USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку буде перша церква, зручна для мам з немовлятами. Проект

18 Жовтня 2017 12:30
Церкву УПЦ КП для матерів зі дітьми планують побудувати на ділянці, передбаченій для будівництва ДНЗ.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 18 жовтня.

Депутатам пропонували дозволити коригування детального плану території 40-ж-2 кварталу у Луцьку. Як повідомив голова комісії Євгеній Ткачук, у мікрорайоні за закладом «Вогнем і мечем», де планували побудувати ДНЗ, пропонують звести церкву УПЦ КП. З його слів, це буде дитяча церква, де зможуть перебувати мами із дітьми на дитячих візочках. Депутат також продемонстрував, як виглядатиме нова церква.

Члени комісії підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Пєця Показати IP 18 Жовтня 2017 13:35
нашо немовлят сунути в церкву? шоб вони там верещали і всім заважали?
О да Показати IP 18 Жовтня 2017 13:40
ще мало тих церков, давайте в кожному дворі по церкві построїм!
НеПєця Показати IP 18 Жовтня 2017 14:16
подуріли геть.. замість дитячого садочка ще одну церкву??? люди, ви в якому столітті живете?
Вадим Показати IP 18 Жовтня 2017 14:21
краще садочок побудуйте, у нас і так уже скоро буде кожному прихожанину по церкві. P.S. Дитячий садок не приносить грошей як церква, яка зараз перетворилась в суцільний бізнес.
маразм Показати IP 18 Жовтня 2017 14:38
маразм карається абсурдом
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2017 14:45
а ще побудуйте для вагiтних, для холостих, для бiдних,а другу для багатих, а третю з пiдземною стоянкою. Вiра не в церквi а в серцi, ви спочатку в головi порядок наведiть.
Юлія Показати IP 18 Жовтня 2017 14:52
А садочок всьо? На мою думку, вже церков, як і барів, на квадратний метр 3-4. Може що корисне для міста побудувати?
Бодя Показати IP 18 Жовтня 2017 16:10
Попяри вже скоро в кожному супермаркеті та на кожній зупинці будуть відкривати свої бізнес-центри.
Георгій Показати IP 18 Жовтня 2017 16:37
А то вже навіть не дурь - то вже справжній кримінал ! Дитячий садок передбачений генеральним планом Луцька. Є нормативні вимоги, які обумовлюють радіус доступності, його потужності в залежності від кількості жителів мікрорайону .Це ж до якого маразму треба дійти, щоби знехтувати вкрай актуальним дитячим закладом, який вкрай необхідний жителям Луцька. в угоду одному попу !Хоча би ті вибори вже скоріше !
Автослєсарь Показати IP 18 Жовтня 2017 16:43
Женік, підкину тобі ідею. Запропонуй ше сумістити церкву з станцією технічного обслуговування автомобілів. Є ділянка на Мамсурова .
Бармалєй Показати IP 18 Жовтня 2017 16:59
Якщо чесно, то дитячий садок мав розміщуватися на всій тій території, тільки хтось дуже мудрий втулив там "Огнєм і мечем", був скандал і хтось навіть пропонував той ресторан розвалити, а тепер спихають то все на церкву, що мовляв із-за церкви немає місця для садка! Просто шукають якийсь привід, щоб лишити там ресторан.
Віктор до Бармалєй Показати IP 18 Жовтня 2017 22:02
Маразм в головах депутатів!! Знести ресторан, та побудуйте дитячий садок. Чи бабло засліпило!!!
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2017 17:36
Мешканцям того району - зробіть петицію.збирайте підписи! а то построять як на кінцевій гпз 28 ! мешканців навіть не спитали і будуть вам включати через колонки службу!(
Олег Показати IP 19 Жовтня 2017 06:44
Там ,самозахват землі йде повним ходом. Виділяли землю під торгівельну палатку, а построїв ресторан "Вогнем та мечем"))), потім через суд все повирішував. Зараз знову паркан поставив, ще частинку прибере до рук. Куди дивиться влада, поліція, активісти??!
Олег Показати IP 19 Жовтня 2017 06:58
На Огієнка будували гуртожиток, а в результаті виріс житловий будинок з комерційними площами.