USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку побили кандидата в депутати до обласної ради

12 Жовтня 2015 13:45
Невідомі побили кандидата в депутати до Волинської обласної ради. Тілесні ушкодження 39-річний лучанин отримав біля під’їзду будинку, де проживає. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Сьогодні, 12 жовтня, о 11:25, в чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення від лікаря центральної міської лікарні про те, що до них із тілесними ушкодженнями звернувся кандидат у депутати до Волинської обласної ради від одної із політичних партій.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Наразі правоохоронці встановлюють обставини та мотив скоєння кримінального правопорушення.

Відомості внесені до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за статтею 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
опа Показати IP 12 Жовтня 2015 13:55
Або вказуйте кого і де побили, або не пишіть нічого взагалі.
Боб Показати IP 12 Жовтня 2015 14:02
А що велика таємниця написати прізвище депутата?
Боб Показати IP 12 Жовтня 2015 14:03
значить було за що, бо інакше не бачу сенсу приховувати!
ого Показати IP 12 Жовтня 2015 14:13
Мало дали!
Катя Показати IP 12 Жовтня 2015 14:24
Кто-то где-то кого-то побил. Мегановость. Спешу поделиться
Григорій до Катя Показати IP 12 Жовтня 2015 16:11
Десь, колись, в якійсь країні....
Іван Показати IP 12 Жовтня 2015 14:40
Пишите не цікаве і не актуальне.
репліка Показати IP 12 Жовтня 2015 14:42
Якщо то не Кононович, то взяли якогось підставного балотуватись, зроблять з нього мученика і вперед - бороздити простори обласної влади!!!
Че Показати IP 12 Жовтня 2015 16:13
нєа, КОНОН менше має років)
Олекса Показати IP 12 Жовтня 2015 18:02
Побили кандидата від Самопомочі Серія Рижкова. Дешевий піар хід. Просто про нього нема що сказати громаді. Десь виліз з дупи. Потім підуть заяви від Рижкова про його непримеримість в боротьбі за народ, за що і постраждав.
До Олекси до Олекса Показати IP 13 Жовтня 2015 03:37
А якби побили РИГИНАЛА чи КОМУНЯКУ то такі,як ТИ,БОБ,ОГО,-репетували б :"КАРАУЛ,В УКРАЇНІ НАЦИКИ ПОРУШУЮТЬ ПРАВА ЛЮДИНИ!"...Ну,чим НЕ ЧІКАГО або НІМЕЧЧИНА-1933?
Лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 20:13