У Луцьку пенсіонер з Німеччини збив на переході жінку: як його покарали
В обласному центрі Волині оштрафували пенсіонера з Німеччини, який взимку за кермом Volkswagen збив жінку. Постраждала переходила дорогу на нерегульованому переході.
Вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд.
ДТП трапилася 5 січня в післяобідню пору на вулиці Конякіна. Громадянин Німеччини Хінріх Б. рухався на Volkswagen Golf зі швидкістю двадцять кілометрів на годину в крайній правій смузі, попереду нього у лівій смузі їхало інше авто, яке зупинилося перед нерегульованим переходом. А ось водій Volkswagen відволікся та допустив наїзд на жінку 1976 року народження, яка переходила дорогу.
В результаті ДТП постраждала отримала перелом правої велико-гомілкової кістки, що відноситься до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.
Пенсіонер під час розгляду справи визнав свою вину, розкаявшись у вчиненому. Потерпіла, своєю чергою, просила призначити йому покарання згідно закону.
Суд, врахувавши обставини, призначив іноземцю 51 тисячу гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки.
Окрім того, суд частково задовольнив цивільний позов потерпілої – стягнув з Моторного (транспортного) страхового бюро України 29 тисяч матеріальної шкоди та шість тисяч гривень моральної. А ось винуватець ДТП змушений буде заплатити потерпілій 50 тисяч гривень моральної шкоди, компенсувати понад 20 тисяч гривень витрат на правову допомогу та перекладача.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд.
ДТП трапилася 5 січня в післяобідню пору на вулиці Конякіна. Громадянин Німеччини Хінріх Б. рухався на Volkswagen Golf зі швидкістю двадцять кілометрів на годину в крайній правій смузі, попереду нього у лівій смузі їхало інше авто, яке зупинилося перед нерегульованим переходом. А ось водій Volkswagen відволікся та допустив наїзд на жінку 1976 року народження, яка переходила дорогу.
В результаті ДТП постраждала отримала перелом правої велико-гомілкової кістки, що відноситься до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.
Пенсіонер під час розгляду справи визнав свою вину, розкаявшись у вчиненому. Потерпіла, своєю чергою, просила призначити йому покарання згідно закону.
Суд, врахувавши обставини, призначив іноземцю 51 тисячу гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки.
Окрім того, суд частково задовольнив цивільний позов потерпілої – стягнув з Моторного (транспортного) страхового бюро України 29 тисяч матеріальної шкоди та шість тисяч гривень моральної. А ось винуватець ДТП змушений буде заплатити потерпілій 50 тисяч гривень моральної шкоди, компенсувати понад 20 тисяч гривень витрат на правову допомогу та перекладача.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.