USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п’яного екс-міліціонера довелось прив'язувати до каталки

3 Квітня 2018 10:36
У Луцьку вночі знайшли п'яного колишнього працівника міліції. Чоловік нецензурно лаявся, агресивно поводився і не хотів їхати у наркодиспансер.

Інцидент трапився у вівторок, 3 квітня, близько 3 години ночі, повідомляє «Волинь24».

55-річного чоловіка знайшли на вулиці Електроапаратній, поміж гаражів. Перехожі викликали швидку допомогу.

Проте медики не могли самотужки оглянути чоловіка, адже він нецензурно лаявся і агресивно поводився. Тож на місце викликали активістів.

Чоловіка посадили у карету швидкої, відвезли у відділок поліцїі, а потім у наркодиспансер. Він знову почав агресивно поводитись, тож довелось прив'язати його до каталки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
небайдужий Показати IP 3 Квітня 2018 12:26
ЦЕ ГОРДІСТЬ НАШОЇ МІЛІЦІЇ
123 Показати IP 3 Квітня 2018 12:31
мусор обі*цяний! нащо його взагалі трогали, нехай би валялося біля гаражів.
Кіндрат Панасович Показати IP 3 Квітня 2018 13:09
вуса на морді це вже діагноз...
ВВ до Кіндрат Панасович Показати IP 3 Квітня 2018 14:00
ти ду*не?
Кіндрат Панасович до ВВ Показати IP 3 Квітня 2018 15:07
збрий вуса кун**** ти ходячий :)
Джек Показати IP 3 Квітня 2018 13:20
Шо за бред.чувак собі п‘яний сидить,його приїхали,звязали,кудись завезли
Справедливий Показати IP 3 Квітня 2018 13:26
А за валяються п'яні студенти, трактористи, менеджери. .... Навіть олігархи. .... І навіть не на пенсії, а діючі. Так давайте про кожного загинделеного писати будемо.....
Я Показати IP 3 Квітня 2018 14:47
Дякую за " гарні новини ".
Хм Показати IP 3 Квітня 2018 18:28
А чому ви не пишети коли журналіст п'яний дибоширить? Якщо пишете про одних то і про своїх пишіть. А то привикли міліцію з гамном змішувати. Поки люди не почнуть думати своєю головною то не буду порядку в країні.
Вася до Хм Показати IP 4 Квітня 2018 07:15
Це точно, і думати, і грамотно писати.
! до Хм Показати IP 5 Квітня 2018 05:52
Бо по їхньому тільки в лікарні лікарі одного одного прикривають. А мас-медіа всі порядні! Нема й заищо зачепитися.
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2018 08:53
Стаття, як то кажуть "бомба". Ви ще поведінку кожного п"яного описуйте, а ще всю його трудову книжку публікуйте...