USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку патрульні вгамовували дебошира ногами

30 Червня 2021 16:37
У Луцьку юнака, який поконфліктував у магазині з персоналом, патрульні вчили культури ногами.

Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

Хлопець хотів купити цигарки, але персонал відмовлявся обслуговувати його без маски.

Зрештою під час конфлікту продавці викликали поліцію.

Хлопець сварився з патрульними, тож вони його вгамували, кинувши на підлогу.

На молодого чоловіка склали чотири протоколи, інцидент мав продовження у міському відділку.

Наразі у цій справі відбувся другий суд.

Більше дивіться у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
О! Показати IP 30 Червня 2021 17:00
Да це ж блатняга, мамкин авторітєт.
скептик до О! Показати IP 30 Червня 2021 17:03
не гавкай !!! що він зробив такого, щоб його ногами пинати і в кайданки заковувати ?
А шо? Показати IP 30 Червня 2021 17:00
Побикував, і заяву в поліцію.
ТО дєцко Показати IP 30 Червня 2021 17:01
То є дєцко, його й пальчіком тронути не можна.
скептик Показати IP 30 Червня 2021 17:04
я починаю трохи поважати Ковтуненка
??? до скептик Показати IP 30 Червня 2021 19:23
За що, за самодурство?
скептик до ??? Показати IP 30 Червня 2021 20:33
за справедливі рішення щодо клоунів-паяцменів
Пайзарчик Показати IP 30 Червня 2021 17:41
За що? Малого просто вбили, п'яний ок, мали б завезти в травмпункт. Що роблять!!!
Може до Пайзарчик Показати IP 30 Червня 2021 19:16
Може малого зразу в санаторій завезти було?
скептик до Може Показати IP 30 Червня 2021 20:32
в "санаторій" в теремно треба завезти хворих на голову клоунів в погонах
Кєнт до скептик Показати IP 1 Липня 2021 19:49
Малой, не кіпішуй. Слідуючий раз нас буде більше, то устроїм їм санаторій, і маназіну тому.
ПёстикТТ до Пайзарчик Показати IP 30 Червня 2021 20:01
В следующий раз будет "в травмпункт".
Клава Показати IP 30 Червня 2021 20:53
Не трогайте ! Анижедети !
Пайзарчик Показати IP 1 Липня 2021 03:23
Так давай всіх бити просто за те що він в стані алкогольного сп'яніння? Так давайте всіх під один гребінь тягнути, давайте посадим в тюрьму кожного п'яного, кожного другого, давайте будем їх бити всі разом, - і тоді побачимо хто залишиться? Перейменували міліцію на поліцію і нічого не змінилось!!! Мене просто так в 19 забрали, руки в іншу сторону повивертали, за те що я, по їхнім словам нецензурно виражався!!! І що ж ти можеш довести зараз, - є відео, суддя оцінив ситуацію? А ви ще молитесь на цих недолюдей в погонах, які собі багато дозволяють!!!
Анонім Показати IP 1 Липня 2021 10:42
Продавці не просто так викликали поліцію. Бик бикує доти , доки не отримає по рогах. І чим частіше бики будуть отримувати по рогах тим менше будуть бикувати. Достала вже та толерантність до хамів і биків.
скептик до Анонім Показати IP 1 Липня 2021 13:37
що значить БИКУЄ ? трощить вітрину, бє когось ? навіть у цьому випадку паяція не має права кидати на підлогу і копати, а також одівати кайданки. у штатах таким паяцменам дали по 22 роки буцегарні
Саша Показати IP 1 Липня 2021 12:07
Якщо суддю назвати ур...м то це буде ок.
скептик до Саша Показати IP 1 Липня 2021 13:33
якщо тебе разом з паяцами назвати у.о""""ми, то це буде 3 рази ОК
Луцьк Показати IP 1 Липня 2021 12:57
Поліціянти неправі. Відповідальність понесуть точно!!! Повне свавілля з боку служак....
12345 до Луцьк Показати IP 1 Липня 2021 19:47
Ти найдеш лучших адвокатів і засудиш їх ? Ахахахаха, іди зно здавай, ділок.
скептик до 12345 Показати IP 1 Липня 2021 20:32
КУ-КЛУКС-КЛАН - найкращий адвокат
Луцьк Показати IP 2 Липня 2021 19:54
Правильно зробили!!! Шушварня і непотріб!!! Треба було йому ще голову пробити!!! Може там мізків нема і треба вставити нові (штучні)