USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку пікетували Нову Лінію

2 Лютого 2014 11:22
У рамках кампанії «Бойкот бізнесу «Партії регіонів» у Луцьку відбулася акція біля гіпермаркету «Нова Лінія» , власником якого з жовтня 2013 року є народний депутат від ПР Олександр Герега та його дружина Галина Герега.

Перед в’їздом на територію гіпермаркету, учасники акції вивісили банер, який закликав людей бойкотувати бізнес Партії Регіонів.
Перед входом в магазин - роздавались жовто-блакитні стрічки та листівки, на яких пояснювалось, хто є власниками гіпермаркету, та чому не варто купувати товари в «Новій Лінії», - інформують у прес-службі Національного Альянсу.
Протягом акції активістами роздали близько 1000 інформаційних листівок, щонайменше 4 авто розвернулися, побачивши банер «Економічний бойкот регіоналів». Найчастіше люди, отримавши листівку, висловлювали підтримку кампанії .
Під час акції біля Нової Лінії була присутня і міліція. Зокрема працівники правоохоронних органів у цивільному «приховано» знімали на камеру учасників акції.


Нагадаємо, 31 січня євромайданівці пікетували гіпермаркет «Епіцентр».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Дмитро Показати IP 2 Лютого 2014 11:34
ну повний бред. ви ще ідіть банки пікетуйте з такою радість.
Дмитро2 до Дмитро Показати IP 3 Лютого 2014 10:55
і банки, а також радіо, ТV і газети ригівські
123 Показати IP 2 Лютого 2014 11:49
Завтра їду скуплятись в нову лінію.
777 до 123 Показати IP 2 Лютого 2014 14:24
гроба собі купи
від імені 123 до 777 Показати IP 2 Лютого 2014 15:25
обов язково. А ти адресу вкажи доставку оформлю тобі ще й сам оплачу.
Джулія до 123 Показати IP 2 Лютого 2014 15:02
Овва-прихований мільйонер: і на "Епіцентр" грошей вистачає, і до "Нової лінії" гаманець поїхати не відмовить... Податкова, агов!
Анонім до Джулія Показати IP 2 Лютого 2014 15:28
так вистачає. бо працюю чесно, а не на трасі пізд..ю торгую щоб потім все на лікування гонореї та хламідій витратити.
Джулія до Анонім Показати IP 2 Лютого 2014 17:09
Які вишукані слова та епітети! Зі словником спиш?
Українець до Джулія Показати IP 3 Лютого 2014 15:53
Ну напевно ж не з такою немитою свинею як ти.
Джулія до Українець Показати IP 3 Лютого 2014 21:15
З кабаном. Вихолощеним. Щоб не розмножувалось таке...
бараболя. Показати IP 2 Лютого 2014 11:52
идить.трасу.чистить.ане.стоите.люди.дякую скажуть.ато.ничого.недасть.
бараболя. Показати IP 2 Лютого 2014 11:57
скильки.вам.забашляли.активисти.
Регіонал Показати IP 2 Лютого 2014 11:57
Як будете купляти на базарі - не забудьте спитати у продавця посвідчення Свободи. Інакше - бойкот. І про продуктові магазини теж не забувайте.
лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 11:59
це скільки треба розуму мати щоб такою х.... займатись ви що зовсім там подуріли на морозі чи що?
знаю до лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 12:01
З відходом морозів, відлига сірої речовини настає...:)
Олена Показати IP 2 Лютого 2014 11:59
А ось цього хлопчину, що у синій курточці на 3-му фото, літом бачила у формі нацика у таборуванні фашистів-свободівців! Роботи не треба-хороводи давай!:)
Тупорилій Олені до Олена Показати IP 2 Лютого 2014 14:41
Не патякай чого не знаєш, цей чоловік, батько 4 дітей, працює на свою родину, не поливай лайном безпідставно тих, з ким особисто не знайома. Трудяга мишки і клавіатури велика...
Анонім до Тупорилій Олені Показати IP 2 Лютого 2014 14:49
трудився певно сильно клепаючи чотирьох - а гроші від влади на дітей не погидував брати.?????? Тож бо гроші від ЯНУКОВИЧА.
Андрій до Анонім Показати IP 14 Лютого 2014 15:07
А Яник платить свої чесні гроші?Він їх заробив своїми руками?Ві більше вкрав ніж платить.Хто біля влади то всі злодії!
співчуваю до Тупорилій Олені Показати IP 3 Лютого 2014 12:20
бідні діти...!:(
а до Олена Показати IP 2 Лютого 2014 19:57
Ти в що в цьому таборуванні хвойдою працювала?
Анонім до а Показати IP 2 Лютого 2014 22:27
Не переживай на місце Майї ніхто непретендував і не претендує іі посада там пожиттєва та безапеляційно зайнята.
Олена до а Показати IP 3 Лютого 2014 12:22
Ні! Подивилась на тих відморозків і зрозуміла що чекає Україну...!:(
інга Показати IP 2 Лютого 2014 12:02
коли вже ці йо..нуті бандерівки та нацисти повідморожують собі язики.
my_gift до інга Показати IP 8 Лютого 2014 19:23
Не дочекаєтесь!
Олесь Бузина Показати IP 2 Лютого 2014 12:12
Діти,займіться реальними справами на благо України,а не чорт-зна чим.Ви сядьте,дома,на дивані і добре вдумайтесь,що і хто нас з вами чекає в тій Європі?!Так,зміни потрібні,потрібно щось змінювати,але не так,не хаосом і безладами,не погромами і погрозами.Це все було створено штучно,нас спихнули лобами проти один одного,гляньте що зараз з Болгарією,Руминією,Сербією-оте чекає і нас з вами,якщо ми підемо на поводку тієї ж Європи-ми для їх лише раби,сировина.Будьмо розумніші,бо в даному випадку винні всі-і Янукович зі свитою,і так звана апазиція.Запам"ятайте,що коли пани чубляться,то у хлопів чуби тріщать-оце про нас з вами сьогодні............(далі буде).............
Андрій до Олесь Бузина Показати IP 14 Лютого 2014 15:48
Ти не продавайся за гречку.
Інгам та Оленам... Показати IP 2 Лютого 2014 13:33
Ви тільки потім своїм дітям та онукам не розповідайте про свої коментарі. Не псуйте їм життя і собі старість
інга до Інгам та Оленам... Показати IP 2 Лютого 2014 14:57
обов"язково розповім, як такі засранці лохануті їздили по хатах, як стояли та лежали попід магазинами, бо це був єдиний спосіб заробити для таких майдаунів. Як нероби гузі та бондарі змогли задурити пусті черепи недоучкам полішуцьким та старим маразматичкам. А ти ще до старості будеш чекати покращення обіцяного своїми та київськи лідерами сраними. Авось дочекаєшся.
777 Показати IP 2 Лютого 2014 14:27
невже на Волині скільки обморожених
Я так думаю Показати IP 2 Лютого 2014 14:45
Коментатори нітіки і лузери. Які повростали в свої дивани, і нічого не хочуть змінювати ні навколо, ні в своєму житті. Пливти за течію - найлешге. Але треба бути сліпим і дурним, щоб не бачити, що якубович та режим перетворює вас на послушне стадо рабів-овечок, в яких забирають найцінніше - свободу. Обзивайте далі людей які роблять щось, щоб самим не бути терпілами і своїм дітям зробити життя кращим, бути лузером це так легко і просто, бо не треба підіймати дупу з теплого крісла, що в вас гарно виходить...
а я не так думаю до Я так думаю Показати IP 2 Лютого 2014 15:14
Це яким лохом треба бути, щоб вірити тим ,хто горлопанить з сцени Луцького майдану.???? Таv як не "професіонали", що показали себе (шиба бондар грицюк) ,то ті- які зараз горлянки провітрюють на сесіях, але ні хера не можуть по факту (козюра григоренко гузь). Є звчайно і відверто хворі, як майка та поха (за часів батьківського мерування видно маленький був, щоб кудись влитися - то заказ лізе як глист з дупи). То лузери ті, хто купився на цю дешеву гру "горе-майбутніх - політиків -керівників". А нітіки саме на майдан і повиходили - в європі тільки цих ледацюг і ждуть. Цікаво скільком кожен з пікетувальників робочих місць створив, скільки податків заплатив. ????
бачу до Я так думаю Показати IP 2 Лютого 2014 17:15
що вже зажрались, ви все життя будете змінювати і нічого з того не буде, бо ви злидні і нероби і почитай краще історію - окрім боротьби безглуздої в Україні нічого не було! Як її пользували, так і пользують далі, а ви боріться...!:)
Сантехнік Показати IP 2 Лютого 2014 15:11
Молодці! Їздив недавно до "Н.лінії"-хотів "по акції" інструмент придбати. То на все більш-менш якісне ціни як були захмарні, так і лишились.
ага до Сантехнік Показати IP 2 Лютого 2014 15:21
а коли сантехніки приходять на виклик - то вони ж "безоплатно" працюють!!!!!! "Якісно"!!!
Сантехнік до ага Показати IP 2 Лютого 2014 17:12
Не безплатно, бо їсти-пити-вдягнутись треба. А працюючи китайським одноразовим непотребом, якісно роботу не виконаєш. Кожна праця має оцінюватись відповідно до вкладених у неї зусиль.
Анонім до Сантехнік Показати IP 2 Лютого 2014 20:17
от виробник якісного інструменту оцінив свою роботу. Ринкові відносини!
оля Показати IP 2 Лютого 2014 16:29
По перше, магазин хоч які, але податки платить. А на базарі ані чека. ані податків від прибутку. Попробуй там щось поміняй. якщо передумав чи не підійшло. По друге, як на базарі болото місити, то ліпше спокійно вибрати в магазині, обдтвитися, подумати. В магазині ніхто тебе за руки не ловить і не починає вмовляти купити, бо ж таке все чудове на базарі. Ціни практично такі ж всюди. В магазині хоч не перемерзло і на сонці не вицвіло. В магазині на 100 гривнях є 7 гривень бонусів, а на базарі якщо 5 гр. на покупці опустить, то максимум.
олі до оля Показати IP 2 Лютого 2014 20:05
А ти давно з того болота вилізла? Напевно ще нещодавно і жила у селі і бикам яйця чухала і до 'вітру' у поле бігала і на каку буба казала...і як таких, як ти місто приймаэ?
оля до олі Показати IP 2 Лютого 2014 20:15
Що досі село не відпускає? раз така реакція. Я з Луцька і не вкурсі що ви там в селах до того як вилізти з болота робите. За стільки років скільки той базар є його або в нормальний вигляд мали привести, або розігнати. Ліпше дати на 2 гривні більше ніж на базар іти. Ніхто нічого не втюкає, сам собі все вибираєш (стосується як продуктів так і товарів промислової групи)
Анонім Показати IP 2 Лютого 2014 18:27
Морди всіх пікетчиків повісити на окремий стенд в Епіцентрі і Новій Лінії,!!!!!! щоб ніколи не обслуговували їх там, а відразу на базар посилали . в персони нон-грата засранців!!!!!!.
Блін Показати IP 2 Лютого 2014 19:46
Так мона не про свободу, батьківщину шибу чи гузя, а про позицію як громадянина. Більшість людей просто спостерігачі, а по факту - терпілоїди, їх система нагинає - вони кажуть - давай ще, мазохізм, чистої води. Скільки можна онарівувати клаву і ржати з тих хто хоч шось робить? Фу бридко, лицемірні бездари....
відверто до Блін Показати IP 2 Лютого 2014 22:34
а чого місяці чотори назад позицію не роявляли- тоді ціни такі ж були. І пікетувати було б тепліше - але тоді кучка лайна не оплачувала пікети.
лучанин Показати IP 2 Лютого 2014 20:22
піндоси.
Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 00:30
Пікетують магазини, а мішки на майданівські барикади де брали? В цих же магазинах брали, подивіться фото з Грушевського, там зелені мішки з нової лінії, а білі - з епіцентру! От шлюхи продажні!
Сам-один Показати IP 3 Лютого 2014 16:33
А як міліція живе з податків, які я сплачую - то що, податків не платити? Чи податкову пікетувати? МАРАЗМ !!!!!!