USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Зловмисники побили депутата Луцької міськради

9 Травня 2014 15:42
У чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів обласного центру невідомі особи побили депутата Луцької міської ради, повідомили у прес-службі волинської міліції.

На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу. Правоохоронці встановили, що невідомі особи під час конфлікту спричинили тілесні ушкодження жителю Луцька, 1970 року народження. При цьому зловмисники пошкодили його автомобіль «Тойота» (нанесли ногами кілька ударів по лівих дверцятах) та перекинули агітаційний намет одного з кандидатів на пост глави держави.

Зі слів правоохоронців, постраждалий - депутат Луцької міської ради.

– За гарячими слідами працівники міліції затримали осіб, причетних до скоєння правопорушення, – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Ними виявилися 31-річний житель Рівненщини та 34-річний лучанин, обоє перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Відомості про даний факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
розшукую винного Показати IP 9 Травня 2014 20:28
Хто знає, прошу терміново повідомити, кого це?
НЕЛУЧАНИН до розшукую винного Показати IP 9 Травня 2014 21:17
шукаєш своїх корєшів-алкашів ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Травня 2014 21:18
два алкаша за пляшку самогонки побили людину. свинота кацапська
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Травня 2014 02:00
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Травня 2014 22:26
раз били депутата міськради то вони не зловмисники а ДОБРОДІЇ!!!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 9 Травня 2014 22:31
коментар було видалено
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Травня 2014 23:14
нашого КОЖНОГО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ МОЖНА ПОБИТИ І БУДЕ ЗА ЩО!!!!! нехочу перелічувати всі їх заслуги...... а на рахунок поверха що можна сказати людині в якої одна клепка і та дірява....
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 9 Травня 2014 23:36
коментар було видалено
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Травня 2014 23:54
таке враження що ти і е той депутат )))сам себе захищаеш ***))
456 до Анонім Показати IP 10 Травня 2014 02:02
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Травня 2014 10:21
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 10 Травня 2014 14:47
коментар було видалено
Отто фон Романюк Показати IP 10 Травня 2014 08:22
в советские времена сказали бы - награда нашла героя
Юрист Показати IP 10 Травня 2014 11:01
Я там вчора був! Депутат їхав автомобілем коли цих два ******* били дівчат що стояли в агітаційному наметі. Депутат захистив дівчат тоді ці козли переключились на нього, підіспіли ще місцеві мешкаці тоді вони втікли.А коли їх знайшла міліція то той що з рівненщини комусь так жваво розповідав по телефону які вони герої - побили дівчат та розтрощили агітаційний намет від Порошенка.
українець до Юрист Показати IP 11 Травня 2014 16:43
не здається підозрілим те що саме депутат став на захист...хоча дійство відбувалось на зупинці де безліч людей,,,,???? а про побиття дівчат і взагалі мова не йдеться....їх ніхто і пальцем не зачепив....