USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку спростовують те, що син Тарарая влаштовував перегони у місті

28 Вересня 2015 18:31
Нещодавно у Facebook з’явився пост громадського активіста, самооборонівця Сергія Рижкова, в якому він звинуватив Олега Тарарая, сина аграрія Василя Тарарая, у порушенні Правил дорожнього руху. Мовляв, той «мчав на Porsche Panamera проспектом Соборності і «підрізав» інші авто». Своєю чергою, захисники Олега переконують, що Олег Тарарай не влаштовував перегони, а дії Рижкова – чистої води піар.

«Тарарай Олег дуже швидко (приблизно більше 120 км /год) і, створюючи аварійні ситуації, одну за одною, мчав на Porsche Panamera проспектом Соборності, «підрізав» інші авто, які просто шарахались в бік. І тільки завдяки тому, що Porsche - не вертоліт, мусив зупинитися перед машинами на червоному», - йдеться у дописі Рижкова.

Зі слів захисників, у цьому реченні немає логіки. «Неможливо їхати на такій швидкості по Соборності, адже цей проспект оснащений численними світлофорами. Найцікавіше, що того дня через ремонт дороги був автомобільний затор. А отже, їхати із такою швидкістю просто нереально. Пан Рижков заявляє, що Олег таки зупинився на світлофорі. Незрозуміло, як водій міг відразу зупинитися, якщо мчав на такій шаленій швидкості?», - наголошують захисники Олега.

Більше того, обурило представників потенційного порушника й те, що Сергій Рижков називає Олега «майже вбивцею», закидає образливі і, з їх слів, неправдиві обвинувачення.

«Штраф, який виписало ДАІ, думаю, не покарання для нього...Я не достукався, не зміг довести, що він майже вбивця був сьогодні…», - йдеться у дописі Рижкова.

Зі слів захисників Олега, аварійну ситуації створив сам активіст Рижков.

«Того дня відбувався ремонт доріг. Олегу потрібно було переміститися для повороту ліворуч. Тієї миті поруч проскочила машина, яка підрізала авто Олега. Коли ж він зупинився перед поворотом, його підрізав і сам пан Рижков, відразу ж накинувся на нього із голосними звинуваченнями про порушення Правил дорожнього руху, викликав «Самооборону», ДАІ, почав телефонувати напряму до вищого керівництва міліції. При цьому саме активіст створив аварійну ситуацію на дорозі, поставивши на повороті своє авто, загальмувавши і без того сповільнений рух транспорту», - переконує друга сторона конфлікту.

Зі слів очевидців, Олег, якому закидають порушення ПДР, не відмовлявся від складання протоколу.

Своєю чергою, працівники ДАІ, які приїхали на місце інциденту, повідомили, що у них до Олега звинувачень щодо перевищення швидкості і створення аварійної ситуації немає.

«Навіть якби водій і вчинив дрібне порушення, для чого влаштовувати увесь цей цирк? Навіщо скликати купу людей, писати пафосні промови в інтернеті та ображати відому на Волині родину?», - коментують цю ситуацію захисники Олега Тарарая.

Нагадаємо, 25 лютого п’яний член ГО «Самооборона Волині» збив насмерть Юрія Федчука, друга Юза, бійця 2 штурмової роти 5 Окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу, 1968 року народження.

Тоді самооборонівець, рухаючись по проспекту Відродження у напрямку проспекта Молоді у Луцьку, автомобілем марки «Мерседес-Бенц», грубо порушив Правила дорожнього руху й наїхав на 47-річного мешканця обласного центру, учасника АТО, який перебував на проїзній частині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
дідо Показати IP 28 Вересня 2015 18:34
Голова колгоспу недоплачує селянам та не платить податки, щоб синок літав на авто. І з грязі в князі.
ернест Показати IP 28 Вересня 2015 18:49
Рижков стояв на обліку в психдиспансері. Думаю, документи можна перевірити, якщо їх ще не знищили. А зараз Рижко очуняв, зібрався в політику йти. Вже не знає на чому пропіаритись. Скоро бабуль, що насіння продають буде штурмувати за порушення правил торгівлі.
суддя до ернест Показати IP 28 Вересня 2015 19:24
А факти перебування в дурці е? Не тре ля-ля,Рижков -норм мужик ,особисто знайомий!А мажори це діагноз!
лучнка до ернест Показати IP 28 Вересня 2015 20:26
Та самооборона одні рекетири і брехуни як той неадекват Рущинський Б. що продався за гроші.Людина взагалі без моральних тормозів.
Аліка до ернест Показати IP 5 Жовтня 2015 01:28
Судячи із вмісту вашого коментаря, на обліку в психдиспансері перебуваєте саме ви! І документів перевіряти не треба.
ВОНО Показати IP 28 Вересня 2015 19:51
хто є такий аграрій? скажіть просто латифундист або поміщик і люди зрозуміють. більше дурних запитань про поведінку синочка не буде
АТО Показати IP 28 Вересня 2015 20:57
Пропоную сина Тарарая посадити за кермо БМП-2 або ж БТР-70, хай сам вибирає! А ззаду вчіпить Porsche і ганяє....
777 Показати IP 28 Вересня 2015 21:03
Рижкову давно зірвало дах: лікування в психушці мало помогло. Він сам жалівся. А ще ж дорвався до влади....Чувак реально "нереальний"! Жінка бідна....Знаю від друзів, сім"я тільки на бумазі. А ще денег вечно немає. Жалко мужика, з виду великий, а внутрі одні болячки. Йому треба помощь
777 до 777 Показати IP 28 Вересня 2015 22:55
Чувак,судячи по твоєму допису ти кацап чи підкацапник,або плішук скільки зараз платять за замовні коменти
Аліка до 777 Показати IP 5 Жовтня 2015 01:37
Ти хоч сам розумієш, що пишеш? Мелеш, як на муках! Просто смішно!
баба Євдоха Показати IP 28 Вересня 2015 21:08
Нарушив- в тюрму. І будепорядок. А він ще й спростовує. Не стрьомно......
Дід Юзько до баба Євдоха Показати IP 28 Вересня 2015 21:14
Спростовує. бо батько по *упі надавав....
Аліка до Дід Юзько Показати IP 5 Жовтня 2015 01:42
Не бив у попу, не наб'є у д*пу! Вже пізно його виховувати!
123 Показати IP 28 Вересня 2015 21:29
Ото я собі випив і заявляю, що на Соборності довжина треку дозволяє і 300 км/год за наявності відповідної техніки навіть не напрягаючись.. (світлофори для слабаків)
Сергій Показати IP 28 Вересня 2015 21:30
Porsche конфіскувати - гроші на армію, шофера в АТО...
Укроп Показати IP 28 Вересня 2015 21:49
Той ур-д Тарарай постійно літає містом не дотримуючись правил дорожнього руху і загрожує безпеці іншим учасникам руху і пішоходам в тому числі. Є інше запитання , за які гроші куплені такі дорогі автомашини? Де і хто його виховував? За чиї гроші воно в 19 років майже щоночі відвідує нічні клуби і розкидається ними? Яблуко від яблуні далеко не котиться.
бандеровець до Укроп Показати IP 29 Вересня 2015 07:30
Він у нас юний аграрій))) Те що воно вже землі під ногами не чує і стало дуже модним знають всі! Скоро спустять на грішну землю
Аліка до Укроп Показати IP 5 Жовтня 2015 01:50
Ур-д Тарарай - сибірний роботяга. Мало не з пелюшок працює, от і заробив "чесною працею", кров"ю і потом на Porshe Panamera!
До діда Юзька Показати IP 28 Вересня 2015 21:55
коментар було видалено
Гарик Показати IP 28 Вересня 2015 22:37
А мне пох. У меня тяжелезный 5-литровый V8. Считай, бетонобойный таран с переду. И машинка под 2 тонны. И таких машин по городу сотни и сотни. Просто пускай все лихачи отдают себе отчет, что результатом их "покатушек" может быть не только милицейский протокол, а и их размазанная в месиво туша где-то в районе их багажника.
Аліка до Гарик Показати IP 5 Жовтня 2015 02:00
Дуже красномовно, аплодую! Але поки він заїде в тяжелезный 5-литровый V8, під колесами його Porshe можуть загинути нажаль невинні люди!
777 Показати IP 28 Вересня 2015 23:01
я не можу свідчити за чи проти я не був на місці пригоди але я знаю Рижкова і не думаю що він буде займатися *ерньою я не знаю малолітнього ,що замість того щоб вибачитись,наймає захисників і коментаторів,що за гроші його батька очорнюють нормальну людину.
талалай Показати IP 29 Вересня 2015 00:17
хто такий талалай кому він відомий вперше чую.А порш ясно за крадені гроші куплений.А з цього висновок експропріювати.А злодія на зону як домовлялись ще з часів ющенка
селянин Показати IP 29 Вересня 2015 07:12
Мешканці села Губин та навколишніх сіл , шепчуться що саме синочки-гонщики збили хлопця насмерть в Сенкевичівці.http://www.volynpost.com/news/20218-na-volyni-shukayut-vynuvatcia-smertelnoi-avarii
Сусід до селянин Показати IP 29 Вересня 2015 09:41
Тільки говорять? От і все, що можуть...тільки говорити...
Аліка до селянин Показати IP 5 Жовтня 2015 02:05
Про злочини не шепчуться, а заявляють дуже голосно! Та не тільки до міліції і прокуратури!
До Рижкова Показати IP 29 Вересня 2015 09:25
Воїне світла! Зніми камуфляж, не позор військо... Хочеш носити в АТО, а не в депутати!!! Г****ий ти,як бульба після дощу. Вже фото серед бурштинокопачів, захисник Волинських земель, в АТО захищати рідну землю. П І А Р И С Т!!!!
Стелла Показати IP 29 Вересня 2015 09:32
П`яних членів і просто членів на дорогах хватає і з ними потрібно щось робити не зважаючи на те чий він син і чий він член.
Юстина Показати IP 29 Вересня 2015 10:28
Люди схаменіться....ви реально займаєтесь *ерньою. для чого осуджувати, перекручувати цю ситуацію..тут давно всім зрозуміло що Рижко вирішив засвітитися, пропіаритися зарахунок цього всього....ну і що, що в Тарарая хороша машина, кожна людина працює і має можливість купляти машину яка по карману і по душі. особисто незнаю ні одного з них..але сидіти "о**ирати" людей не правильно, в першу чергу дивіться на себе і на свої вчинки. Бог є на небі і не нам це все судити...
111 Показати IP 29 Вересня 2015 13:27
може і піар..але сам був свідком, як ця порше по шопена від кольца до ПУМа обганяла через 2 сплошних, рухаючись 3!!!!!рядом!і шо то таке?все закінчиться коли він когось не дай Боже зіб*є???права забрати, а машину на БТР поміняти і віддати на схід))))
Прохожий Показати IP 30 Вересня 2015 00:15
Вы все тут собрались обс*рать только, кто сколько денег своровал на что купил, иди и воруй тоже будете ездить на таких тачках, а не полоскать мозги тут...
106 - логіка чи прим Показати IP 4 Жовтня 2015 17:40
Цитую: "«Навіть якби водій і вчинив дрібне порушення, для чого влаштовувати увесь цей цирк? Навіщо скликати купу людей, писати пафосні промови в інтернеті та ображати відому на Волині родину?», - коментують цю ситуацію захисники Олега Тарарая. Нагадаємо, 25 лютого п’яний член ГО «Самооборона Волині» збив насмерть Юрія Федчука, друга Юза, бійця 2 штурмової роти 5 Окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу, 1968 року народження. Тоді самооборонівець, рухаючись по проспекту Відродження у напрямку проспекта Молоді у Луцьку, автомобілем марки «Мерседес-Бенц», грубо порушив Правила дорожнього руху й наїхав на 47-річного мешканця обласного центру, учасника АТО, який перебував на проїзній частині." - Кінець цитати і кінець публікації. Автор публікації пише про відсутність логіки у висловах Сергія Рижкова. Не сперечатимусь - можливо там забагато емоцій. Але прошу пояснити, яка логіка в наступних абзацах і яке відношення має злочин п"яного КОЛИШНЬОГО ЧЛЕНА ГО "САМООБОРОНА ВОЛИНІ" до того, що описано в статті. Чи не керується автор простим правилом маніпулювання: "НАЙБІЛЬШЕ ЗАКАРБОВУЮТЬСЯ В ПАМ"ЯТІ ОСТАННІ ФРАЗИ"?
106 - логіка чи прим Показати IP 4 Жовтня 2015 17:54
цікаво знати, хто замовник публікації - я б порадив йому зменшити гонорар за неї щонайменше удвічі - за непрофесіоналізм і брудну гру
ВарлаМ Показати IP 7 Грудня 2015 18:58
Поки що земля ще носить таких покидьків як старий тарарай. На жаль ця земля ще й кормить хамовите кодло. Звик старий, щоб йому вклонялися бідніші. Хоча і в Губині з твоєї поведінки насміхаються. Луцьк-не Губин, тут дорогим авто ( ML AC 4111 BI чи то Панамерою, чи то Туарегом) ти не здивуєш людей, а ось за звичну тарараївську поведінку можеш із своїм тупеньким Олежиком впасти на колінця. І не зможеш ти прижитися в Луцьку навіть маючи скромну хатинку на Горіховій 1а в р-ні 13 школи. І відвернуться від тебе ті ким ти так хизуєшся і козиряєш, бо вони справді поважні Люди. І Фонд 2014 не врятує твою ситуацію. Історія показала-Хам будь-якого рівня буде наказаний, а твій рівень, Вася Васильович, значно нижчий ніж ти собі там накрутив ;)