USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку побили машину активіста «Самооборони»

13 Листопада 2015 22:35
Невідомі побили машину волонтера та активіста «Самооборони» Сергія Рижкова. Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Інцидент трапився 13 листопада близько 17:40 вечора в Луцьку поблизу супермаркету «Express Там Там», що по проспекту Відродження, 14а.

Сергій Рижков близько 17:30 зупинився біля супермаркету «Express Там Там» та зайшов у магазин.

«Я повернувся через 5-7 хвилин», – пригадує чоловік.

Коли він підійшов до авто, то з одного боку машини було вибите скло і задніх дверцятах. Проте з автомобіля нічого не зникло, хоча на задньому сидінні лежав фотоапарат, а в салоні автомобіля також залишався телефон.

Сергій Рижков не має припущень, хто б це міг зробити.

«У виборах вже участі не беру. Може, що на одного з кандидатів багато говорю, значить залишаюся в іншому таборі», – зазначив Рижков.

Проте активіст вважає, що це зробили цілеспрямовано.

«Я вважаю, що це не просто так два скла розбили – підійшли і чимось залізним вдарили або каменем. Просто так не розбивають. Я ж тільки з лікарні два тижні тому вийшов», – додав Рижков.

З його слів, ніхто не знав, що він зупиниться біля магазину, бо це було незаплановано. Тож він не виключає варіанту, що за його автомобілем стежили. Проте чоловік цього не помітив.

Також громадський діяч розповів, що підходив до людей, які у той час були біля магазину, але ті кажуть, що нічого не бачили.

Рижков викликав правоохоронців. Вони прибули на місце події лише о 19:10, Сергій Рижков написав заяву до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 12 жовтня Сергія Рижкова побили у власному дворі. Хуліганів, які побили волинського кандидата в депутати, не знайшли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Шурик Показати IP 13 Листопада 2015 22:40
Щось наш луцьк стає схожим більше бандитське місто.
Лучанин Показати IP 13 Листопада 2015 22:58
А де варта порядку?
Анонім до Лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 00:10
А де Рижковська самооборона? Вже б машину шефа могли посторожити!
Самооборона до Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 03:53
Він не очільник самооборони зіявився він вже після того як ми покинули кабінет голови ОДА.
Саша до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2016 13:37
Варта порядку була на місці злочину
Анонім Показати IP 13 Листопада 2015 23:00
Миколка розійшовся. Два дні тому під час його виступу побили пенсіонерку. Сьогодні побили активістів Радикальної партії, які роздавали листівки про корупцію міського голови у підприємстві "Луцьктепло". Тепер під "роздачу" попала "Самооборона". Це вже просто, якийсь місцевий Янукович. Чоловік приріс до крісла мера. Мусимо допомогти йому встати.
Василь до Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 00:20
Встати в увесь ріст і продовжити мерство? Бо ці всі події не мають ніякої логіки. Яке відношення це все має до Романюка, воно ж не в його компетенції?
Анонім до Василь Показати IP 14 Листопада 2015 07:59
Прямое. Ибо все вышеприведенные события бездоказательно привязываются к Романюку. Нужно объяснять смысл такой привязки?
саня Показати IP 13 Листопада 2015 23:15
От і методи Романюка та Континіуму в дії. Браво комсомольцям! Щоб не ображав Теліцина!
ЛУЧАНИ Показати IP 13 Листопада 2015 23:15
ШКОДА,ЩО НЕ ВУСЕНКО... ЧУЧАЛО!!!
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 00:14
забагато поозволяє самооборона - ..а земля то кругла, Луцьк малий
Самооборона до Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 03:56
Ми займаємось тим чим і займались волонтерством, патрулюванням міста та іншими справами. А ти смітиш у наш город. Прийди і вислови персонально дівчатам по волонетрці що вони займаються не тим.
Світязь Показати IP 14 Листопада 2015 00:30
А до чого тут Варта порядку ? шонібудь
Світязь Показати IP 14 Листопада 2015 00:43
скажіть як називають людину яку всі б'ють?
Володимир Показати IP 14 Листопада 2015 02:35
У Луцьку є ще й муніципальна поліція. По відношенню Рижкова це не хуліганство, а звичайний бандитизм, характерний для Луцька в 90-х роках минулого століття
Анонім до Володимир Показати IP 14 Листопада 2015 10:24
Це ж перемога! Бо ліквідуються усі наслідки правління не тільки клятих комуняків, но і ригів.
1 Показати IP 14 Листопада 2015 13:18
банду геть, поліція вам поможе))) ахххах
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 14:07
Ринкова просто зарано виписали з лікарні .