USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хочуть перейменувати більше 15 вулиць в Луцьку. Список

25 Жовтня 2018 10:40
Сімнадцять вулиць та два провулки в Луцьку можуть отримати нові назви на найближчій сесії міської ради.

Про це йшлося 25 жовтня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Як розповів голова комісії Микола Федік, нещодавно відбулося засідання комісії щодо перейменування вулиць, яку він також очолює, тож чимало з вулиць можуть отримати нові назви у зв’язку з декомунізацією. Перелік цих вулиць був раніше поданий на громадське обговорення.

"Засідання комісії не відбувалося близько двох років. Тому є пропозиція винести проект рішення на найближчу сесію, адже вже весною відбудуться вибори президента", - зазначив Микола Федік та додав, що це дозволить уникнути плутанини.

Член космісії Юлія Дацюк попросила отримати коротеньки довідки щодо осіб, на честь яких перейменують вулиці.

Список вулиць, які планують перейменувати:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Просто Показати IP 25 Жовтня 2018 11:03
самі важні реформи!!
Дуже просто до Просто Показати IP 25 Жовтня 2018 12:28
Реформи починаються з мізків (але одноклітинним організмам цього не збагнути)
Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 11:15
З 19-ти лише 8 не носять іменні і політизовані назви. Це погано.
Анатоль_ Показати IP 25 Жовтня 2018 11:18
От от. Коли собацi нема шо робити, то вiн я@ця лиже
Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 11:18
Ярощука це зникле село Вулька Підлуцька. Чим погана оригінальна назва? Чи іменем композитора Матейка? Треба обов`язково ліпити попівську назву.
Не-поп до Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 12:31
Святий Миколай - це покровитель Луцька. Ідеально було би щоб Міськрада була саме на вул. Святого Миколая, а "батька Хмеля", якого необачність ми ще й досі відхаркуємо з кров'ю, забрати геть.
Читач до Не-поп Показати IP 25 Жовтня 2018 14:01
Покровитель Луцька не Миколай, а Панна. Читайте групу "Збережемо древній Лучеськ" на Фейсбуці.
Василь Показати IP 25 Жовтня 2018 11:26
Галини Коханської - зустрічається двічі в цьому списку. Це правильно?
моска львов Показати IP 25 Жовтня 2018 11:31
Какие то смешние названия....
Реаліст Показати IP 25 Жовтня 2018 11:38
Федік якби міг, то викреслив би з історії цілий пласт, включно із своїми батьками і родичами, які народилися і жили при Союзі. Ото патріотизм!!!!!!!
Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 11:55
Хочуть нову назву "Воїнів-афганців"? З глузду з`їхали? "Воїни-афганці" щось добре робили в Афганістані? "Село неначе подуріло".
Юрко до Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 12:10
Вже краще воїні-АТО
Згоден до Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 12:27
При всій повазі до тих хлопців, яких примусово відсилали будувати соціалізм по всьому світі, треба визнати, що вони там робили саме те, що Гіркіни-стрєлкови роблять в Україні вже п'ятий рік.
Воїн до Читач Показати IP 25 Жовтня 2018 16:43
Це мабуть на честь воїнів - солдатів ,які служать у Афганській армії, які вбивали воїнів ,які прибули з СРСР, може і на честь вояків Талібану.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2018 12:12
А Новодворська там нащо? Щось для Луцька може зробила?
Ісса Ндойє до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2018 12:47
Логічно.
Плюсую! Показати IP 25 Жовтня 2018 12:24
Нормальність бере початок із символіки - того, що нас оточує і щоденно задає тон. Коли стояв на п'єдесталі червоний кат, все навколо було саме як в катівні. Хто пам'ятає, той знає.
Корiнний лучанин до Плюсую! Показати IP 25 Жовтня 2018 13:18
Дивуюся,скiльки вы проявили героiзму,щоб вижити в цiй катiвнi."cлава незламним героям".
Плюсую! до Корiнний лучанин Показати IP 25 Жовтня 2018 14:39
"Корінний" тому і пише, що він "корінний", бо коріння його десь під Саратовом. Він не зрозуміє ніколи, чого вартувало людям пережити навалу його предків на Україну.
так так до Плюсую! Показати IP 25 Жовтня 2018 15:03
Пам'ятаю тяжкі часи до 91го. З Польщі не вилазили, півзарплати за квартіру віддавали.
Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2018 12:32
А де в Луцьку провулок Червоноармійський? На Вишкові був провулок Червоноармійський, але його перейменували на вул. Вишківську ...???!!!
Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2018 12:33
Такі речі треба вирішувати виключно через загальноміське голосування. Але ж бояться, бо результат буде очевидний — 80% проти переіменування.
Мудре Житіє до Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2018 14:04
Якраз тут загальне голосування недоречно. Хто буде голосувати? Вчорашні жителі і уродженці сіл, для яких міська культура й історія чужа й незрозуміла. Їх представники у владі це чудово доводять черговим перейменуванням "ні в дугу, ні в Красну армію".
Клава Показати IP 25 Жовтня 2018 13:26
Підкоректуйте на карті вул. Затишну в Луцьку в районі І. Франка навпроти "Волиньгазу"
Адекват Показати IP 25 Жовтня 2018 13:51
Надзвичайно "важлива" реформа! Важливіша за ремонт доріг та житлових дворів, вирішення проблеми із смердючою каналізацією і т.д...
Сер Показати IP 25 Жовтня 2018 14:45
це саме важливе для міста а в остальному в нас все чудово
я Показати IP 25 Жовтня 2018 15:18
Для чого давати співзвучні назви вулицям, які розташовані близько одна від одної: Воїнів-афганців і Воїнів-добровольців?
Абориген до я Показати IP 25 Жовтня 2018 16:35
Во́їни-інтернаціоналі́сти — радянський пропагандистський термін Воїни-афганці - це вояки у збройних силах Афганістану? Проконсультуйтеся у інституті Української мови.
я до Абориген Показати IP 25 Жовтня 2018 19:53
Перш ніж давати відповідь слід уважно самому прочитати допис. Говориться не про назву вулиці, а про те, що ці дві вулиці зі співзвучними назвами розташовані майже поруч одна від одної. А це в майбутньому може бути певною плутаниною для багатьох служб і для декого з людей. Якщо давати назву вулицям, то доцільно враховувати різні ситуації.
Лучанка Показати IP 25 Жовтня 2018 19:12
Люди добрі, я вже не знаю де яка в Луцьку вулиця! В мене пропозиція: оскільки вулиці будуть перейменовувати ще не один раз, бо ці герої з ОУН-УПА протримаються так сама недовго як і радянські, давайте пронумеруємо вулиці! На початку цифірь, а вже потім -назва. Ми будемо запам'ятовувати цифри і заборонити їх змінювати. НУ десь так " №1. Проспект Волі". "№2. Вулиця Степана Бандери" ( наступна влада залишає номер 2 і перейменовує на іншого діяча). Але ми то цифру пам'ятаємо, нас не заплутаєте!
Мамай Показати IP 27 Жовтня 2018 09:05
А вулиця декабристів не пейменовується "Руська правда" Пестеля - "вони бачили майбутню Росію виключно як єдину, унітарну неподільну державу, визнаючи право на самовизначення лише за польським народом. "Малоросія, – писав про майбутню долю України П. Пестель, – ніколи не була і бути не може самостійною... Відтак вона мусить поступитися своїм правом бути окремою державою"." Далі пропагуємо "Руський мир"?