USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку перехожі рятують жінку, яка втратила свідомість на зупинці

7 Липня 2018 20:13
У Луцьку на зупинці, що на вулиці Винниченка, раптово знепритомніла жінка.

За станом на 19:40 перехожі намагаються надати жінці першу допомогу та очікують на приїзд медиків, повідомляє Під прицілом.

Від чого саме стало зле жінці наразі невідомо.

Деталі - згодом.




Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Доктар Шацький 33см. Показати IP 7 Липня 2018 20:36
Навіщо ії засунули під лавку ???
Медсестра Любешовськ до Доктар Шацький 33см. Показати IP 7 Липня 2018 21:12
напевно щоб сонце в голову не пекло
Вік до Доктар Шацький 33см. Показати IP 7 Липня 2018 21:23
Можливо від сонця.
медбрат Показати IP 7 Липня 2018 21:52
Особливо рятують на останньому фото.
читач Показати IP 7 Липня 2018 22:00
Під лавку, а цеглину на груди і т.д. А чи не варто повернути на бік, щоб запавший язик не перекрив дихальні шляхи?
совІсть Показати IP 7 Липня 2018 22:02
судячи Із фото бай дужІсть аж зашкалюЄ нІби пІд лавкою собака можливо ще до вечора кожну зних чекатиме таке так само поведуться з ними
Активіст Показати IP 7 Липня 2018 22:15
А крайнє фото: під'їхала маршрутка, всі "рятувальники" скоренько в неї сіли і поїхали.
Не байдужа Показати IP 8 Липня 2018 00:05
Особисто була очевидцем даної ситуації...звертаюсь до усіх, хто попередньо давав коментарі....якщо вам невідома ситуація- не коментуйте, будь ласка, не пишіть дурниць..фото не висвітлює усього , що відбувалося...і жоден "рятувальник", пане Активісте ( як ви зазначили вище) не залишив місця події до того часу, поки не приїхала швидка....будьмо добріші , шановні