USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку побили самооборонівця. ОНОВЛЕНО

12 Жовтня 2015 17:09
У Луцьку побили самооборонівця, кандидата в депутати Волинської обласної ради. Про це інформує Волинський інформаційний портал, посилаючись на власні джерела.

Як стало відомо, постраждалий - кандидат від «Самопомочі» Сергій Рижков.

Нагадаємо, сьогодні у прес-службі волинської міліції повідомили, що у Луцьку трапився напад на кандидата в депутати обласної ради. Приблизно об 11:25 12 жовтня претендента на мандат побили біля входу до його під'їзду.

Окрім того, в мережах з'явилася інформація про побиття кандидата в депутати Луцької міської ради Сергія Вірного.

Інформацію про побиття Сергія Рижкова підтвердив самооборонівець Богдан Климчук.

«Сьогодні зранку близько 08.50 в районі вулиці Чорновола орієнтовно 3-є чоловік одягнених у камуфляж і балаклави жорстоко побили мого побратима Сергій Рижков під його будинком. Можливо хтось був свідком чи може надати будь яку інформацію, щодо інциденту, прохання телефонувати на 102, або на мій мобільний 050 697 45 92», - написав Богдан Климчук.

Сьогодні зранку близько 08.50 в районі вулиці Чорновола орієнтовно 3-є чоловік одягнених у камуфляж і балаклави жорстоко...

Posted by Богдан Климчук on 12 октября 2015 г.


Нагадаємо, самооборонівець Сергій Рижков відомий своїми гучними постами у соцмережах. Зокрема, нещодавно він звинуватив Олега Тарарая, сина аграрія Василя Тарарая, у порушенні Правил дорожнього руху. Раніше повідомлялося, що Сергій Рижков спаплюжив посвідчення учасника АТО у луцькому суді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
123 Показати IP 12 Жовтня 2015 15:55
Це правильно! Давно пора було!
Всезнайко до 123 Показати IP 13 Жовтня 2015 10:34
Правильно.Він не одного невинного побив, за погляди, які не збігаються з його.
Дмитро Показати IP 12 Жовтня 2015 17:16
коментар було видалено
Петро до 123 Показати IP 12 Жовтня 2015 17:29
Але ж, ти, СКОТИНА!!!!!!!!!!! Ти ср*колиз найвищого гатунку!!!!!!!!!!!!
Свiдок Показати IP 12 Жовтня 2015 17:30
На Черновола? В 8-50? Трое? Откопали с особой жестокостью? В балаклавах и камуфляже? Не, не видел...:)
ги Показати IP 12 Жовтня 2015 18:14
Знаю цього лопуха. То він сам себе і побив. Піариться так
Снігова Королева Показати IP 12 Жовтня 2015 18:44
Мало дали. Впевнений.
Віта Показати IP 12 Жовтня 2015 19:54
Але й у нас люди. Радіють бо побили людину? А в церкву мабуть всі ходять на свята великі
Анонім до Віта Показати IP 12 Жовтня 2015 21:25
Одна з божих заповідей - не вкради. Ти впевнена, що він її дотримується? Коли не дотримується, то він і не заслуговує до себе відношення як до людини.
доктор Показати IP 12 Жовтня 2015 19:59
а де побили Сергія Вірного? у Версалі? Голівуді, Опері?
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 20:11
Рижков дешевий піарщик. Манія величності його діагноз , а ще нещирий боржник.....
111 Показати IP 12 Жовтня 2015 21:20
Мало дали. Ту самооборону давно розігнати пора, одні алкаши остались
Лучанка Показати IP 12 Жовтня 2015 22:37
а хто знімав відео побиття?
))) до Лучанка Показати IP 13 Жовтня 2015 00:07
одразу дві чи три камери спостереження :-)
Самооборонівець Показати IP 12 Жовтня 2015 23:16
Він в мене пиво забрав, от ми йому і відомстили
Hulk Показати IP 13 Жовтня 2015 06:43
Рижков - в першу чергу бізнесмен, а тоді вже самооборонівець
Фома Показати IP 13 Жовтня 2015 08:37
Ось і на свої граблі наступили!!!! в балаклавах і камуфляжі? так цеж форма самооборони...! яка довела державу до війни Су**! згадайте з чого починалось - з таких балаклав в камуфляжі(((
пп до Фома Показати IP 13 Жовтня 2015 13:27
ними ж і на них же і закінчиться. фінал буде сумним. ну, для них. а ми посміємось.
111 Показати IP 13 Жовтня 2015 10:14
Так самооборона злизалася з владою, тепер їх захищають, розказують, що шоколадний норм чел, це просто народ тупий, не розуміє, що "гарант" все правильно робить.... Самооборону - розігнати нафіг, разом з ПС і подібними пережитками Майдану.