USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку п’яна мати з місячною дитиною заснула посеред двору

14 Березня 2016 10:14
Виклик про те, що по проспекту Молоді на вулиці спить молода жінка надійшов близько 5 години ранку 13 березня. Про це інформують у прес-службі патрульної поліції.

Патрульні прибули на місце. Тут у дворі між будинками під лавкою справді спала жінка, а поруч стояла коляска з дитиною.

Поліцію викликали небайдужі громадяни, які проходили повз, вони ж колихали дитину, яка спочатку плакала, а згодом втихомирилась.

Патрульні розбудили жінку, вона були з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Розповіла, що в колясці її син, якому 29 днів. Під коляскою була недопита пляшка горілки, деякі дитячі речі.

Патрульні викликали швидку, яка доставила жінку з малям у дитячу лікарню. Оглянувши хлопчика, спеціалісти зазначили, що він здоровий. Врятувало те, що добре закутаний, адже надворі тоді було 0 градусів. Єдине, що останній раз мати годувала його близько 24 години, тож був голодний, з того часу вони й перебували на вулиці, тобто більше 5 годин.

Жінка зателефонувала своєму співмешканцю, який приїхав і спочатку був невдоволений, що в лікарні поруч з нею перебувають ще й поліцейські. У результаті вони написали відмову від госпіталізації дитини.

Далі жінка, співмешканець і дитя відправились додому по проспекту Молоді пішки, відмовившись від допомоги патрульних, які пропонували завезти їх. Поліцейські все ж супроводили їх до домівки, адже потім мали доставити жінку ще в наркодиспансер. У квартиру прийшла мати співмешканця, яка була шокована цією ситуацією та плакала. Саме вона залишилась з хлопчиком, коли патрульні повезли жінку зі співмешканцем на освідування. Перевірка на пристрої драгер показала 1.62 проміле алкоголю в її крові.

Згідно з інформацією, 25-річна жінка вже не вперше напивається. Того вечора зі співмешканцем перебували в гостях. Коли прийшов час іти додому, вона не схотіла покидати гостей і ще залишилась. Очевидно, будучи в стані алкогольного сп’яніння, просто не дійшла додому, заснувши на вулиці недалеко від дому.

Усі матеріали справи патрульні передали в чергову частину міськвідділу. У ситуації розбиратимуться і соціальні служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Трикаш Показати IP 14 Березня 2016 10:40
Ужас!!!!!!!!!!!!!
Таня Показати IP 14 Березня 2016 11:20
Жах!!!
1 Показати IP 14 Березня 2016 11:27
Позбавте хв*йду батьківських прав. Їй Бог Анела дав а воно його на зеленого змія міняє.
Зайчик Показати IP 14 Березня 2016 11:44
Маргінали...
Наталя Показати IP 14 Березня 2016 12:23
Біднесеньке малятко! І нащо таким вир*дкам дитина? Таких потрібно відразу позбавляти батьківських прав і каструвати, щоб не робили діток нещасними
Наталя Показати IP 14 Березня 2016 12:32
І це в той час, коли інші страждають, бо не можуть мати дітей. Ну, чому все так несправедливо і неправильно?!
Просто мама Показати IP 14 Березня 2016 13:26
Чому шлятися по гостях з місячною дитиною?
Анонім Показати IP 14 Березня 2016 13:58
місячна дитина і оковита.Де розум?
Перехожий Показати IP 14 Березня 2016 14:18
Щоб воно в другий раз смоли гарячої напилося! Собі життя вже напевно скалічило, то ще й дитині таке саме зробить.
оля Показати IP 14 Березня 2016 14:45
Заставити повернути матеріальну допомогу, отриману від держави. На дитину оформити опікунство бабусі. Якщо не допоможе - на усиновлення в нормальну бездітну сім"ю.
111 Показати IP 14 Березня 2016 15:03
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Березня 2016 16:11
В Ужгороде под лавочкой спит пьяная мать, а месячный ребенок кричит в коляске 14.03.2016 (15:42) Малыш был очень голодный Малыш был очень голодный Такую картину около пяти часов утра во дворе многоэтажки Ужгорода заметили местные жители. Они и вызвали полицию. Женщина спокойно спала под лавкой, рядом - недопитая бутылка водки, в коляске плакал ребенок. Прохожие его закачали, а женщину пытались разбудить. Проснувшись, она сказала, что в коляске - ее сын, которому всего лишь 29 дней. Оказывается, 25-летняя женщина с ребенком и своим сожителем были в гостях. Прийти с мужем домой она не захотела, потому что требовала «продолжения банкета». Поэтому, когда возвращалась позже, с ребенком, была очень пьяная, домой не пришла, а уснула под лавкой на улице. Патрульные полицейские доставили женщину с ребенком в больницу. Медики осмотрели мальчика, он оказался совершенно здоровым, несмотря, что на улице было около нуля градусов (малыш был сильно одет), только очень голодный. В больницу вызвали и сожителя. Тот сначала очень возмущался, что вокруг - полицейские. Госпитализировать ребенка родители отказались, вместе с правоохранителями пошли домой. Ребенка оставили с бабушкой, а родителей забрали в наркодиспансер на экспертизу. Проверка на драгера показала 1,62 промилле алкоголя в крови женщины. Все материалы дела патрульные передали в дежурную часть горотдела. В ситуации будут разбираться и социальные службы, сообщает пресс-служба патрульной полиции. Так де це? В Луцьку чи в Ужгороді.
Ще одна Показати IP 14 Березня 2016 16:32
http://transkarpatia.net/transcarpathia/crime/61632-pyana-zakarpatka-z-msyachnoyu-ditinoyu-nochuvala-na-vulic.html
Инга Показати IP 14 Березня 2016 18:36
И вот таким сволочам Бог даёт детей,а государство деньги.Согласна с коментатором выше-у таких надо бы забирать помощь при рождении,вплоть до того чтобы садить тварей.если уже пропили и не могут отдать.А если бы таким не платили они бы и плодились.Уверена ребёнок ей не нужен,нужна матпомощь,ещё и мать-одиночку оформит и будет жить себе паразитируя .
332 Показати IP 14 Березня 2016 23:04
так в Ужгороді чи в Луцьку?
Санчез Показати IP 15 Березня 2016 09:28
Треба перестати давати гроші за дітей алкашам, нарікам, циганам.Таким "матерям" ****
Lenovo Показати IP 15 Березня 2016 22:17
Це було у Луцьку!!!