітей були б сиротами. Поясніть, яка користь від того, що так звані поліцейські катаються по місту без будь-якого толку. Ще трохи і неадекватних покидьків за кермом буде більше на дорозі як нормальних водіїв. Хто має зупинити злочинця за кермом?! Кому потрібна така реформа?
Олександр до Олександр Показати IP 15 Березня 2018 22:58
Перед тим як ступити на пішохідний перехід, ви повинні зупинитись перед пішохідним і глянути по бокам, чи не несеться там хтось. Це в правилах дорожнього руху пише. Це поперше. Мали б знайомого патрульного поліцейського, дурниць не писали! Хлопці працюють, і працюють чесно! Це по друге.
Льоха до Олександр Показати IP 16 Березня 2018 00:26
вже аж перепрацювалися захистнички. а в ковелі вже плачуть і до мамки просяться. чесні і порядні
Олександр до Льоха Показати IP 16 Березня 2018 09:22
Це дуже важка робота. Робота з п'яними, бидл..м, неадекватими, суїцидніками і т.д. Постійні стреси..!! Патрульні виконують свою роботу! І звільняються, тому що не витримують наших людей, би&луватих людей!!! Ти де працюєш, Льоха? Пивко після роботи п'єш? Спиш вночі?
speed reduce до Олександр Показати IP 16 Березня 2018 10:59
як воно летить 150 по яких боках дивитися не встигниш голову повернути
Олександр до speed reduce Показати IP 16 Березня 2018 11:06
То портібно на тротуарі дивитися по сторонах, а не на дорозі!!!
Микола Показати IP 15 Березня 2018 22:24
Перехрестя Дубнівська - Карпенка-Карого треба давно реорганізувати і не будуть порушувати!
Наказувати Показати IP 15 Березня 2018 23:02
Позавчора на вулиці Коняніна спеціально пройшла 100 метрів, щоб перейти вулицю на зебрі. І що?. Не їде, а летить на бляхах приду..к років 20-22 і ми вже ступили 2 кроки а він не зупиняючись пролетів паралельно. Відстань між нами і горе-водієм була менше 1 метра. І я кажу синові,, це треба іти спеціально по зебрі, щоб це лайно збило. Штрафувати при найменшому порушенні.
dddddddddddd до Наказувати Показати IP 15 Березня 2018 23:35
Пешеходам запрещается: а) выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения; б) внезапно выходить, выбегать на проезжую часть, в том числе на пешеходный переход; ***** Подивись по сторонам, коли безпечно - виходь на дорогу. В нічну пору можна ще підняти руку бо ніфіга не видно пешиків в корних куртках на мокрому асфальті. ТОлку виходити на дорогу і потім слинити?
Олександр до dddddddddddd Показати IP 16 Березня 2018 00:38
Наказувати - пішохід ( плюсують пішоходи) Ddddddddd- водій (плюсують водії) Хоча б один раз пішохід проїхався ввечері за кермом, подивився на дал..йобів, які ходять по дорозі, як по тротуару, зрозумів би відразу водія!! Пішоходи, вас не видно в темну пору доби на дорозі, якщо ще одіті в темне, то взагалі жах.. Не можна переходити дорогу там де темно.. Ви думаєте вас побачать, ні, вас побачать тільки за метрів 20-30.. не більше..
Луцька міська рада Показати IP 15 Березня 2018 23:14
Активно голосуємо за петицію залишилося мало днів https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/107
Адресую пацану з дас Показати IP 15 Березня 2018 23:46
Ти летів, ми тобі пропустили дорогу, ти погнав далі, "подякував аварійною". Далі я мовчу. Твоє щастя, якщо без алкоголю в крові будеш. ... А що до потерпілих фізично... Мені дуже прикро...дай Бог одужати живій! Земля пухом загиблій... співчуття родичам. Тримайтеся.. ... Жіночки хоч і в поважному віці, але здоров'я огого... було ( бігти могли, могли
Звернення до міських Показати IP 16 Березня 2018 00:18
Зробіть лежачого поліцейського на пішохідному переході біля мосту на шевченка що біля Нашого Краю. Дуже не зручний пішохідний перехід.
1 до Звернення до міських Показати IP 17 Березня 2018 13:08
Як і перехрестя...
Панк Показати IP 16 Березня 2018 07:34
Вчора одна худобина на білому лендкруйзері, який стояв припаркований напроти міськради, так рванула, що чуть не збила мене з дружиною на переході, який знаходився за 20 метрів від місця його стоянки. Здається тут новина була про цей новий лендкузер
Рома Показати IP 16 Березня 2018 09:21
Вчора їду по пр. ВОЛІ біля ВДУ, біжить бігун від Соло по сторонам не дивиться, прямо під колеса, перед дорогою навіть не пригальмував, добре, що гума добра і абс, і то авто сунулось хоч швидкість 40 була, був би на капоті олень, а я винуватий. Так що головне, потрібно водіям і пішоходам бути обережними і взаємовічливими тоді все буде добре. Бережіть себе, не робіть проблеми іншим...
Лучанка Показати IP 16 Березня 2018 15:17
А винуватцями,хоч,затримали???
Я Показати IP 17 Березня 2018 01:31
відео не йде...