USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поблизу лікарні у Луцьку помер чоловік

16 Лютого 2016 12:08
Перехожі знайшли поблизу Луцької міської клінічної лікарні тіло чоловіка. Він вийшов із медзакладу і впав відразу за його парканом, - йдеться в сюжеті ТРК Аверс. Про це інформує Під прицілом.

«В нього піна йшла з рота, відразу було видно що неживий. Окрім того, він увесь побитий, ніс побитий. Чоловік йшов з лікарні», - ділиться з журналістами перехожий, який став свідком події.

Зі слів очевидця, охоронець медзакладу, який викликав швидку, розповідав, що водив померлого на томограму з якої той, нібито, повертався у нормальному стані.

«А ось тут обернувся, і бачу - він впав», - описує останні хвилини життя померлого очевидець.

Першими на місце події, з його слів, прибула «швидка», а вже згодом - поліція.

Як розповідають поліціянти, згідно з попередньою інформацією, чоловікові близько 50 років. Причини смерті встановлюються.

Детальніше дивіться у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 12:12
чоловікові , вочевидь, не надали первинної медичної допомоги, от він і помер. головний лікар лікарні за зекономлені гроші купить собі ще пару золотих перснів
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 13:27
Ця з дозволу сказати лікарка з приймального відділення, без грошей з пацієнтами говорити не хоче. " Вам тут не санаторій". То ж не дивно, що пацієнта присмерті вигнала на вулицю. Ключова фраза - схожий на безгатченка. Вона очевидно практику проходила в Освенцімі у Менгеле.
Пацієнт Показати IP 16 Лютого 2016 12:57
В другій і на приймальному померти можна, не дочекавшись надання допомоги...
Олег до Пацієнт Показати IP 16 Лютого 2016 13:34
Був сьогодні на приймальному...Лікарський персонал працює не покладаючи рук... а людей дійсно буває інколи забагато... Бо всі швидкі везуть людей сюди...бо ургентна лікарня..
Віталій до Олег Показати IP 16 Лютого 2016 13:58
Так , лікарі працюють не покладаючи рук. Але оцій Інні бродячого пса не можна довірити лікувати....
Анонім до Олег Показати IP 17 Лютого 2016 21:33
не раз поступав в лікарню. не дуже то лікарі приймального там шевеляться. а без грошей лікувати ніхто не збирається
з лікарні Показати IP 16 Лютого 2016 13:05
цей чоловік проживає на Федорова, а з людини зробили бомжа, облили лайном, лікарі винні в смерті не надали допомоги, де результати медичного обстеження, зараз всі документи підробили, не заплатив гроші йди додому, лікарям все рівно Ця фраза стандарта "покинув самовільно", а ніби його там тримали і так хотіли допомогти, всім підсовують папери для підпису, щоб швидше звідти виштовхати вот і все. Громадські активісти підключайтесь до розслідування цього випадку, це систаметичні порушення, що завдають шкоди здоровю та життю людей!!!!!!
звідти ж до з лікарні Показати IP 16 Лютого 2016 13:29
це Ви зараз обливаєте .... Те що хтось винний чи невинний необхідно спочатку встановити, а не починати даремно звинувачувати лікарів.Якщо хтось винний-не переживайте, буде відповідати
Лучанин до з лікарні Показати IP 16 Лютого 2016 14:00
В прийомній встановлені відеокамери, ведеться цілодобове спостереження. Народний контроль! Вилучіть і вивчіть, яку доромогу надали померлому. Не вірю, що робили МРТ. Це дороговартісна процедура і щоб її зробити потрібно записуватися на перед.
Лікар до Лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 14:12
МРТ по попередньому запису робиться для планових хворих...А тим кому потрібно за терміновими показаннями, МРТ робиться позачергово і відразу.Без будь-яких черг!!!
123 до Лікар Показати IP 16 Лютого 2016 15:14
Не відразу!Два роки тому привезли мою маму з двоїнням в очах і не могла встати. МРТ зробили аж через три дні!!! Виявили пухлину. Якби діагностували відразу і прооперували то можливо жила б!
Лікар до 123 Показати IP 16 Лютого 2016 15:43
Висловлюю своє співчуття,але сумніваюсь що ці три дні були вирішальними у лікуванні Вашої мами.Онкозахворювання за такий короткий час не прогресують.
до лікариська до Лікар Показати IP 17 Лютого 2016 21:35
а міг бути просто інсульт, при якому кожна хвилина дорога
Оля до Лучанин Показати IP 17 Лютого 2016 22:10
Роблять і без черги якщо дуже треба, але без грошей таки точно не роблять... і якщо його вважали бехатченокм, тобто грошей нема то думаю таки МРТ не робили... брехня
Надя Показати IP 16 Лютого 2016 13:14
А гол.лікар що сидить на приймальному відділенні проводить огляд пацієнтів??? І про які зекономлені гроші йде мова? Обстеження він пройшов, аналізи взяли,лікарями був оглянутий.Чи може йому його до лавочки треба було прикувати наручниками, щоб він не втік???
Григорій Іванович до Надя Показати IP 16 Лютого 2016 13:44
Так ця Інна, ще й гол. лікар. На власному досвіді переконався, що це за людина. Привіз власним автомобілем матір з тиском за 200, самостійно пересуватись не могла. "Обстеження він пройшов, аналізи взяли,лікарями був оглянутий" оце і все. Кажу може в лікарню покласти. А вам тут не санаторій , тиск впав -їдьте додому
Надя до Григорій Іванович Показати IP 16 Лютого 2016 14:07
Ви по ходу не розібрались))Ця Інна-це черговий лікар приймального відділення
Григорій Іванович до Надя Показати IP 16 Лютого 2016 14:42
Про неї мова. Просто хтось написав. що вона буцімто ще й гол.лікар приймального. Такої посади думаю не існує...
Анонім до Надя Показати IP 17 Лютого 2016 21:38
головний лікар розпоряджаєтьсяя коштами, які виділяються з бюджету для ургентних хворих, а також так званою благодійною допомогою, яку стрижуть зі всіх ГОТІВКОЮ у добровільно-примусовому порядку
gfws'yn Показати IP 16 Лютого 2016 14:01
лікарів люструвати. вчити і набирати нових. а то луплять бабло до неможливості
Лучанка до gfws'yn Показати IP 16 Лютого 2016 14:11
Читай закони!Люстрації підлягають держслужбовці.По-перше, лікарі ніколи держслужбовцями не були А по-друге,нормальний лікар-спеціаліст готується навіть не п'ять років.А значно більше!!!! Оце послухати Вас, то якщо всіх сьогодні позвільняти, то завтра хто лікувати буде???
bob до gfws'yn Показати IP 16 Лютого 2016 15:42
вже поліцію нову понабирали
Анонім до gfws'yn Показати IP 17 Лютого 2016 21:39
та не обовязково люструвати, просто навести елементарний порядок
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 14:11
Лікарі думають,що вони будуть завжди молоді і здорові та ще й при посаді
Лулу до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 14:36
Всі люди думають, що вони будуть завжди молоді і здорові...Людська природа така...
хвора Показати IP 16 Лютого 2016 15:42
Довелося до цього лікаря теж потрапляти. Але лише після звернення до керівництва лікарні вона почала надавати потрібну допомогу і робити обстеження. А діагноз був запалення легенів з астматичним компонентом.
Віталій до хвора Показати IP 16 Лютого 2016 18:39
До пацієнтів таку особу підпускати не можна...Не вилікує. це точно! А покусати може...
Капець Показати IP 16 Лютого 2016 15:56
людина впала буквально під парканом лікарні, так що лікарів з цієї ж лікарні покликати на допомогу не можна, а треба викликати швидку і чекати доки вона приїде?!
Анонім до Капець Показати IP 16 Лютого 2016 16:03
Питання чи вони б прийшли?
Капець до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 17:00
так і я ж про те. Бо якось дико воно виглядає - людина вмирає поряд з лікарнею, а лікарі з цієї лікарні йому допомогти не можуть, а мусять допомагати обов"язково лікарі швидкої, яким ще треба доїзджати до хворого, охоронець лікарні навіть не кличе на допомогу лікарів, які тут, поряд, працюють в цій же лікарні, а викликає швидку!! Напевно якби чоловік упав по одну строну паркану в дворі лікарні, то може "місцеві" лікарі спробували б урятувати, а мав нещастя упасти на крок далі, а це вже не "наша" територія -хочеш вмирай, а хочеш чекай швидку. Жесть!
А.п. до Капець Показати IP 16 Лютого 2016 19:59
Наскільки мені відомо, швидка приїхала після смерті. І в чому Ви зараз лікарів з лікарні звинувачуєте?? Вони винні в тому що їх не покликали??
G до А.п. Показати IP 17 Лютого 2016 10:05
В тому, що під лікарнею може впасти не тільки бомж, чи п"яний, чи ще хтось "не такий", а будь-хто, і навіть Ви, бо ж ніхто не застрахований, і буде там лежати 52 хв. до приїзду швидкої, якщо пощастить виживе, а ні то посиніє, а поряд лікарня де повно лікарів.
мда до G Показати IP 17 Лютого 2016 11:01
А хто забороняв кликати лікарів?Ну то очевидці нехай би і кликали з лікарні..
Анонім до А.п. Показати IP 17 Лютого 2016 21:42
в тому, що з лікарні, де йому не надали допомогу, вивів охоронець і хворий при ньому ж помер
ната Показати IP 16 Лютого 2016 19:59
Швидка їхала 52 хв...бачила того чоловіка,вже синій був
Тобто до ната Показати IP 17 Лютого 2016 10:00
майже годину людина лежала під лікарнею і за весь цей час ніхто з лікарів лікарні не підняв свій зад і не вийшов подивитись жива вона чи ні?
мда до Тобто Показати IP 17 Лютого 2016 11:00
А Ви впевнені що лікарів хтось повідомив про той факт, що людина лежить під парканом і їй погано??? Чи може вони щопівгодини повинні вибачте за слово, ходити по території лікарні і дивитись чи у всіх добре здоров'я??
да до Тобто Показати IP 17 Лютого 2016 11:49
А багато перехожих пiдiйшло до пьяного пiд парканом? Всi такi сердобольнi тут -коментом допомагають суспiльству.
Може досить Показати IP 16 Лютого 2016 20:27
Люди, скiльки вже можно гнати на лiкарiв I на мiську лiкарню! Де ще "запашному" п'яному брудному чолoвiковi зроблять консультацii cтiлькох лiкарiв, обстеження всякi, томграфiю комп'ютерну навiть не спитавши де вiн живе, i тим бiльше не говорячи про те, чи э у нього грошi? I нiхто ж йому у допомозi не вiдмовив. То ж може вже досить! Що ж ви пишете, для чого лiкарiв брудом обливаэте!
Віталій до Може досить Показати IP 16 Лютого 2016 23:42
" I нiхто ж йому у допомозi не вiдмовив"- "хороша" допомога - виперла Інна з лікарні помирати під плотом. . А жіночка "Може досить", явно не розуміє про що мова.... якісь міфічні "консультацii cтiлькох лiкарiв, обстеження всякi, томграфiю комп'ютерну "....."навiть не спитавши де вiн живе, i тим бiльше не говорячи про те, чи є у нього грошi?" і як його звати. Невже всі такі дурні а може досить " розумаха?
Анонім до Віталій Показати IP 17 Лютого 2016 06:51
І не знає доктор прізвища хворого ,ні скільки йому років. Якщо він був оглянутий, то є всі записи в картці , мусять бути!!!
Анонім до Може досить Показати IP 17 Лютого 2016 21:44
то чому його охоронець вивів з лікарні ?
007 Показати IP 22 Лютого 2016 00:15
Щоб обстежити імені не потрібно. Коли людина без свідомості і потребує певних дій, ніхто не чекає його даних про вік та ім'я. Чоловік міг просто не сказати і проходити як невідомий. Такщо консультації не міфічні. Тим більше камера все фіксує. Не думайте, що всі лікарі чогось від вас чекають. Ви хочете ставитись до них негативно, а вони вам мають посміхатися і вибачатися. Нажаль ніхто не знає де і коли з ним може що трапитись. Різне буває і зі сторони лікарів. Але не завжди так є як малює ваша фантазія. Пані Інна хороший, досвітчений лікар.