USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку «заклеїли» управління МВС. РЕПОРТАЖ

3 Лютого 2014 13:35
Десятки активістів висловили свій протест проти тиску, який чинять на них правоохоронні органи, викликаючи на допит.

Акція відбулася 3 лютого перед будівлею УМВС України у Волинській області.

Зі слів пікетувальників, у Луцьку вже приблизно 80 осіб запросили на допит, як свідків. Як повідомила громадська активістка Марія Доманська, йдеться про дві справи – депутат облради Надія Григола, нібито, написала заяву в міліцію про те, що її матері погрожували, друга справа пов’язана з блокуванням внутрішніх військ у селі Довжиця у Маневицькому районі. Наразі інформація неофіційна.



«Ми сьогодні максимально зібрали людей, яких кличуть на допит. Вони демонстративно вийдуть під управління міністерства внутрішніх справ з заліпленими ротами і в такий спосіб покажуть, що їм хочуть закрити рота. Проте вони демонстративно здеруть ці наліпки та покажуть, що їм рота не закрити. Ми вважаємо, що виклики на допити – це спосіб залякування, зокрема тих активістів, які не мають досвіду спілкування з міліцією, деякі з них навіть неповнолітні», - розповіла Марія Доманська.

З її слів, активісти вважають, що після закриття шести справ євромайданівців розпочинається нова хвиля тиску.

Знявши липку плівку з обличчя, пікетувальники наклеїли її на двері та стіни управління. Після цього зі своєю оцінкою ситуації, що склалася на Волині, виступили декілька активістів.



«Якась депутат обласної ради від Партії регіонів, яку ніхто не знає, ніколи ніхто не бачив, написала заяву в міліцію про те, що їй хтось погрожував по телефону. Відповідно, на підставі цієї заяви, працівники правоохоронних органів почали викликати як свідків величезну кількість людей. Більш ніж 50 людям вручили повістки про виклик на допит у якості свідка, більша частина людей – члени Національного альянсу. В нас є всі підстави вважати, що викликають на допит тих людей, які проявили активну громадянську позицію, які є активістами Євромайдану або націоналістами»,- повідомила громадська активістка Майя Москвич.



Депутат Луцькради Андрій Осіпов зазначив, що ті дії, які відбуваються на Волині, називаються «зловживання службовим становищем міліціонера». Якщо особі надійшла погроза по телефону, міліціонер повинен отримати у телефонної компанії інформацію про те, де знаходиться абонент, хто відправляв повідомлення, і встановити коло причетних осіб. З його слів, не було потреби викликати таку велику кількість осіб на допит.



Пікетувальників підтримали учасники Автомайдану, які, сигналячи, приїхали до будівлі УМВС.

Учасники пікету сподівалися, що правоохоронці вийдуть до них для діалогу, проте цього разу жоден з представників УМВС не вийшов. Захід завершили спільним виконанням гімну України, до якого, втім, не долучився жоден з присутніх працівників міліції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
питання Показати IP 3 Лютого 2014 13:47
як доманська говорить з ізострічкою на губах? чому москвич така пожована, хоч ще й досить молода? дякую
знаючий до питання Показати IP 4 Лютого 2014 09:35
москвич давно на стакані сидить-коніну полюбляє
Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 13:54
Акцію можна назвати "Моя хата скраю, я нічого не знаю", тобто заклеїли рота ні нічого не скажем, своїх не здаєм, їх же викликали як свідків, а не як підозрюваних - чого мітингувати. А коли щось припече, чи хтось почне "на мозоль наступати" куди бігти будете... правильно, до міліції. Що за народ такий безтолковий?
все бачу Показати IP 3 Лютого 2014 13:56
Москвич, скільки тобі кашлянули за акцію?
клієнт до все бачу Показати IP 3 Лютого 2014 13:58
В хвойд такса 100-150 баксів.
ТОР до клієнт Показати IP 3 Лютого 2014 14:29
Не баксів, а гривень:)200 гривень в день вони отримують від своїх шефів по партії за такі циркові вистави.Не вірите?Запитайте самі:)
я Показати IP 3 Лютого 2014 13:57
нема що робити людям , шось як придумають...
Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 14:08
Такою ізолєнтою на Кромберзі проводку змотують. Цікаво де її взяли мітингувальники??????????????????
Кромберг до Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 14:17
Качмарек спонсорнув!!!!!!!!!!!
Не байдужа до Кромберг Показати IP 3 Лютого 2014 14:32
Його точно хвилюють повістки і допити "активістів Майдану"
Марія до Кромберг Показати IP 3 Лютого 2014 14:50
Качмарек - це хто?
ПРОКУРОР до Марія Показати IP 3 Лютого 2014 15:38
Є там один «шкет», головний постачальник ізоленти на волинські ринки.
Іра до Не байдужа Показати IP 3 Лютого 2014 16:23
Моток такой проводки на ринку 7,50 гривень. Думаю партія не скупиться на оплату роботи опозиціонерів, то на ізоленту гроші теж знайшлися.
Анонім до Іра Показати IP 3 Лютого 2014 21:17
Ізоленту в Епіцентрі чи Новій лінії купували?
Анонім Показати IP 3 Лютого 2014 14:09
Справжнє шизо!
Міліціонерам Показати IP 3 Лютого 2014 14:15
та їх прихильникам. Чим більш людина мовчить, тим більш вона думає. Чим більш вона думає, тим більш вона розуміє дійсність. Чим більш вона розуміє дійсність, тим правильніше вона діє. Висновок - на вас правоохоронці чекають великі випробування.
СБУшник до Міліціонерам Показати IP 3 Лютого 2014 15:06
А випробувати Югик Луценко буде?:)))
лучанин Показати IP 3 Лютого 2014 14:56
Той самий цирк, ті самі клоуни, та сама програма.... Не цікаво.
Віка Показати IP 3 Лютого 2014 15:05
Ну прям молодці! Тільки велике прохання так і надалі ходіть "заклеїними" весь час, ви вже остогидли своїми хороводами! А на фото як на підбір одні нероби, хапуги, брехуни і невдахи, які один перед одним так і хочуть вскочити у владне крісло, але вже майже всі там були і нічогісенькі для Волині не зробили, тільки свої дупи "утеплювали"!:) Громаду не обдурите!!!
інга до Віка Показати IP 3 Лютого 2014 22:36
підтримую!!!Але шкода що не всю грамаду бог розумом наділив.
100 Показати IP 3 Лютого 2014 15:07
Але й шизонуті Це ж вони собі хрести поставили Видать близький кінець
До небайдужоі Показати IP 3 Лютого 2014 15:12
Майя на панелі біля Епіцентру заробила Багато ліпки - видать довгий секссеанс був
порада Показати IP 3 Лютого 2014 15:18
А в Шиби вже волосся на інтимних місцях посивіло, а ще розуму не набрався. Нехай ще на знак протесту мошонку прибє до асфальту, як на Красній площі в Москві прибив один хворий петербурзький художник Пьотр Павлєнскій. Оце буде оригінально!
да до порада Показати IP 3 Лютого 2014 15:34
Про Шибу жесть!!!:) А про Банаду...?!:)))
інга до порада Показати IP 3 Лютого 2014 22:31
клас!!! В усій цій гидоті ще в когось зберерлось почуття кумористичного сарказму. Радьте частіше!!!!!! Клас.
Майданутим Показати IP 3 Лютого 2014 15:22
Д*пи ще собі позаклеюйте...
Українець Показати IP 3 Лютого 2014 15:32
Особливо мені подобається лице захисника бідних українців, другий справа зверніть будь ласка увагу, з таким демократично налаштованим їб***м, видно що сплатив всі податки і собі нічого не залишив. Він уособлює в собі бідний, обездолений український нарід.
Українець Показати IP 3 Лютого 2014 15:37
Вибачаюсь, другий з ліва, хоча й з права те саме.
1 Показати IP 3 Лютого 2014 15:44
Гляньте Віть-Віть припхався Мабуть з попойки не розібрав де він чи в міліціі чи в КГБ - гасла ж скрізь однакові
не зрозумів Показати IP 3 Лютого 2014 15:56
А де знову дівся "побратим" Буратіно - обідився, що люди його зафукали. "Ганьба" як каже він сам.
виборець Показати IP 3 Лютого 2014 15:56
А Вітів, на благо народу, збирається відмовитись від депутатських пільг і скоротити зарплату депутата? А відмовитись від недоторканості? Ви ж за народ, за справедливу і чесну Україну...?!:) Якби не політичні списки - то такого прохіндея ніхто у житті б не обрав депутатом!!! Вибори по спискам треба відміняти, тоді всяка сво... не буде пхатись у політику!!!
Поліські акценти Показати IP 3 Лютого 2014 16:13
Погрози батькам, висилання ритуално-поховальних елементів сім"ям, протести проти справ, які мають бути належно розслідувані, - може не на те ви, шановні активісти витрачаєте час, сили і гроші!!! Займіться справами, не пустослівними, а реальними - скажіть сьогодні ми зробили ось таке, а не сьогодні ми заклеїли собі рота (маємо право - у нас акція протесту). Вже починає на успіхах Майдану розвиватися клас паразитів, праця яких заключається в безглуздих протестах, які усіх тільки дратують...
Поліщучка до Поліські акценти Показати IP 3 Лютого 2014 17:15
ПРАВИЛЬНО КАЖЕШ)))) 100 % РЕСПЕКТ
Петро Показати IP 3 Лютого 2014 16:32
Клоуни, особливо вразила масовістю акція біля Нової лінії. аж 6 чоловік прийшло
до МВС Показати IP 3 Лютого 2014 17:07
Клумбочок з так дисяток поставте, щоб те бідло на своЇх ато незаЇзджало ,а то потЇм говорять що вони нІчого не порушовали нІяких правил П.Д.Р...
Василько Показати IP 3 Лютого 2014 17:19
коли вже весь цей Шибануто-Банадно-джеймсБОНДАРний цирк закінчиться?То ж,ви"козаки"вже були при владі,результат вашої роботи волиняни знають,чого ви хочете-звичайно,ВЛАДИ,щоб і надалі нічорта не робити,а тільки "файні" гасла виригувати.А який результат для громади?-а результат той самий-ZERO!!!
Вы не праввы . до Василько Показати IP 3 Лютого 2014 21:30
А взятки брать? Как все эти держиморды. И один папаша одной из данных особей. Сколько они взяли видно по их недвижимости.
Василько до Вы не праввы . Показати IP 3 Лютого 2014 22:04
Якщо об"єктивно,то Клімчук,на фоні цієї свайки,має вигляд толкового дядька зі здоровим глуздом,цирк поїхав,а клоуни лишились.......
Дополняю до Василько Показати IP 3 Лютого 2014 22:23
Я имею в виду гузей бондарей и КО. В свое время они себя показали, а БП как на мой взгляд порядочный и грамотный человек и политик.
Я Показати IP 3 Лютого 2014 18:20
Скільки вже та профура майка буде з осіповим воду в Луцьку мутити. Приїхала дитина з Полісся і хоче грошей трошки заробити. Йди на роботу, то там хоч будеш отримувати заробітну плату.
олдо Показати IP 3 Лютого 2014 21:20
А що вони тільки першу букву Х на субе наклеїли. Вже і дві інші, щобвсім було зрозуміло хто вони
Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 22:10
Після ознайомлення з коментарами негайно хочеться помити руки.
порада до Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 22:26
дуп** помий і плівкою заклей