USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку патрульні затримали водія, який утретє за рік сів за кермо п'яним

24 Жовтня 2019 23:01
У четвер, 24 жовтня, на проспекті Соборності у Луцьку поліцейські запримітили підозрілого водія Mercedez-Benz, однак на вимогу зупинитись той не відреагував. Після кількахвилинної погоні його заблокували на проспекті Молоді. Як виявилося, молодик уже втретє за рік сів за кермо у стані алкогольного сп'яніння.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Волинської області у фейсбуці.

Хлопцеві на фото (через захист персональних даних ми не можемо показати його обличчя) – лише 21 рік. Однак цьогоріч він уже втретє керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. Лише 4 липня суд позбавив його права керування, однак сьогодні він знову сів за кермо нетверезим. Більше того, рухався, створюючи аварійні ситуації.

Водій пройшов огляд у встановленому законом порядку на місці: мав 1, 31 проміле в крові. Інспекторам повідомив, що, незважаючи на позбавлення права керування, все одно їздить різними транспортними засобами. У зв’язку з цим патрульні викликали на місце і слідчо-оперативну групу, ймовірно, чоловікові може загрожувати покарання за невиконання рішення суду. На нього оформили два протоколи та три постанови, у тому числі, за керування в стані сп’яніння втретє протягом року. Крім того, протокол за ст. 130 КУпАП склали і на пасажира – власника автомобіля, адже саме він, також у стані сп’яніння, передав керування своєму товаришеві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанка Показати IP 24 Жовтня 2019 23:36
Таких треба садити на реальний термін.
Viking до Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2019 07:11
І права водія забирати пожиттєво і без права поновлення.
Просто до Viking Показати IP 25 Жовтня 2019 09:30
Ти думаєш вони в цього є?
Да ні до Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2019 09:54
На поліграф його треба, може він не був пяний ...
Цікаво Показати IP 25 Жовтня 2019 00:47
За скільки часу поліція вибачиться перед цими "хлопцями"?
хохо Показати IP 25 Жовтня 2019 07:56
отой шмаркач водій та щей по пяні? позбавити права керувати тз довічно!!!! чи будемо чухатись тоді коли вїде в натовп людей і біди наробить
Вікінг до хохо Показати IP 25 Жовтня 2019 10:58
За таке треба давати реальний строк. І все. По іншому з такими тваринами ніяк.
Янеробот Показати IP 25 Жовтня 2019 09:15
Відберіть права, внесіть в чорний список на заборону видачі прав на все життя!!! З конфіскацією транспорту!
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 10:54
А чого фейс його не показують і номера машини не видно? Треба знати героїв в лице!!! Щоб знати чиє рило начистити при зустрічі
Сенсей Показати IP 25 Жовтня 2019 11:06
Своє начисти "боєц" тільки анонімом писати сміливості маєш?)
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2019 14:08
Ооо знайоме лице Нічого не навчився , мало того щей наркоман