USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – новий центр обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»*

17 Жовтня 2017 15:55
Сучасний Центр обслуговування клієнтів під брендом РГК ПАТ «Волиньгаз» та ТОВ «Волиньгаз Збут» офіційно відкрили на проспекті Молоді, 14 А у Луцьку 17 жовтня. Відтепер понад 600 споживачів природного газу міста Луцька та Луцького району щодня, окрім вихідних, зможуть отримати якісні консультації та проводити різноманітні операції.

Зауважимо, що з 17 жовтня Центр обслуговування клієнтів на вулиці Івана Франка, у зв’язку з переїздом, не працюватиме.

У новому ЦОКу європейського формату волинян консультуватимуть 10 комунікабельних менеджерів, які володіють різноманітними навичками. Відкриття Центру обслуговування клієнтів дасть можливість в комфортних умовах здійснити низку різноманітних операцій – оплата послуг, укладення договорів на розподіл та постачання газу, замовлення довідок і консультації щодо особового рахунку, оформлення технічної документації на приєднання до газової мережі та інші операції та послуги, які спростять та зведуть до мінімуму проблемні питання та зможуть зекономити час клієнту.


Автоматизована електронна черга – «фішка» Центру, яка дозволить оптимально розділити потоки клієнтів. Завдяки голосовим повідомленням та електронним табло клієнтів інформуватимуть щодо наявності номеру місця вільного фахівця. Скористатися терміналом електронної черги та сенсорними моніторами для реєстрації Особистого кабінету споживача газу допоможе адміністратор зони ресепшн.


Споживачі зможуть зачекати своєї черги в зоні очікування, де стоять зручні дивани, кулери з водою, також клієнти зможуть користуватися безкоштовним Wi-Fi. Окрім того, для людей з обмеженими фізичними можливостями облаштували пандус та обладнали під їхні потреби санвузол. Для батьків з дітками облаштували спеціальний дитячий куточок, в якому малюки зможуть погратися, очікуючи батьків.


Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що відкриття Центру дозволить вирішувати питання, які в них виникають. «Хочу привітати всіх нас з тим, що ми зробили ще один крок для створення комфортних умов проживання лучан, ще один крок для уникнення тих проблем, які виникають. Сьогодні ми бачимо, що місто розвивається, одна структура «підтягує» іншу – все це спрямовано на те, аби в людям було легше вирішувати ті питання, які в них виникають. Люди будуть сюди приходити з піднесеним настроєм, відчувати, що вони комусь потрібні, адже бізнес сьогодні стає партнером споживачів, і це правильно. Я хочу всіх нас привітати з відкриттям цього комфортного прекрасного центру. Успіх вам!», - сказав Григорій Пустовіт.


Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик привітав увесь колектив з відкриттям та побажав успіхів у роботі: «Для нас дуже важливо, що в цьому центрі люди матимуть можливість провести розмову з менеджерами, отримати відповідну інформацію. Я впевнений, що створені робочі місця додадуть настрою клієнтам ПАТ «Волиньгаз», оскільки створені відповідні умови, щоб люди мали можливість проконсультуватися. Весь колектив вітаю з відкриттям, успіхів вам».



Голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя зазначив, що завданням Центру обслуговування клієнтів є якісне надання послуг. Також він побажав працівникам, щоб ті завжди з радістю приходили на роботу.



Опісля привітальних слів гості свята разом з Мирославом Коротею перерізали символічну стрічку відкриття Центру.


Безпосередній керівник Центру Юрій Петрук провів екскурсію по Центру обслуговування клієнтів та розповів, як саме буде відбуватися обслуговування споживачів природного газу. За його словами Центр розрахований на 600 клієнтів в день, втім, як показує практика інших областей, в піковий день центр може прийняти близько 1000 клієнтів.


Насамкінець новий Центр обслуговування клієнтів освятив священик.


Центр ослуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00 год, без обідньої перерви. Вихідні: субота і неділя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ххх Показати IP 17 Жовтня 2017 17:15
а на індивідуальні лічильники грошей не мають.
Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2017 18:48
Молодці, мені подобається, місця багато, менше черг плюс дитячий куточок, що немало важливо, коли немає з ким дитину вдома залишити. Такі б ще центри обслуговування відкрили б Волиньобленерго та Луцькводоканал.
Лучанин до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2017 19:53
А де зоокуточок ?
Лучанка до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 20:23
))) ну якщо ви своїх дітей за звірів рахуєте, то вам в зоопарк)
Лучанин до Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2017 22:41
В зоопарку є свої звірі. і до чого тут діти ?
Лучанка до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 23:52
Вам зоокуточка до повного щастя не вистачає, то зоокуточки в зоопарках, а для дітей - дитячі кімнати. Ви спочатку розберіться, що хочете і не плутайте одне з другим, а то про вас складається таке враження: написав, аби щось написати і все.
Юлія до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2017 20:08
Зоокуточок сам прийде.
ЗК до Лучанка Показати IP 18 Жовтня 2017 20:41
Цей центр обслуговування перенесли на пр Молоді по далі від начальства, яке сидить на вул. Франка.
Ірина до ЗК Показати IP 19 Жовтня 2017 19:23
Так, все для людей і подалі від людей- таке бажання керівництва.
Бянка Показати IP 17 Жовтня 2017 19:27
Дуже нагадує центр зайнятості
Петро Показати IP 17 Жовтня 2017 20:25
Добре, що хоча б щось зробили, а не обдерте приміщення таке як в ЖЕКах.
До Петра до Петро Показати IP 17 Жовтня 2017 21:35
Жек створений для працівників ЖЕКа, а не для відвідувачів.
Іван до Петро Показати IP 17 Жовтня 2017 21:45
Жеки створені для своїх працівників, а не для відвідувачів
Ну і до Іван Показати IP 17 Жовтня 2017 23:47
І що? Яка різниця? А працівники, що не люди???
До Івана до Іван Показати IP 17 Жовтня 2017 23:55
А ви як за якоюсь довідкою в ЖЕК йдете, то теж себе працівником вважаєте, а не відвідувачем?))))))
Жека до До Івана Показати IP 18 Жовтня 2017 13:55
Які зараз довідки надає ЖЕК ? Ви запізнились в часі.
До Жекі до Жека Показати IP 21 Жовтня 2017 10:28
Записи в будинкову книгу, довідки про те що немає заборгованості за комунальні послуги і т.д...
До Петра до Петро Показати IP 18 Жовтня 2017 12:30
А що ЖЕКи можуть вкрасти ?
Теремно Показати IP 18 Жовтня 2017 09:00
Центр красивий, що там казати. Ще б хамства позбутися, яке часто характерне працівникам "Волиньгазу". Ще б пак, монополісти.
Юлія до Теремно Показати IP 21 Жовтня 2017 20:10
Ще б хамства позбутися від відвідувачів РГК ЦОК, взагалі чудово було б.
Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2017 11:57
Живу і працюю біля цього центру обслуговування. Спостерігаю постійно відсутність клієнтів. По залу ходять три працівники туди сюди.
Лучанин до Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2017 14:02
Кого вони обслуговують ?
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2017 23:23
Самі себе.
Анонім до Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2017 20:11
Купіть окуляри і буде видно і відвідувачів, і працівників, які не лише ходять по залу.
До лучанки Показати IP 20 Жовтня 2017 19:39
Чим вам не подобається Волиньобленерго ? Колл центр Волиньобленерго працює цілодобово без вихідних і готові надати відповідь на самі непередбачувані питання,надають консультації, приймають показники.. Це є надійний помічник компанії в обличчі операторів. .Дозвонитись можна без проблем на відміну від Волиньгазу.
123456 до До лучанки Показати IP 20 Жовтня 2017 20:02
До лампочки ваші помаранчеві балони з дит. куточком, показуха...
Юлія до До лучанки Показати IP 21 Жовтня 2017 20:12
Кол-центр Волиньобленерго не є компетентний у найпростіших питаннях: про діючі тарифи на сьогоднішній день.
Лучанка Показати IP 4 Грудня 2017 16:59
цілий-цілісінький день здвоню в центр по зазначеним телефонам і отримую одну-єдину відповідь: " зараз немає вільного опаратора, показники можете передати самостійно..." і слухаю музику. або взагалі скидає дзвінок. питання: "а якщо хтось не може самостійно передати, їм що робити?" нічого не міняється в цій країні
Ірина Показати IP 23 Жовтня 2018 16:21
Сьогодні 23.10.2018 Прийшла в цей новий центр сподіваючись вирішити питання максимум за 20 хв., просиділа в очікуванні ГОДИНУ!!!!! ( питання вирішили хв. за 5-7 з підписанням- копіюванням двох примірників документів ) ... ПИТАННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА- для чого наймати купу людей, створювати нові обслуговуючі центри, якщо не має мобільності??? Найміть спеціалістів, які щось роблять, а не сидять з лінійкою щось вишукуючи в документах і одним пальчиком вводять інфу в комп‘ютер!!!! Особливе зауваження директору цього закладу- до літніх людей НЕ КРИЧАТИ!!!! Навіть якщо вони задають не коректні питання і шукають «свою правду», це старші люди відносьтесь до них з терпінням!!!