USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку на Винниченка обстріляли магазин. Оновлено

29 Січня 2022 22:14
У Луцьку на вулиці Винниченка, 47 чоловік обстріляв магазин «Десятка».

Про це інформує у Телеграмі 12 канал.

Чоловік стріляв із дрібнокаліберної зброї.

«Наробив дірок у вікнах і вітрині. Його затримали», – йдеться у повідомленні.

«Було отримано звернення на лінію «102», що на вулиці Винниченка відбувається стрільба. Правоохоронці оперативно прибули на місце події. Підозрілих осіб виявлено не було, але побачили, що пошкоджені вікна. Можливо, з пістолета. Небайдужий перехожий повідомив, що біля ломбарду перебуває особа з предметом, схожим на зброю. Підрозділом «Світязь» чоловіка затримали. У кишені джинсів був предмет, схожий на зброю. На місце викликали слідчо-оперативну групу», – розповів рядовий поліції Валерій Доброжицький.

Відомо, що затриманому на вигляд 20 років. Ознак алкогольного сп’яніння у нього не помітили, втім експертизу все одно проведуть.

Як зазначають, хлопець зробив щонайменше 10 пострілів із пневматичного пістолета. Навіщо – не пояснив. Під час затримання не пручався, хіба що вигукував: «Хай мене посадять!» У момент стрілянини магазин був зачинений. Власник сказав, що стрілка бачить вперше у житті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Андрій Показати IP 29 Січня 2022 22:26
ну так в десятку влучив?
Салага Показати IP 29 Січня 2022 22:32
В молоко
Олесь Показати IP 29 Січня 2022 22:34
От і дай нашим людім зброю в вільне користування . Я був і остаюся проти бо сам бачу як це може повернутися для нас всіх.
Арсен до Олесь Показати IP 29 Січня 2022 23:31
Що Ви розумієте під словом "вільне користування"????
Олесь до Арсен Показати IP 30 Січня 2022 09:26
Вільне користування це коли маючи справку від психіатра ти йдеш в магазин і купляеш парабелум . А дома твій син чи брат візьме з сейфа чи просто візьме і піде на вулицю погратися і когось пристрелить . Питання зброї дуже делікатне . От зараз коли всі кажуть путін нападе ..... ситуація накалена я спостерігаю як військові навіть ходять без зброї а от їм потрібно б було вже вдягнувши мундира зразу зачипити портупею , але ж того неробиться бо багато факторів які напружують ситуацію з носінням зброї . Спостерігав осінню на автостанції в луцьку гранок і четверо військмових знаходячися в людному місці були споряджені ака і двое з них навіть рожки невідеднали , це халатність і беспека всих нас бо немаемо культури носіння і використання зброї а ще багато факторів , алкоголь, наркотики, неадекватність...... от тому я і проти .
Лесю до Олесь Показати IP 30 Січня 2022 08:58
Це ще малолітка (20 років), їм ще алкоголь заборонено відпускати. Доросла людина, "за дозволу", повинна б була знати що можуть пальнути у відповідь і не в вікно, а на ураження
Дідо Показати IP 29 Січня 2022 22:36
Я стріляв з мєлкашкі. А ще в мене є штиек-нож і фляга спірту. Fuch off.
007 Показати IP 29 Січня 2022 22:44
Горе снайпер , по мішені стріляв намальованій )))
Дмитро Показати IP 29 Січня 2022 22:59
Сольовик
Чьорний шворц вам Показати IP 29 Січня 2022 23:04
Бо ліцензії не було.