USD 39.50 39.95
  • USD 39.50 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - парад мильних бульбашок

1 Червня 2015 18:45
Дитячі посмішки і розваги з аніматорами – так відсвяткував Луцьк День захисту дітей.

Нагадаємо, щороку 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Він заснований у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше день захисту дітей був проведений 1950 року в 51 країні світу.

Цього року на Театральному майдані дітей розважали веселі аніматори, повсюди лунали пісні, дитячий сміх.

Не забули організатори й про парад мильних бульбашок. Щоправда, цього разу він був не надто численним.

Власне, під час фестивалю з нагоди Дня захисту дітей заплановані й ігри на свіжому повітрі, і малюнки на асфальті, а надвечір обіцяють виступи луцьких гуртів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ЮЛЯ Показати IP 1 Червня 2015 18:59
Більш ні на що ні здатні .....
Мирося до ЮЛЯ Показати IP 1 Червня 2015 21:58
Гарне свято було. Не треба так казати. Діти були щасливі і усмішки на обличчі світилися. Це головне. А свої емоції і думки залишіть при собі
лучанин Показати IP 1 Червня 2015 19:58
Сама крута мильна бульбашка це пїдземний перехід від романюка напроти там-таму
DFcz Показати IP 1 Червня 2015 21:56
Та побудують ще підземний перехід. Не переживай, лучанин.
Вася Показати IP 1 Червня 2015 22:01
А до чого Романюк до підземного переходу. Тож не він його має будувати. Побооіцяли, що збудують до кінця року, то й збудують. Не поспішайте з висновками
Анонім Показати IP 1 Червня 2015 22:34
Читала, що 6 червня в столиці буде гей-парад. Хай краще пускають мільйон бульбашок, чим влада допустить це позорисько.
Просто мама Показати IP 1 Червня 2015 22:56
Ми поперлися з малим щоб побачити ті бульбашки, й нічого подібного не побачили. Просто невеличкий концерт і маленьких гімнастокгімнасток. А така вже реклама була.
аж смішно до Просто мама Показати IP 2 Червня 2015 11:33
Дитяча програма тривала з 4 до 7 були розважальні ігри,вечилезні бульбашкі,різні виступи,та різні міні-гуртки де діти могли чимось зайнятись)наприклда малювання,аплікації і т.д.)
Просто мамі Показати IP 2 Червня 2015 11:10
А нам дуже сподобалося дійство! Організатори молодці! Дуже тепла атмосфера! Як завжди порадувала Галина Конах!
Олеся Показати IP 2 Червня 2015 22:00
Все класно було! Групи хороші. Особливо драм шоу сподобалися. Люблю Конах але репертуарчик вже б змінила! Загалом круто, але бульбашок було мало!!