USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку обікрали чоловіка відомої бізнесвумен, просять впізнати злодія. Фото

18 Березня 2021 17:48
У одному із тренажерних залів Луцька обікрали чоловіка бізнесвумен Юлії Дружиніної.

Про це Сергій повідомив на своїй сторінці в інстаграмі і попросив допомогти розшукати злодія, передає Під Прицілом.

Зі слів постраждалого, 11 березня чоловік придбав разовий абонемент в один із тренажерних залів міста. Під час тренування зайшов до роздягальні, коли там нікого не було, проник у шафу з номером 3 і поцупив з гаманця 1 700 доларів та 5 000 гривень.

За справу вже взялася поліція, проте Сергій просить впізнати особу злодія. Також він додав, що крадій немісцевий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Тітка Показати IP 18 Березня 2021 18:15
Прочитайте тртій абзац і хто писав?
Лучанин до Тітка Показати IP 20 Березня 2021 00:29
Якщо пам"ять не зраджує, колись була подібна новина. Може це з неї невдало скопіювали.
Шо Показати IP 18 Березня 2021 18:32
Це за PR невідомої бізнесвумен.....
777 Показати IP 18 Березня 2021 18:35
Всё что нажито непосильным трудом.....Хоть куртку замшевую оставили?Маленький муж известной непонятно где вумен....А по факту,у кого бабки валяются где попало,должен быть готов к такому развитию событий.Без лоха жизнь плоха,это честный куш.
порадник Показати IP 18 Березня 2021 18:44
А навіщо такі суми носити в спортзалу? Залишіть вдома дітям, нехай граються, нехай з купюр майструють літачки і пускають з балкона. Хтось знайде - подякує.
123 Показати IP 18 Березня 2021 18:48
Немає чого носити з собою в кишені - 1700 доларів США та 5000 грн. Взяв з собою на спорт необхідне: рушник, свіжі труси, абонемент, пару сотень грн. і пішов на тренування. Крім того сам згадай кому до тренажерного залу розказував хто ти, чим займаєшся, хто твоя дружина та взяв і "засвітив" у своєму гаманці валюту.
Іван до 123 Показати IP 18 Березня 2021 19:46
Навіть "свіжих" трусів не треба брати. Вкрадуть і труси. Разом з баблом.
дідо Показати IP 18 Березня 2021 18:57
чому не 5000 баксів?.... для чого залишати великі суми і цінні речі в роздягалці, треба здавати адміністратору а сейф... а саме краще не брати цінні речі в спортзал.
ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Березня 2021 19:03
В гаманці нормальна сума. Правильні пацани таку з собою і носять. Я, особисто, без штуки баксів в лопатніку, відчуваю себе не дуже... Але потрібно бути обачним. Злодюг розвелося...
Я до ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Березня 2021 21:06
Не тільки злодюг, а ще й брехунів-фантазерів
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Березня 2021 22:11
Звідки ти виліз"правильний"?Де ти почув таке слово"лопатнік"?)))
санітар до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 07:19
В Любешові почув, як рибу в канаві кошиком ловив. Нове слово в українській мові.
Моріарті Показати IP 18 Березня 2021 19:36
Ой ти ж біідолашка.... І свідки готові, і відео готове. Тільки в голові пусто - гроші в роздягальні не лишають.
Євробидло Показати IP 18 Березня 2021 19:39
Шукайте крису в залі яка знала і здала що його шкафчик #3.....
Wagonwheel Показати IP 18 Березня 2021 19:42
Це у нього професія така "чоловік бізнесвумен ЮД" ?
цікаво Показати IP 18 Березня 2021 19:46
А чоловік ''відомої'' бізнесвумен домогосподар?
Лучанин Показати IP 18 Березня 2021 19:56
Дружиніна- це та сама , яка 2 роки тому залишила у Львові авто біля трамвайної колії, насравши на людей і заблокувавши рух трамваїв...тоді її " згадувало" пів Львова ( мабуть карма найшла свого героя)....
Док до Лучанин Показати IP 19 Березня 2021 08:16
Да я думаю що вже не раз
Док до Лучанин Показати IP 19 Березня 2021 08:29
доречі водій трамвая міг сміло її таранити там ще б отримав помоєму вихідні дні на психологічну реабілітацію ))
янеробот Показати IP 18 Березня 2021 20:00
бардак на рецепції
Луцьк Показати IP 18 Березня 2021 20:41
Це що за вумен,що за брєд,тут в нас час всі вумен і що.Хто це чудо
Зритель Показати IP 18 Березня 2021 20:52
Аплодирую стоя !!!))))
отак Показати IP 18 Березня 2021 22:28
а самий зашквар в тім, шо зал пропонує окремі сейфи для зберігання цінного під наглядом адміністратора. за символічну оплату. та й таке.
Лучаник до отак Показати IP 19 Березня 2021 10:58
Ну як 'зашквар''?! не думаю, що тут питання в жадібності. Скоріше лінь та безпечність власника готівки. Не будьте як Сірожа, слідкуйте за своїми речами та коштовностями
Сергій Показати IP 18 Березня 2021 22:58
Порядний хлопець, просить допомоги, для чого ці недолугі коментарі. Завтра може з любим, щось подібне статись. Питання тут думаю не в грошах ...
Петро Показати IP 18 Березня 2021 23:14
Я впізнаю цього хлопа! Це Робін Худ, від забирає гроші в багатих чоловіків відомих бізнесвуменок, та віддає бідним дівчатам зі зниженою соціальною відповідальністю!!!
Русік Показати IP 18 Березня 2021 23:31
Яке гниле місто! Ще раз переконався в цьому!люди -підлі і гнилі!!!!!!
Сірожа до Русік Показати IP 19 Березня 2021 15:45
Гроши віддай! Відео є, свідки є ! Гроши віддай!
Слідчий по палених с до Русік Показати IP 20 Березня 2021 09:17
Спалився? Не плач, ми вже виїхали.
Олександр Показати IP 18 Березня 2021 23:44
Люди чесно вміють гроші заробляти... Так сталось що така сума була з собою.. Дай дійсно-нормальні пацани-мужики завжди мають мати при собі грошики... А писати безглузді коментарі, не варто, краще потрапити час щоб заробити собі грошей, А завідувати, щей такими коментарями-низько, і встидно їх читати - бо щей їх лучани, волинян, та що й казати Українці пишуть... Не позорте не себе, і оточуючих..
Tolya Garkushov Показати IP 19 Березня 2021 07:05
Так це ж Кличко наймолодший, третій брат.
То добре до Tolya Garkushov Показати IP 19 Березня 2021 15:46
То твій хворий брат Борат.
Василь Показати IP 19 Березня 2021 08:12
Для бізнесвумен це 17 грн і 50 коп.
Юрист Показати IP 19 Березня 2021 09:24
Та яка різниця у кого і скільки вкрав? Відійшли від головного - злодій має сидіти у в'язниці,а тому його слід знайти і покарати,аби й іншим прикладом не служив.
Ірина Показати IP 19 Березня 2021 09:52
Це напевно друг потерпілого, забрав свій борг . Потерпілий ще більше спозорився своїми словами і діями.
Ол Показати IP 19 Березня 2021 10:27
Детектив. Злочинці мають бути покарані
Нейтрал Показати IP 19 Березня 2021 22:02
Знаю точно що спецслужби можуть прогнати морду його по штучному інтелекту.і покаже як мінімум ще 10 фото з ним і з іншими людьми.найти не проблема.фішка в тому що це має бути діло принципа.
Всім Показати IP 20 Березня 2021 11:40
Всьо нажито нєпосільним трудом - всьо погібло !!!
коломбо Показати IP 21 Березня 2021 08:23
звідки потерпілий знає що ВОР не місцевий ?!
Микола Показати IP 22 Березня 2021 11:42
Бог дав Бог узяв