USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - «п’яна» ДТП лоб в лоб

10 Лютого 2015 19:53
Нетверезий водій не впорався з керуванням і «не вписався» в поворот з проспекту Грушевського на вулицю Стрілецьку у Луцьку. Автомобіль лоб в лоб вдарився в бус, який рухався у зустрічному напрямку.

Інцидент трапився близько 18:30 сьогодні, 10 лютого.

Слідчий Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Андрій Куць, не пояснюючи причини, відмовився від коментарів.

Натомість свідки пригоди розповіли, що водій, який був за кермом універсалу Mazda 626, їхав з проспекту Грушевського у напрямку вулиці Стрілецької. Промчавши «кільце», він не розрахував швидкості та «не вписався» в поворот. Як результат – лобове зіткнення з бусом MercedesVito, який рухався у зустрічному напрямку. Очевидці стверджують, що водій Mazda був напідпитку – це і стало причиною ДТП.
Гальмівного шляху перед ударом на асфальті не видно. До того ж, колеса легковика не повернуті в жодну зі сторін, що може бути свідченням того, що водій не намагався уникнути удару. Натомість, він був такої сили, що в Mazda вирвало праву фару, осколки якої відлетіли на декілька метрів вперед.

Водіям автомобілів зберегли життя подушки безпеки, які «вистрілили» під час удару. Але, вочевидь, сильно дісталось пасажиру буса – від удару головою об лобове скло воно деформувалось.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вітя Показати IP 10 Лютого 2015 19:59
той хто п"яний їздить забрати права довічно!! і у тих хто збивае людей
Лучанин до Вітя Показати IP 10 Лютого 2015 22:29
Якщо у політиці є праві і правіші - то тут є лише одне правило. Точніше - його нема, але треба - випив і сів за кермо - позбавлення прав на мін 10 років. Порушив заборону - за грати на рік. ЩОдо мєнта, який "спустив справу" не покаравши - звільнення без права поновлення на 5 років, повторно - криміналка
БУУУУ Показати IP 10 Лютого 2015 20:06
Ця людина не винна. Їй продали продукат, який змінив її стан на такий якій стався. І це всім відомо. Взагаі всі випадки, які відбуваються після того, як людина поїла алкопродукт, треба що б характеризувалися як звичайна поведінка людини. А за звичайну поведінку не наказують.
НЕЛУЧАНИН до БУУУУ Показати IP 10 Лютого 2015 21:39
ти що куриш ?
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2015 22:30
Спайс) і не ділиться)
Вася Показати IP 10 Лютого 2015 20:25
характерні тріщини-вм'ятині на лобових склах - дуже наглядний приклад не користування ременями безпеки. як нема мозгів, то можна лупити в вікно головою :))
Ivan Показати IP 10 Лютого 2015 22:09
Слідчого звати Андрій Куць, а не Коць :)
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2015 22:31
Он воно, що за гірлянда навпроти фелічіти сьоні була..!
Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 03:47
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2015 07:14
Тиць п...ць ¡!!!!!!! До чого ти тулиш?!
Полішук Показати IP 11 Лютого 2015 08:25
Удаліть Аноніма - це троль.
111 Показати IP 11 Лютого 2015 09:10
Коли вони вже переб'ються