USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку пікетуватимуть «Епіцентр»

27 Січня 2014 08:56
У Луцьку розпочинають активно пікетувати підприємства, які належать регіоналам чи їх прихильникам. Про це написала в мережі Facebook громадська активістка Майя Москвич.

За відправну точку в пікетуванні бізнесу ПР активісти беруть «Епіцентр». Пікет гіпермаркету розпочнеться 31 січня о 12. 00.

«Мені вчора закрили кримінальну справу - можна сміливо розгортати діяльність! )

Для початку розпочнемо з пікету бізнесу ПР - особисто я та НА беремо відповідальність за відправну точку: Епіцентр», - пише Майя Москвич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
майї Показати IP 27 Січня 2014 09:13
чірікнута...
ДО МАЙЇ!!!! до майї Показати IP 27 Січня 2014 21:35
ШАНОВНА МАЙЙО :))) Согодні з подивом дізнався, що проти тебе та твоїх "побратимів" закрили справу та яке було моє здивування та розпач, що ти *** революціонерка та борець за ЧЕСНІСТЬ та справедливість щиро цьому радієш..... Адже тебе випустили на підставі закону правки в який були проголосовані руками РЕГІОНАЛІВ ТА ЇХ ТУШОК на скандальній сесії Верховної Ради ;) мало того ці правки внесли вороги народу КОЛІСНІЧЕНКО ТА ОЛІЙНИК ...... Я так розумію МАйо що визнаючи цей закон ти визнаш і інші..... шкода а ми то думали ти чесна та послідовна...то тепер НЕ СЛАВА ГЕРОЯМ? :( НЕ СМЕРТЬ ВОРОГАМ :( :))) ???
Українець Показати IP 27 Січня 2014 09:16
Рібятки, слухайте Данилюка, який говорить речі: всі органи управління центральної влади - У СТОЛИЦІ ! Не займайтесь дурницями, та допомагайте в Києві ! Данилюк - Лідер Опозиції !!
націоналіст до Українець Показати IP 27 Січня 2014 10:46
Данилюк - це варвар та бандюган!!!
прапорщик Данилюк до Українець Показати IP 27 Січня 2014 10:55
Всі на майдан!)
такі да Показати IP 27 Січня 2014 09:20
А почніть но з початку з пиварні Козюри або з спорткомплексу Пащенка
Анонім до такі да Показати IP 27 Січня 2014 10:46
З БУРАТІНО ПОЧНІТЬ!!!!
светік до такі да Показати IP 27 Січня 2014 16:24
підтримано!!!!!!!!!!!!!
заробиш МАйка на нов Показати IP 27 Січня 2014 09:40
закрили стару, відкриють нову кримінальну справу!:-) Майка, схаменися, посиди вдома, погрійся, на вулиці мороз крепкий, вітер сильний. змерзнеш, дитятко, захворієш ще ж, і як без тебе Майдан буде жити? ;-)
ЙОЙОЙОЙОЙОЙО Показати IP 27 Січня 2014 09:52
По моєму у тієї Майі на морозі все відмерзло, і мозок тим паче. що за символізм? до чого ці лягання на підлогу? ти ж молодіжний сектор у Народній Раді очолила. чого на роботу не ходиш? молодь без твоєї влади і підтримки помирає.......(((((
Оксана Показати IP 27 Січня 2014 09:54
Львівяни здійснювали пікетування Епіцентру зразу після побиття студентів. Тому проведення цієї акції ( хоча з запізненням) не є чимось неординарним або неочікуваним. Шкода людей, які там працюють але не шкода Гереги - власниці Епіцентру. Але ж власники Епіцентру ще у 2013 році купили Нову лінію, її ми теж будемо пікетувати ?
з Луцька Показати IP 27 Січня 2014 09:56
І це розумно?! А там працюють прості волиняни, отримують зарплату, годують сім'ї і таке робити? А може самі щось побудуєте і дасте людям можливість де працювати? Ви ж кажете про безробіття, а самі що робите?! Їдьте у Київ до головного офісу, там де власники і там свою думку кажіть! Що ж ви робите?
Маневичі Показати IP 27 Січня 2014 10:07
Навіщо те чудо слухати? Людям сімї годувати треба. Хай воно вдома проспиться, а не вештається по єпіцентрам. Без неї достатньо лідерів, крім того грамотних, а не таких приблуд!
Ігор Показати IP 27 Січня 2014 10:08
Маразм крепчает не по дням, а по часам!
Іван Показати IP 27 Січня 2014 10:09
Таких як Майя ще до влади. Ганьба таким !! Вже зовсім з розуму з"їхала. Вона вже у владі багато наробить... повні штани... ї тоді що йти у її будинок чи квартиру і бити вікна, с--ка?
право до Іван Показати IP 27 Січня 2014 10:56
Да яка влада?:) Хай потішаться трохи!:) То ж зрозуміло що дівчина за батька це все творить, "мстить" типу!!! З часом це все сильно віддасться, але потім нехай не скиглять!!!
Вован Показати IP 27 Січня 2014 10:11
Почекайте.. будемо і їхні офіси бити. А можливо і будинок у автівки. це вже усі рамки виходить нищити все а потім за державні кошти відновлювати????????????????? вже зовсім немає розуму в тих опозиціонерів. ви так будуєте Україну ? ви її скоріше ще зламаєте!
Віра до Вован Показати IP 27 Січня 2014 10:57
А хіба не видно що вони роблять???!!!
бур А тинки Показати IP 27 Січня 2014 10:22
вау...а потом можно туалеты блокировать а потом псих.больницы и т.д.
лучан Показати IP 27 Січня 2014 10:23
бійтесь Бога що ви робите. Стана вже зовсім попутала заради бабла. Баблом не нажереся і навіть не вилікуєшся. душу лікуйте. не робіть те щоб не хотіли щоб вам зробили схаменіться поки не пізно а то потім будете за гратами сидіти за такі вчинки і казати що не винні не псуйте державного і людського майна . це на мирні події не похоже . Там працюють люди яким треба сім"ї годувати а вам політика і гроші
Ілонка Показати IP 27 Січня 2014 10:24
Хай туалети вже блокують і магазини . Закони дурним не писані . Не плачте потом что вас в тюрми сажают
Тома Показати IP 27 Січня 2014 10:25
хто що хоче те й робить. Активісти . покращують життя вже сьогодні
Корінний лучанин Показати IP 27 Січня 2014 10:28
Я спочатку думав, що у НА та у Москвич є трохи розуму та клепка в голові, але бачу помилявся! ЦЕ ПРОСТО КОМАНДА по очистці, яку очолював ШАРИКОВ ( "СОБАЧЕ СЕРЦЕ") і це ПО СПАДКОВОСТІ ПЕРЕДАЛОСЬ НА , МОСКВИЧ, ГУЗЮ! У ШАРИКОВА БУВ РЕФЛЕКС: ДУШИТЬ- ДУШИТЬ ! Я не можу без гумору відноситись до цієї команди НА , на чолі із шариковими ! Думав , шарикові вже віджили , А НІ не тут було- виявляється живучі!
мудрий Показати IP 27 Січня 2014 11:13
Поміняємо шило на мило. Дурні люди мерзнуть щоб потім крикунів слухати. Якщо не будть послушними то їм треба теж заставляти писати заяву на звільнення. ВОНИ ВЖЕ ПРИКЛАД ДАЛИ ГАНЬБА ЇМ
майї Показати IP 27 Січня 2014 11:32
Дитино, тобі не потрібно годувати сімю, відправляти в школу дитину і бігти на роботу. Ти не знаєш, що це таке, бо в пустій голові одна романтика. Задумайся, що буде в країні, області, місті завтра. Ви дасте людям роботу, ви полагодите зруйновані будівлі, дасте людям заробітну плату? Ви будете далі вештатися майданами, скандуючи свої дурні лозунги і тратити партійні гроші, сваритися за владні крісла. А нам доведеться шукати роботу, їхати в Італію і викручуватися, хто як може. Нам з вами не по дорозі.
Лісовська до майї Показати IP 27 Січня 2014 20:13
Зважаючи на реакцію лучан, озвучену тут, ніяких змін чекати не варто. Гроші не пахнуть. Практично всі працюватимуть за мізерні подачки на фірмах, власники яких вітатимуть зрідка найняте на роботу невиховане бидло, яке, дякуючи їхній панській поблажливості, змогло з Любешівщини чи з якого села й ближче до Луцька опинитися поруч з такими європейськими інтелігентами, як вони.
Я Показати IP 27 Січня 2014 11:36
Майка -ду**а
пане Парака Показати IP 27 Січня 2014 11:52
Хоч і не всюду вас підтримую, але...Я вас благаю! Закрийте ту свору НА! Волиняни вас підтримають! Бо гарячі голови на все ладні! Не тяггніть час до біди недалеко!!!
Віра Показати IP 27 Січня 2014 12:26
У Епіцентрі багато гарного інвентарю! От як прийдуть пікетувати - використовуйте з повна!!!
Пожелание пчелке дар Показати IP 27 Січня 2014 12:43
Сидеть тебе не пересидеть майданутая. Лучане работают, занимаются своими детьми и только ты НЕуважаемая,( с настоящей украинской фамилией "москвич") с кучкой таких же бедных интеллектом ходите по городу и портите воздух.
разруха Показати IP 27 Січня 2014 13:03
вот лозунг девки мм.похоже на записки из сумашедшего дома.культурно одетые люди будут валятся вместе с д***ми на полу по приказу девки которая сама на бесплатной маршрутке эпицентра приедет
вистава пані шарико Показати IP 27 Січня 2014 13:52
збере більше глядачів якщо вони роздягнутся як той нудист і будут імітувати жертв беркуту на кожній зупинці де проізжають безкоштовні маршруткі епіценра
Петя Показати IP 27 Січня 2014 13:55
ламать не строить. Потом пускай за свой счет все строит. вредная девица . куда родители смотрят? наверно и то что иони потсроят нужно будет понищить
Юра Показати IP 27 Січня 2014 14:37
Маї триндець буде , розтріляють або посадять так просто не буде !
sos! Показати IP 27 Січня 2014 15:31
Ця дворняга Майя нехай їде у свої колки і лопату в руки чистити сніг. Хоч щось зробить корисне для Волині. А то у дівки не все гаразд з головою.
DED Показати IP 27 Січня 2014 16:40
через тебе люди будуть втрачати свої гроші. Якщо тебе твій папашка годуєє, то в декого є й сімї, діти, хворі батьки!!! Тобі треьа було дати реальний термін і закрити, щоб хернею не займалася!!!!
Шевченко Показати IP 27 Січня 2014 18:33
Неначе люди подуріли! Самі на евромайдан ідуть і діточок своїх ведуть.
полішке майе Показати IP 27 Січня 2014 21:12
ти неуч манівецка кого ти будеш пікетувати якщо 95 процентів людей купують в єпіцентрі і е іх союзниками.але я з друзями прийду щоб подивитися як тобою ганчіркою американською підлогу терти будуть охоронці
123 Показати IP 27 Січня 2014 21:53
Все дуже просто. В Майї гормональний розлад. Їй треба міцного чоловіка, щоб ця революційна дурнЯ облишила її раз і назавжди.
Я ЕВРЕЙ Показати IP 27 Січня 2014 21:54
Хоть я в отличии от тебя являюсь коренным лучанином и украинцем (я имею на это право так как мои деды погибли за освобождение- один сгорел в танке другой был застрелян бендерами и третий не дал местным попасть на колыму) ты для меня НЕуважаемая истота посмотри как убивали женщин и детей (тех же евреев и может из этого ты поймешь, хоть я думаю врядли как это кровь, грязь, ***. Если ты для меня не уважаемая будешь сеять ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, то и пожнешь,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Еще раз тебе говорю я Лучанин, но для тебя пас**** я ЕВРЕЙ убей меня!!!!!!!!!!!!! ВЛАДИМИР
Anonymous Показати IP 27 Січня 2014 22:36
нужно Б**М на Мае испытать )) хе-хе ... что б лишние мысли в голову не лезли ... и вопрос возникает, а чё браслет на неё так и не надели ???? этот дибилизм нужно в корне урезать ... запретить всё что связывает высказывание о политике !!!
Anonymous до Anonymous Показати IP 28 Січня 2014 02:10
Б_Д_С_М (а то люди не поймут что такое Б**М) хотя она такая страшненькая ....