У Луцьку оштрафували будівельників, які забруднили асфальт
У Луцьку інспектори муніципальної варти склали адміністративні протоколи на будівельників, які забруднюють асфальтне покриття.
Про це повідомляють на сторінці департаменту у Фейсбуці.
Працівники відділу «Група швидкого реагування» сьогодні виїхали на відпрацювання на вул. Гончара, 1. Тут місцеві жителі скаржаться на забудовника, який виконуючи будівельні роботи, забруднює асфальтне покриття. Транспортні засоби та комплектуючі до них, які виїжджають на дорогу, не очищуються на будівельному майданчику, що призводить до забруднення проїжджої частини вулиці Карпенка-Карого.
На виконроба ТзОВ «Майтім» складено адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та порушення Правил благоустрою міста Луцька (п.п. 11.3.1).
Такий же протокол інспектори Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради склали на виконроба ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Працівники цієї будівельної компанії, виконуючи роботи на вул. Глушець, 40, також здійснили винос ґрунту та бруду на проїжджу частину, щоправда під час складання протоколу відразу почали очищати дорогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сторінці департаменту у Фейсбуці.
Працівники відділу «Група швидкого реагування» сьогодні виїхали на відпрацювання на вул. Гончара, 1. Тут місцеві жителі скаржаться на забудовника, який виконуючи будівельні роботи, забруднює асфальтне покриття. Транспортні засоби та комплектуючі до них, які виїжджають на дорогу, не очищуються на будівельному майданчику, що призводить до забруднення проїжджої частини вулиці Карпенка-Карого.
На виконроба ТзОВ «Майтім» складено адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та порушення Правил благоустрою міста Луцька (п.п. 11.3.1).
Такий же протокол інспектори Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради склали на виконроба ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Працівники цієї будівельної компанії, виконуючи роботи на вул. Глушець, 40, також здійснили винос ґрунту та бруду на проїжджу частину, щоправда під час складання протоколу відразу почали очищати дорогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.