USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку п'яна мати вела стрім та змушувала дитину матюкатись на камеру «па панятіям». Відео

13 Листопада 2023 17:26
У Луцьку п’яна жінка вела пряму трансляцію і змушувала свою дитину на камеру говорити лайливі слова.

Про це повідомили в соцмережах, пише ВСН.

Небайдужі звернулися до соціальних служб. Адже жінка до дитини звертається лайливими словами і дитину змушує також їх вживати.

У секторі комунікації ГУ НП повідомили, що виявили відео з непристойною поведінкою матері у соцмережах зранку у понеділок, 13 листопада.
«Відомості одразу ж зареєстрували в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці встановили особу жінки та місце її проживання, також вже поспілкувалися з нею щодо недопущення подібної поведінки в майбутньому. Присутні були і спеціалісти служби у справах дітей.

Наразі на волинянку складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП. Йдеться про невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Ювенальні поліцейські надалі стежитимуть за ситуацією у сімʼї», – зазначили в управлінні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 13 Листопада 2023 18:43
Смоли гарячої або дусту цій курві замість алкоголю. Яка гидотна !
дядько Показати IP 13 Листопада 2023 18:53
Яке ж воно кончене
друг вокруг Показати IP 14 Листопада 2023 05:28
взагалі вона ніжно ще) вт ще не качали Друг Вокруг))) там твориться хуже чім в чатрулетці)))
Отакої Показати IP 14 Листопада 2023 07:07
Тепер "знаменита" і без соцмереж.А чоловік де?Шкіряний пасок став би в нагоді.
турист Показати IP 14 Листопада 2023 08:00
Курва п*яна з синім носом. Бл@дь. Дитину калічить.
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2023 10:50
"Мадам" звичайно "інтересна", але, на жаль, такий стиль спілкування масово поширений не тільки серед дорослих, але й підлітків, молоді та навіть трапляється серед дітей. Тобто, тверезі люди, які б мали адекватно спілкуватись, розмовляють як ось ця нетвереза особа. Думаю серед коментаторів також знайдеться кілька осіб, які вважають, що їхній матірна лайка - це вишуканий стиль спілкування, який прикрашає українську мову.
Лучанину Показати IP 14 Листопада 2023 12:40
Я поставив вам мінус лише за "...вишуканий стиль спілкування, який прикрашає українську мову". Прикрашає не мову, а сленг суспільного дна, мову плебсу, до якого свідомо себе зарахувала частина української молоді.
Лучанин до Лучанину Показати IP 15 Листопада 2023 16:53
Вирвали фразу з контексту і поставили мінус. Відразу видно, що освічена людина. Не зрозуміло до чого вжили плебс в негативному значенні? Бо вам не подобається як воно звучить. Плебс - це всього навсього неаристократи, прості або як зараз модно казати "пересічні" громадяни.
Джек Показати IP 14 Листопада 2023 16:38