USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку ногами побили темношкірого чоловіка

3 Серпня 2017 22:03

У  Луцьку на перехресті вулиць Степана Бандери та Ярощука невідомі молоді хлопці напали на компанію темношкірих.

Інциндент стався у четвер, 3 серпня, близько 21:00, повідомляє Перший.

За словами свідка інцинденту, темношкірі чоловіки втікали від нападників з Центрального парку. 

«Спочатку я побачив, як вони бігли. Кілька людей втекло від нападників, а одного хлопця наздогнали та почали дуже сильно бити ногами – по голові, по всьому тілу. Потім під’їхало авто і звідти ще вискочили молодики і також напали на бідного хлопця», – розповів очевидець інцинденту. Затримати нападників станом на 21:30 не вдалося. Вони всі швидко втекли з місця пригоди.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, молодики швидко покинули місце події на бусі Renault Traffic зеленого кольору, наразі їх розшукує поліція.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 3 Серпня 2017 22:16
СКОТИНЯКИ із совєтською психологією
тема Показати IP 3 Серпня 2017 22:25
А хто там зараз у Центральному парку, правильно - Бандерштатівці!!! От підказочка для поліції де шукати!
Афро-бандерівець. до тема Показати IP 3 Серпня 2017 23:22
"Тема", ти хто. чудо? Центральний парк, "Бандерштат" до чого це? Дітей потрібно виховувати не бидлом, а людьми. До чого український націоналізм, який проголошує рівність націй, народів, релігій та рас. Ти, "чудо" хоч процитуй, щось з теоретиків українського націоналізму.
мирна до Афро-бандерівець. Показати IP 4 Серпня 2017 09:15
До того, що у парку затінок і всі хто приїхав на фест у парку тусуються, почитай статті про це!!!
Олег Показати IP 3 Серпня 2017 22:28
Велком ту юкрейн
Олександр Показати IP 3 Серпня 2017 22:50
А причому тут "совєтська психологія"? Шукайте серед тих, кому "Україна понад усе". Кончене бид%о Україну "будує"...
Лучанка Показати IP 3 Серпня 2017 23:15
Це наше луцьке бидлоття, не якісь малолітні пацани, і вони за ним гналися ще з парку, чоловік 20-ть, та матом крили афроамериканок. Всі це бачили, чули як вони ображали дівчат, хоч самі перекачені мавпи. Соромно за нас.І нам до Європи?
Афро-бандерівець. до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2017 23:27
Чому ніхто не викликав поліцію? Чи можливо знову декілька екіпажів охороняли "Патіо де Фіорі"?
Гуцул_2006 до Афро-бандерівець. Показати IP 4 Серпня 2017 20:36
А чому ти не зателефонував до чергової частини і не повідомив, що як ти сам кажеш "на вул Привокзальній. Патрульна машина стояла з 18-00 до 18-30. Патрульні реготали, пили каву, та мило розмовляли з білявкою. А нам розповідають про брак екіпажів" ? Давайте починати з себе, а не з когось.
Б.М. Показати IP 3 Серпня 2017 23:23
Який сором. Новина для всеукраїнських ЗМІ. Знайти цих бандюків справа честі для Волинських поліцейських.
Петро до Б.М. Показати IP 4 Серпня 2017 07:15
Вата буде в захваті...
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2017 23:46
І поліції як завжди не було на місці !!!!
Афро-бандерівець до Лучанин Показати IP 4 Серпня 2017 00:55
Шкодую, що не зробив відео патрульних на вул Привокзальній. Патрульна машина стояла з 18-00 до 18-30. Патрульні реготали, пили каву, та мило розмовляли з білявкою. А нам розповідають про брак екіпажів.
Засмучений Показати IP 3 Серпня 2017 23:47
І це в розпал приймальної компанії в вузи
лучанин Показати IP 4 Серпня 2017 01:54
знайти вибл*дків і на передок відправити.. ппц.. знайшли перед ким силу показувати..щей скопом.. таке враження що працюють на расєянські змі..
Віктор Показати IP 4 Серпня 2017 08:49
коментар було видалено
cвідок Показати IP 4 Серпня 2017 09:34
Ачого це тут усі вже вижначили, що хлопці, які побили чорних -- це "покидькі", "скіни" і все решта... А якщо чорні у парку до наших дівчат чіпялися, якщо, скажімо, недостойно себе вели, а молодики вирішили провчити нахаб. І колір шкіри тут ні до чого))) А то тут якісь одні патріоти африкі?
Лол до cвідок Показати IP 4 Серпня 2017 11:43
Во-во. Більшість коментуючих таке саме б*дло. Свічку не держали, но осуждають. Кек
111 Показати IP 4 Серпня 2017 09:56
Знайт і наказати ОБОВЯЗКОВО. Не важливо кого вони били, НАВІЩо хуліганам дозволяти когось бити в принципі. Скот*няки! А свідкам- потрібно було чим пошвидше викликати поліцію, що припинити знущання з людей.
Гуцул_2006 Показати IP 4 Серпня 2017 20:30
Безпричинна стрілянина по польському консульству, "коктель Молотова" в ресторан Пащенка, тепер не мотивований напад на іноземців ... тут хочеш не хочеш, а повіриш в путінський "план шатун". Адже видно відразу, що ці всі акції зроблені з однією метою - викликати ажіотаж, страх і паніку.
Наталія Показати IP 4 Серпня 2017 21:44
Це просто не вихований народ.Які побили темношкірого.Нада наказувати