USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Віче проти політичних репресій у Луцьку

16 Лютого 2014 14:20
Тисячі лучан зібралися на народне віче, що відбувається під гаслом «зупинімо політичні репресії».

Віче розпочалося 16 лютого о 13.00 на Театральному майдані у Луцьку.

Розпочали захід зі спільного виконання гімну України та молитви, яку прочитали священики Української православної церкви Київського патріархату.

Як нагадав протоієрей Віталій Собко, за церковним календарем сьогодні відзначають неділю про блудного сина. З його слів, нині в Україні є багато подібних «блудних синів» та дочок і якби вони всі в один момент покаялися перед Богом та Україною за всі гріхи та злодіяння, водночас були б вирішені усі проблеми. Він наголосив, що усім, кому небайдужа доля України, потрібно бути духовно сильними та закликав продовжити боротьбу, адже це боротьба «не за щось злочинне чи корисливе, а за свободу, яка є великим даром від Бога».



Першим із політичних діячів зі сцени луцького Євромайдану виступив заступник голови партії ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв. Він розповів, що дух,який він відчуває у Луцьку, напередодні відчув у Запоріжжі, де тисячі людей «вийшли, щоб сказати «ні» злочинній владі». Після двох місяців та трьох тижнів боротьби завдання українців, з його слів – довести справу до завершення та перемоги. Він повідомив, що для цього потрібно передусім «зламати гідру Януковича», позбавивши його тих повноважень, які він відібрав завдяки Конституційному суду та відновити конституційний лад в Україні. Окрім цього потрібно зробити все, щоб Угода про Асоціацію з Євросоюзом та договір про зону вільної торгівлі був підписаний.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Яна Показати IP 16 Лютого 2014 14:25
А людей стає все менше
дохтор до Яна Показати IP 16 Лютого 2014 19:06
попускає...розвиднюється
Петро Показати IP 16 Лютого 2014 14:30
Тисячі? Та їх всіх не більше 700 чоловік
Анонім до Петро Показати IP 16 Лютого 2014 15:58
Петя, не тринди! Було десь 3000.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 17:27
та він в школу не ходив
НЕЛУЧАНИН до Петро Показати IP 16 Лютого 2014 17:31
нуля згубив.
Загреб Показати IP 16 Лютого 2014 14:34
Д*лбаная опозиция с танцами и хоровим пением слила все что возможно.Жаль только погибших ребят.
НЕЛУЧАНИН до Загреб Показати IP 16 Лютого 2014 17:29
коментар було видалено
лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 14:43
пане Луценко, заберіть геть з майдану Бондаря В.Н.!!!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 14:48
Сьогодні помер мер Рожищ Алієв,
громадянин до Анонім Показати IP 16 Лютого 2014 15:05
Аллах хай прийме душу його...
Я Показати IP 16 Лютого 2014 14:51
коментар було видалено
патріот Показати IP 16 Лютого 2014 15:07
А чого Налькович без орденів?))))) Нализав собі за Ющенка на повні груди. Встидається тепер носити.
Влад Показати IP 16 Лютого 2014 15:16
Дивна закономірність спостерігається на форумі ВН і не тільки. Після приходу на волиинський престол офіцера "радянської армії" тов. Башкаленка місцеві боти настільки осміліли, що події в краю намагаються намагаються здебільшого на "общепонятном языке", причому дуже зло й агресивно. Не виключено, що таку плідну роботу мають оцінювати кремльовські специ, що погано знають українську...
місцевий бот до Влад Показати IP 16 Лютого 2014 15:46
Владку, лікуйся... Напевно, паранойя або шпійонофобія)))
Марина до Влад Показати IP 16 Лютого 2014 15:50
Я згідна. Раніше було цікавіше читати і писати коментарі. Писали різні люди. А тепер ....одне і теж від одних і тих же...під різними ніками.
Корінний лучанин до Влад Показати IP 16 Лютого 2014 15:54
ВЛАД, я давно помітив цю активізацію, але це пройде у них. Волинь не той край де можна робити цей "розводняк" . Тут панує УКРАЇНСЬКИЙ ДУХ, ДУХ Л.Українки, Т. ШЕВЧЕНКА, В. Стуса. Тут на сайті більше немає що робити, він наповнений регіональними тролями. Неха вони між собою й переписуються.
Ол Показати IP 16 Лютого 2014 15:50
Вот якби представників МП бачили на будь-якому мітингу, то було б - не переслухати!!! І у політику знову лізуть і т.п. і т.п. А КП - можна
Роман до Ол Показати IP 16 Лютого 2014 16:03
Вони і в церкві нормально розказують. Чого вартий той піп шо проклинав студентів євромайдану. Є різні люди і різні бачення, але церква має обєднувати, а він своєю т.з. проповіддю кого обєднував. Хіба беркутів з тітушками
Володимир Показати IP 16 Лютого 2014 17:13
Влада злочинна, не менш злочинна опозиція, маючи в своїх рядах аферистку Юлю та зека Луценка. Всі розмови про політичні репресії в Луцьку фальшиві, має місце деяке слабе присічення міліцією хуліганства та інших злочинних проявів осіб, що біснуються політичною демагогією, бо ні на що більше в житті не здатні.
правдолюб до Володимир Показати IP 16 Лютого 2014 23:33
Дійсно, ніяких політичних репресій в Луцьку не має, все що відбувається, схоже на дитячі хуліганські витівки, які під керівництвом прокуратури намагається приборкати міліція.
Будун Показати IP 16 Лютого 2014 17:15
Налькович так натхненно гімн тягне , а по очах видно, що думає тільки про пиво після вчорашнього.
айболить Показати IP 16 Лютого 2014 17:26
А Бондар, під час "шествія" до ДПЗ, свого "патрона" не завів додому, чайку випити з зеленькою?:)
турійчанин Показати IP 16 Лютого 2014 19:13
красулі-не волинські,а циганські патріоти
До Влада Показати IP 16 Лютого 2014 19:24
Це не боти, це спі(саме через "і")ціалісти з СБУ і міліції, які профукали Майдан, тепер відпрацьовують.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 20:32
От всі питають а чому не йду на майдан. Подивися зараз ці фотографії. Кожен день їзжу в громадському транспорті, на роботі, на вулицях спілкуюся з людьми, але таких жахливих облич я ніде не бачив. Я сам живу бідно, набагато бідніше ніж деякі що я побачив сьогодні на цих фото. Але ніяк не можу збагнути чого ж такого хочуть ці люди з такими обличчями?!. Пройшов я біля ЦУМу. Ну було там десь з півтори тисячі людей. коли з трибуни кричали "Банду-геть!", то з товпи ледь-ледь доносилося щось нерозбірливе. Ні, їй Богу, пора вже міняти програму виступів в тому цирку!
до лучанина Показати IP 17 Лютого 2014 16:45
Цілком підтримую Вас-подивишся на ті фізіономії, які верещать-страшно робиться. Якісь спиті, запухші, злі, як чорти з табакерки, пусти таких у владу-жах, таких ділов нароблять що потім не розгребеш. Одні деградовані особи-"трудяги"...