USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку пікетуватимуть суд

24 Вересня 2014 18:51
Лучан закликають долучитись до пікету Луцького міськрайоного суду, що на вулиці Лесі Українки, 24, де завтра, 25 вересня, будуть розглядати справу екс-начальниці Пенсійного фонду, яку підозрюють в незаконному присвоєні коштів на суму близько 100 тисяч гривень.

Про це повідомив у соціальних мережах громадський активіст Роман Перванчук.

З його слів, екс-начальниця Управління пенсійного фонду на Волині Євгенія Гаврилюк свого часу отримала близько 100 тисяч гривень компенсації за травму, отриману на роботі. Жінка стверджувала, що травмувалась на сходовій клітці установи пенсійного фонду, а тому мала повне право на отримання компенсації, яку згодом таки й одержала.

Проте в прокуратурі та Фонді соцстраху від нещасних випадків на виробництві впевнені, що жінка отримала 100 тисяч гривень за травмовану ногу незаконно та намагаються зобов’язати повернути їх. Тим більше, що за жінку вже обвинувачували у фінансових махінаціях до того.

Зокрема, негативну характеристику екс-підлеглій дав начальник головного управління ПФУ у Волинській області.

«В системі пенсійного фонду вона працювала з 1994 року. 16 січня 2008 року їй було оголошено догану. 3 березня 2011 і ще 15 серпня 2012 року також були догани. Результати комплексного аудиту: 3,7 не облікованих пільгових пенсій, 67 тисяч виплачено зайвих пенсій і 25 тисяч нецільового використання бюджетних коштів. Усі матеріали передали у прокуратуру», – стверджує Петро Філіпчук. Чоловік зазначає, що досі жодної реакції щодо цих матеріалів у правоохоронного органу не було.

Судове рішення, яке поставить крапку у цій справі відбудеться завтра, 25 вересня. Активісти закликають небайдужих лучан зібратись перед приміщенням Луцького міськрайоного суду о 14:00. Їх лозунг – «Поверни гроші - відремонтуємо танк». Зі слів Перванчука, з бюджету виділяють чималі кошти на ремонт техніки, яка бере участь у військових діях. Тому не можна допускати, щоб шахраї намагались обкрадати державу в такий непростий час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Студент Показати IP 24 Вересня 2014 19:04
Звісно прийду, без нас таких як вона знову відпустять!
студентКА до Студент Показати IP 24 Вересня 2014 19:14
підтримую! треба і свою долю вкласти у відновлення справедливості!
Пеця до студентКА Показати IP 25 Вересня 2014 02:48
i я прийду, на*ер те навчання!!!
проф до Студент Показати IP 24 Вересня 2014 21:46
а что, она уже сидит?
312 до Студент Показати IP 24 Вересня 2014 23:31
Жесть!! 150 тисяч за те що стара корова оступилась на сходинці?
Сергій Показати IP 24 Вересня 2014 19:31
Гнати таких чиновників в шию потрібно
маля Показати IP 24 Вересня 2014 20:02
таку саму компенсацію отрим.і хімакова в умвс прошу перевірити і забрати кошти на ремонт техніки. відповідно і пенс.отрим.з врах цих коштів а це 5 тис
оксана Показати IP 24 Вересня 2014 20:37
Пошкодила ногу на роботі. Це що, ніхто не бачив???
а де за вивех ногі п до оксана Показати IP 24 Вересня 2014 20:40
Через таких чиновників держслужба досі пасе задніх.
дістало Показати IP 24 Вересня 2014 21:11
Ну і де та люстрація на таких хапуг?
ольга Показати IP 24 Вересня 2014 21:18
сто тисяч на ремонт танків а якщо не поверне хай продасть своє награбоване майно хати 2 штуки м аши ни та джипи свого та доньки вони обоє аферистки. якщо буде не вірне рішення судді то суддю на люстрацію думаю допоможе Правий сектор.
ПФ Луцьк до ольга Показати IP 24 Вересня 2014 21:22
ну чого награбувала? просто...спі...ла))) а доця ж то у другому, чи вже 3-му...місці
окрема мисль до ольга Показати IP 24 Вересня 2014 21:25
щодо судді - люст....я їй не перешкода, у неї досвід "....страцій" ох є!!!
Правда Показати IP 24 Вересня 2014 21:19
буде завтра. Нарешті стане відомим, чи усвідомив "їх" (нашим його назвати соромно) суд, в особі окремої пані судді, що вони мають нарешті здійснювати ПРАВОсуддя, а не відробляти "подяки". Але...тоді доведеться вернути "аванс"... от і побачимо...
BBC Показати IP 24 Вересня 2014 21:27
Зайдіть ще в ОДА і нагадайте чиновникам, новим, що і до чого! А то в пір'я вбрались і вже краю не бачать ці ставленики Пустовіта - помічниця Гунчика Козюпа і Дубняк! Провідайте і в людей попитайте як вони "керують"!!! Пхають своїх партійців БЮТівців на всі вільні місця і совісті не мають, стару владу лають, а самі що витворяють?! Куда Гунчик дивиться?! Ганьба!!!
Всі на суд! Показати IP 25 Вересня 2014 08:41
Ось де починається справжня люстрація
ЦІкаво Показати IP 25 Вересня 2014 08:53
читати коменти пізно ввечері (коли колишні, чи мо нинішні коЛЛеги сплять) та ранкові (коли вони вийшли на роботу та "гарно "мінусять" правдиві коменти громади). Ну-ну...і до вас, не шановні, доберемось!
лучани Показати IP 25 Вересня 2014 09:27
Господи,що твориться..Які пільгові пенсії,коли пропрацювавши 42 роки я маю 1200 грн.Як так можна знищувати людей, а ми терпимо,їх знищити треба разом з пенсійним фондом.Відмінити всякі пільгові пенсії за що пільгові тим,хо нічого не робив, а весь люд на жебрацькій пенсії.Ото держава,ото бандити,Нам жебрацьку,а собі вольготну.Нема слів від горя
Воїн АТО Зеник Показати IP 25 Вересня 2014 09:42
Притягнути до відповідальності суддю, яка прийняла рішення поновити на роботі хабарницю, що не обліковувала пільгових пенсій, чим принесла збитків державі на суму 3,7 МІЛЬЙОНА гривень!!!! Не кажучи вже про 67 ТИСЯЧ !!! виплачених "лівих" пенсій. А за 25 ТИСГРН які були використані не за призначенням можна не тільки травмовану ногу полікувати, а й купити імпортний протез воїну АТО!!! За 100 ТИСГРН компенсації можна купити не одне "правильне" рішення суду! Дорога в неї нога, прямо як дупа Дженіфер Лопес!!! Побачимо сьогодні накільки ЧЕСНИМИ та ПОРЯДНИМИ стали наші судді після МАЙДАНУ
Анонім до Воїн АТО Зеник Показати IP 25 Вересня 2014 11:11
так
Пенсіонер Показати IP 25 Вересня 2014 10:13
Із за таких хабарників і "розтратників" державних коштів падає тінь на інших державних службовців, які працюють чесно і порядно. Недавно оформляв пенсію, то такого гарного і доброго відношення до людей як у працівників Пенсійного фонду давно не зустрічав і не їх вина що держава не може забезпечити достойні пенсії. А тим більше іде війна і 100 тисяч на АТО!!!!! Судді !! у вас є можливість сьогодні доказати що ви не підкупні!! сьогодні для вас справжня люстрація!!!!
Усі на суд! Показати IP 25 Вересня 2014 11:36
Посадити її разом із суддею за хабарництво.....