USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку перейменували десять вулиць. ПЕРЕЛІК

2 Червня 2016 10:54
У рамках декомунізації в Луцьку перейменували десять вулиць. Про повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Зокрема, відповідне розпорядження «Про перейменування окремих об’єктів топоніміки в області та внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2016 року № 216» підписав голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Цим документом перейменували такі луцькі вулиці, залишивши попередню нумерацію за об’єктами нерухомого майна: Володарського — на Данила Шумука; Ванди Василевської — на Валерії Новодворської; Вацлава Воровського - Павла Пащевського; Фурманова - Олекси Алмазова; Бойка — на Євгена Сверстюка; Коротченка — на Миколи Куделі; Макаревича - Ростислава Волошина; Коцько - на Олекси Ошуркевича; Жовтнева — на Волноваська; Вереснева — на Борохівська.

Згідно з розпорядженням, співвласникам багатоквартирних будинків, власникам приватних житлових будинків, будівель або інших об’єктів нерухомого майна, юридичним особам незалежно від форми власності та підпорядкування рекомендували забезпечити заміну номерних знаків (адресних табличок) на житлових будинках, будівлях, інших об’єктах нерухомого майна, які перебувають у власності зазначених осіб та розташовані на вулицях, перейменованих відповідно до розпорядження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
пф Показати IP 2 Червня 2016 11:38
а бойка вже чому переіменували?
1212 до пф Показати IP 2 Червня 2016 12:06
А Вереснева чим не сподобалася???? Дурдом!
Ольга до 1212 Показати IP 2 Червня 2016 14:54
Жителів не питали, для чого фальш декомунізації? І взагалі окозамилювання, що щось роблять! Вереснева проти перейменування!!!
Олег Показати IP 2 Червня 2016 12:08
бо комуняка
СЛОВ'ЯНИ до Олег Показати IP 4 Червня 2016 23:46
Переменуйте краще вулицю Б@ндери . . . Він нам і так багато на Волині лиха наробив . . . А хто його любить то в Дурдом . . .
***** Показати IP 2 Червня 2016 12:42
Перейменували вулиці - життя стане краще!!!! Стабілізується економіка, зросте рівень життя, все стане заї....сь! Краще б думали, як країну з кризи вивести, а не нові назви вулицям дати!
історики Показати IP 2 Червня 2016 12:45
А в "переіменовувачів" і Крилов і Лермонтов партійні квитки КПРС мали. Отак.
тому, що Показати IP 2 Червня 2016 12:49
Чимало українців, які були комуністами, зробили багато добрих справ для Волині. Взяти того ж самого Грушницького, Ярошука. Просто, теперішнє молоде покоління нічого про свою землю і земляків не знає, і крім "героїв УПА" в його мізки нічого іншого не вкладається. Ростуть зомбоістоти.
Вереснева проти!!! Показати IP 2 Червня 2016 14:57
Жителі проти!!! Чому не попереджають, не обговорюють!!! Це декомунізації?!! Це безлад! Поверніть назву Вереснева назад!!!
Анонім Показати IP 2 Червня 2016 18:32
Здоровий глузд відсутній!!! Вбили хлопців під Волновахою-назвали так вулицю... Ааа...точно... Тепер це місто-побратим... Кров'ю залите братство.
000 Показати IP 2 Червня 2016 20:39
Мусить міська рада показувати що щось роблять, от, наприклад, вулиці перейменовують. Є пропозиція- вул. Миру перейменувати на воєнну( війна ж в країні), нові вулиці назвати імені Шабали, Романюка,Гунчика, Ігоря Палиці(ця людина дуже багато зробила для міста, люди йому вдячні) і т.д..Для чого вшановувати після смерті? Вшановуймо при житті. Хто за?
)))) Показати IP 2 Червня 2016 23:31
Брєд! Краще ремонтували дороги краще, а не перейменовували. Люди привикли до одної назви, тепер треба голову ламати де їх знайти(((
Віталік Показати IP 4 Червня 2016 18:24
Вересневу назад верніть с***!!!!!