USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку погодили коригування плану 40-Ж кварталу, аби побудувати дитячу церкву

25 Липня 2018 14:11
Депутати погодили коригування детального плану території 40-Ж кварталу в Луцьку, аби там можна було побудувати дитячу церкву.

Таке рішення обранці громади прийняли 25 липня під час засідання сесії міської ради.

Як розповів в. о. начальника управління містобудування та архітектури Веніамін Туз, раніше міська рада ухвалила рішення «Про надання дозволу на коригування проекту детального плану території в межах району 40-Ж». У газеті «Луцький замок» було опубліковано повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Детальний план території в межах району 40-Ж», тож дана містобудівна документація розглядалася на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

Він наголосив, що попередньо план передбачав розміщення дошкільного навчального закладу духовного виховання.

Як розповів депутат Євгеній Ткачук, там зараз там планують збудувати дошкільний навчальний заклад духовного виховання з храмом, який зможуть відвідувати люди з обмеженими можливостями. Також там, зауважив обранець громади, планують облаштувати дитячий майданчик.

«Це буде не лише окраса міста, а й окраса України», - зауважив Євгеній Ткачук.

Відтак, депутати погодили коригування проекту детального плану вказаної території.

Нагадаємо, раніше Євгеній Ткачук повідомляв, що церкву мали побудувати у мікрорайоні за закладом «Вогнем і мечем».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Читач Показати IP 25 Липня 2018 14:23
Это что-то.
попознавець до Читач Показати IP 28 Липня 2018 09:47
то чия церква клятих москалів чи українців мене одне цікавить у питанні релігії і біьше нічого
мда Показати IP 25 Липня 2018 14:47
яка ще дитяча церква, Ви з дітей людьми вчіть бути а не сміття в голову заносити...
Олекса Показати IP 25 Липня 2018 15:39
Якщо для дітей замість спортзалів стадіонів басейнів атракціонів будуть зводити церкви - то це повний гаплик державі.
Вася до Олекса Показати IP 25 Липня 2018 22:14
Якраз ні, для держави (системи) набагато вигідніші люди які ходять до церков, а не до бібліотек-планетаріїв-музеїв-стадіонів. Тільки от супутники запускати, ефективніші ліки розробляти, нові технології придумувати - то не для людей в яких все на світі "по волі Божиєй, і во славу".
Підтримую Показати IP 25 Липня 2018 15:59
А я водитиму туди свою дитину. Кожен має своє право.
Лучанин Показати IP 25 Липня 2018 16:07
Зробили б відкритий технопарк для дітей - такі є повсюди в Німеччині - самі прості механізми де діти і граються і фізично стають розвиненішими і бачать дію механізмів - нічого придумувати не треба - все придумано і втілено- скопіювати. А церква дитяча - це підготовка до церкви дорослої? Яка конфесія? При кожній церкві діє або може діяти недільна школа для дітей
Павло Показати IP 25 Липня 2018 16:13
Краще зробіть там сквер. В тому районі немає де з дитиною погуляти , чи посидіти в тіні. А священникам вже пора подумати про людей, а не про бізнес. Вже зовсім совість втратили. Краще ті гроші , що підуть на будівництво витратити на благодійні справи, а то я щось не чув, щоб церква давала кошти комусь на лікування чи допомагала злиденним.
Сергій Показати IP 25 Липня 2018 16:16
А притулок чи дитячий будинок вони не хочуть зробити???? Православним сміттям морочать голови наших дітей!
Бармалєй Показати IP 25 Липня 2018 18:15
Ну не можна там нічого втулити більше,бо треба валити незаконно побудований на місці де мав бути дитсадок РЕСТОРАН "ОГНЄМ І МЕЧЕМ" і треба притягнути до відповідальності того , хто прикрив те будівництво. А так надіються, що як втулять церкву, то затулять всім рота.