USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку перейменують 11 вулиць і 2 провулки

13 Грудня 2016 12:11
Комісія з питань впорядкування назв вулиць прийняла рішення про перейменування низки вулиць. Ще частину спірних вулиць відклали.

Так, на засіданні, яке відбулося 13 грудня, члени комісії розглянули питання про перейменування низки вулиць в рамках декомунізації.

Відтак, члени комісії прийняли рішення перейменувати наступні вулиці:

вулиця Боженка – вулиця Магістральна;

вулиця Говорова – вулиця Павла Чубинського (автор слів Гімну України);

вулиця Красовського - на Галини Коханської (упівка, яка очолювала розвід групу, жила в Луцьку);

провулок Красовського – провулок Галини Коханської;

вулиця Нікішева – вулиця Михайла Вербицького;

вулиця Революційна – вулиця Акацієва (сусідні назви дерев Березова, Грабова, Вільхова);

вулиця Макаренка – вулиця Долинна;

вулиця Шевцової – вулиця Староброварна;

вулиця Папаніна – вулиця Арсена Річинського (волинський громадський діяч);

провулок Червоноармійський – провулок Черешневий;

вулиця Воїнів-інтернаціоналістів – вулиця Воїнів-афганців;

вулиця Гастелло – вулиця Люблінська (на честь міста Любліна, побратима Луцька);

вулиця Ватутіна – вулиця Ліщинова.

Ці пропозиції винесуть на розгялд найближчої сесії.

Окрім того, декомунізацію декількох вулиць, які треба перейменувати, вирішили відкласти.

Зокрема, вулицю Корнійчука пропонували назвати на честь Бориса Немцова. Були також варіанти продовжити вулицю Новодворської, як це і було раніше.

Вулицю Панфілова хотіли перейменувати на вулицю Анатолія Пашкевича - автора пісні про Волинь, колишній очільник Волинського народного хору.

Вулицю Молодогвардійську пропонували перейменувати на Крайню (були варіанти Околична або Межова).

Вулицю Островського пропонували перейменувати на вулицю Олександра Байдукова (живописець, лауреат премії Йова Кондзелевича). Раніше в одну вулицю об’єднали вулиці Глиняну та Металеву. Окрім того, як варіант, пропонувалося назвати вулицю Глиняна.

Є питання і по вулиці Ярощука, яку робоча група з декомунізації пропонувала перейменувати на вулицю Сергія Тимошенка (але є й інші варіанти).

Також члени комісії відклали перейменування вулиці Федорова, яку хотіли перейменувати на вулицю Святого Миколая.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 13 Грудня 2016 12:31
Я в шоці! Більше немає що робити начальству?
Безголові Показати IP 13 Грудня 2016 12:37
Зітріть пам'ять про тих хто вас від газових камер рятував, може краще заживете
Володя Показати IP 13 Грудня 2016 13:05
Оце так да!!!! Вже все так гаразд що тільки вулиці залишилось поміняти і все проблем немає
Всезнайко Показати IP 13 Грудня 2016 13:27
Як то революціонери перейменували вулицю Революційну?
Активіст до Всезнайко Показати IP 13 Грудня 2016 14:09
перейменувати на Активістаційну & Громадськодіячну.
Клоун Показати IP 13 Грудня 2016 13:45
Все правильно роблять - позбавляють Луцьк і Україну від совка. А недобиті совки і їх вибл*дки сичать тут.
ск до Клоун Показати IP 13 Грудня 2016 15:29
точно КЛОУН!
234 до Клоун Показати IP 13 Грудня 2016 15:53
коментар було видалено
А Показати IP 13 Грудня 2016 14:13
А Воїни-інтернаціоналісти чим не вгодили? То робіть вже вулицю Воїнів-афганців,африканців, ангольців,угорців і ефіопів. З 1 по 10 номери афганців, далі по 10 номерів відповідно до переліку інтернаціоналістів.
Макс Показати IP 13 Грудня 2016 14:23
Дебилы бл*!
Ірина Показати IP 13 Грудня 2016 14:43
Якщо немає куди кошти діти - нехай докладуть бруківку по пр. Соборності. Невже немає більшої проблеми, як перейменування вулиць?
кекс Показати IP 13 Грудня 2016 15:35
пропоную парні номери носять одну назву вулиці! не парні -іншу! може вистачить назв? це в тому випадку що місцеві депутати також не захочуть увіковічити себе коханих?
житель Показати IP 13 Грудня 2016 16:23
цікаво, а кому вже заважають воїни-інтернаціоналісти???де там комунізм??Раніше постійно підтримував зміни назв вулиць з дійсно радянський, комуністичних на українські. Тепер вже бачу, що я проти того. Та хоч би якось гарнішу назву взяли, ніж воїни-афганці
Анонім до житель Показати IP 14 Грудня 2016 04:34
Воїни афганці-це воїни Афганістану-люди,які захищають свою батьківщину-Афганістан.
Вик Показати IP 13 Грудня 2016 23:05
с какого перепугу надо Федорова переименовывать? для д*билов из недорады объясню, что улица названа в честь Ивана Федорова - как называемого "первопечатника" а не в честь А.А.Федорова - советского партизана
Олександр Показати IP 27 Грудня 2016 19:03
Скільки вже можна товкти воду і ступі? Коли ж до Вас дійде, що Федорова - то першодрукач, а не партизан? А якби і партизан, то що в тому поганого? На той час воював за свою землю.