USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку поліцейські зі зброєю пограбували дітей, – ЗМІ

25 Грудня 2018 01:04
Інцидент стався ввечері 24 грудня поблизу гаражів біля залізничного вокзалу в Луцьку.

Повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Двоє працівників поліції, а саме відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, які їхали на авто, побачили дітей, які грали в сніжки. Один з правоохоронців із застосуванням вогнепальної зброї спочатку зробив постріл, а потім наздогнав одного з хлопців і, приставивши пістолет до дитини, забрав 500 грн (скоїв розбійний напад). Після того змусив перетелефонувати іншим друзям, які втекли, щоб ті повернулися назад.

Погрожуючи дитині 13 років та приставивши пістолет до живота, забрав у останнього ще 100 грн. Найстаршому хлопцю 15 років, наймолодшому – 13. Опісля чоловіки дали дітям декілька секунд, щоб вони втекли.

Завдяки роботі оперативників, зловмисників вдалось вичислити. Наразі з’ясовують всі деталі інценденту.

Як повідомлялося нещодавно, у київському метро поліцейські побили жінок. Їх завели до кімнати і роздягли, після чого п'яний правоохоронець жорсткого побив дівчат кийком. Після інциденту жінок відпустили, змусивши деяких із них написати розписку про відсутність претензій до них. Того ж дня в одному зі скверів Києва сержант поліції Головного управління Національної поліції в столиці в стані алкогольного сп'яніння відібрав у 12-річної дівчинки мобільний телефон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
дебіл дахнюк Показати IP 25 Грудня 2018 01:36
#МояНоваПолюція
Немає слів... Показати IP 25 Грудня 2018 01:38
Прославити цих "охоронців порядку" на всю країну. Це ж яка психологічна травма тепер в дитини...
Олег Показати IP 25 Грудня 2018 04:59
Тiльки й можуть що по бити жiнок, та вiдiбрати в дiтей грошi .менти навiть собi такого не дозволяли
дебіл дахнюк до Олег Показати IP 27 Грудня 2018 17:37
Та ще й як дозволяли. СБНОН Луцького МВ в 2014 році всім складом, на чолі з кагтавим начальником сів за збут, вимагання і фальсифікації матеріалів. тут же, на vn замітка була. А їм на зміну прийшли такі самісінькі. звикли просто що контингент в них специфічний, жалітися не сміє, впевнилися в безкарності, от і понесло їх.
Stalker Показати IP 25 Грудня 2018 06:23
Це п..дець реформа
! Показати IP 25 Грудня 2018 06:35
Та ну.!? Сон рябої кобили. Малолітні пі3#юки певно чогось наковталися. Я в 13 років біля гаражів на з/д вокзалі не гуляв
Я Показати IP 25 Грудня 2018 06:48
дітки грали в сніжки а в кишені у дитини 500 грн. які забрав поліцай. а потім ще 100.... фігня якась громадяни, вам не здається???а поліцаї не помойні а козирні - по боротьбі з дурью....асоціації намальовуються
Vic до Я Показати IP 25 Грудня 2018 09:39
Згідний, щось тут не чисто.
головка від магнітоф до Я Показати IP 27 Грудня 2018 17:40
Ще мені одні козирні. Прям капітан Каталкін, козирной валєт. Багато вони дурі набороли? Колись питав такого, чого СБУ вилучає кілограмами, а підрозділи БНОН МВС - міліграмами. Не встидно, нє? А воно тільки бекає як баран в зоопарку.
127 Показати IP 25 Грудня 2018 07:38
Приглашаем на интересную работу садистов с комплексом неполноценности. МВД.
Вадим Показати IP 25 Грудня 2018 08:25
Закладки робили а не в сніжки грали.
Вовка Показати IP 25 Грудня 2018 08:47
Ось Вам і реформа міліції в поліцію. Набрали мох і болото, диких, які не хотіли в АТО і ООС.
Андрій Показати IP 25 Грудня 2018 08:49
Я б зробив тест тим діткам на опіати а то все так погано...
ігор луцький Показати IP 25 Грудня 2018 08:52
А куда Рижков дивився,коли займався люстраціями і атестаціями?Чи ті комісії думали лише про бакси?
Реаліст Показати IP 25 Грудня 2018 08:55
Думаю, що все було не зовсім так. А, може, і зовсім не так. Не хочеться вірити, що в поліції працюють повні відморозки....
Аноним до Реаліст Показати IP 26 Грудня 2018 15:15
А у 12 летней девочки, кто забрал телефон!!!
Анонім Показати IP 25 Грудня 2018 09:02
Падли!
Мвс Показати IP 25 Грудня 2018 09:18
Кого понабирали,процентів 70 просто неадекватів,Авакова у відставку,не маю слів,позор і ганьба!!!!!!!!
Малий Показати IP 25 Грудня 2018 09:29
Тут щось не так! Поліцейські явно не мають високий рівень інтелекту, але ж не дотакої міри! Тут треба розбиратись...
Лучанка Показати IP 25 Грудня 2018 09:55
У статті все розмито, невіриться жодному слову. Ніби новину підслухано та перекручено. Не вірю.
Че Показати IP 25 Грудня 2018 10:12
Коментатори-мусара, які пишуть про закладки, тест на опіати, що все було не зовсім так, як описано, прочитайте уважно: якщо дійсно мали місце злочини або дії, які можна кваліфікувати як злочин, поліцейський має діяти у чіткій відповідності до закону. Є процедура затримання неповнолітнього. А забирати гроші у дітей можуть тільки чмошники. Ми - не Харків і не Одеса, в нас таке не пройде! Забули, як через чорний хід управи тікали в 2014?
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2018 10:12
Дітки з грішми при собі або ж робили закладки або були під наркотиками, але дітки не прості, можливо впливових батків які і намалювали історію по-своєму) гнобити поліцію цеж так по-сучасному, хоча перевертнів вистачає..
Я. Квашук Показати IP 25 Грудня 2018 10:18
Роз'яснення і оцінку цьому інценденту повинна дати прокуратура , тільки тоді ми читачі можемо давати свої коментарі ! Пока це припущення
Толік до Я. Квашук Показати IP 25 Грудня 2018 11:10
яку оцінку? вони співпрацюють і діляться.Адвокат бере гроші ,той хто дає пише,що це за послуги,потім передає слідчому,а слідчий прокурору,прокурор домовляється з суддею
Боб Показати IP 25 Грудня 2018 10:39
Уголовников пострілами зупиняють. Де коментарі поліції, реально це ЧП, а тиша. Люди роблять висновок
Анонім Показати IP 25 Грудня 2018 10:39
В метро в Києві затримали банду циганок,які грабували людей.Так що поліцейським респект. Так само і в Луцьку поліцейські виконували свою роботу.Скоріш за все малолітні відморозки робили закладку або тікали після пограбування.
Читай ККУ до Анонім Показати IP 25 Грудня 2018 21:06
А що в кримінальному кодексі написано що мусор може бити жінку якщо вона циганка? Чи забирати гроші тікаючи стволом в живіт дитині якщо вона робить закладку? Підараси!!!
Анонім Показати IP 25 Грудня 2018 10:45
Суспільство вже проходило"вони же діти..." але щоб діти не порушували ,їх треба було затримати та доставити у відділок,викликати батьків....Забирати гроші НЕ МАЛИ права...Поліціянтам спишуть що "були в АТО,та з головою щось не то"
Павло Показати IP 25 Грудня 2018 10:53
Черговий фейк, з соц.мереж.... Відразу згадується недавній хіт про те, як одна “неадекватна” пані написала пост в мережі що іі наче на переході ледь не збили поліцейські, які кудись “мчали” не на виклик та ще й з вимкнутими ма“ячками... А наші місцеві ЗМІ швидко поширили даний “пшик” Проте цікаво було дивитись, коли поліція надала відео, як все було і доказ виклику за певною адресою.... після чого дана персона швидко видалили свій пост і відмовлялась розмовляти з журналістами... Думаю що тут буде схожа схема....
Атяття Показати IP 25 Грудня 2018 11:08
Бидлота мусорська
З привокзального Показати IP 25 Грудня 2018 11:14
Якщо це малолiтнi з привокзалки то шкода що полiцай мало дав, тiльки у повiтря... Це малi пiз.. и, на привокзальному всiх достали, це не дiти а малi нелюди, цю шайку знае весь привокзальний район.
Андрій Показати IP 25 Грудня 2018 11:35
Прокуратура та поліція пов'язані,і прикриють одне одного,бо це чп,і ганьба.Буде все так,як буде вигодоно їм.Гнати цих падлюк потрібно.Вони вміють прикриватись законом.2014 повернеться ще.
Василь Показати IP 25 Грудня 2018 11:40
Немає значення які то діти на це є закон щоб покарати як що вони винні в чомусь. А так звана поліція перегенає палку ,у мене з ними коротка розмова коли вони мене зупиняють на авто, що нарушив? Ідіть на роботу і заробляйте гроші . Після цих слів у них дар мови втрачається. Наказувати ,записувати на відео і впускати в оборот.
21 до Василь Показати IP 26 Грудня 2018 12:33
Коли тебе обкрадуть, поб'ють чи пошкодять твоє майно, надіюсь, ти своїми ГЕРОЙСЬКИМИ діями будеш це вирішувати. а до тих хто має заробляти ідти гроші, не звертайся... бо вийде що ти простий ??здабол.
Анатолій Показати IP 25 Грудня 2018 11:58
Оперативники "випадково" їхали в тому місці у вечірню пору, хоча робочий день закінчився. При необхідності писати кучу пояснювальних записок про застосування зброї, все-ж таки було зроблено попереджувальний постріл вгору. Діти у віці 15 років можуть бути зростом 180-190 см. Я не знаю таких батьків, які дають дитині 13-15 років 500 грн., щоб погуляти. Перетелефонування - встановлення всієї групи наркокур'єрів.
555 Показати IP 25 Грудня 2018 12:21
Хммм...аж цікаво чи кожна дитина 13 років зараз носить при собі суму в 500+100 грн.?!! Стаття,як то на призбі глухе почуло дзвін не знати звідки й про він...
777 Показати IP 25 Грудня 2018 12:44
Щось дивно,якщо це й дітки "впливових батьків", то чому вони в сніжки попід гаражами грають,а не в ПортСіті з такими карманними грошима гуляють
Божен Рублев Показати IP 25 Грудня 2018 12:47
Хто захищає чих перевертнів в пагонах на ую я вас бачив!
Саша Показати IP 25 Грудня 2018 13:28
Один з діток синочок депутата Лапіна,не треба робити попередні висновки,а обси---ти поліцейських у Вас всіх не забереш.Тільки коли біда туда і біжать
Анонім до Саша Показати IP 25 Грудня 2018 15:59
...з цього місця ще раз та толковіше...
Світлана Показати IP 25 Грудня 2018 14:07
Це жах!Оце поліція яка нас захищає?Самі злочинці!!!Хто їх на роботу таких бере?Вони не адекватні.Тепер треба поліцейських боятися..Яка повага і довіра до них після цього?!
Наталя Показати IP 25 Грудня 2018 14:33
А чому не пишите про покази поліцейських? Це ж смішно навіть читати, такі бідні чи дурні поліцейські, що дітей грабують, скільки валютчиків по місту стоїть або інших варіантів. А чому не пишите, що один той бідний, неповнолітній хлопчик-син Лапіна, Народного Депутата України? Чому не пишите, що не сніжки грали, а лід по машині жбурляли? Це, що дітям нашим депутатам все дозволино?
Ну-ну Показати IP 25 Грудня 2018 14:58
ви придурки колись волали, як поліцейські підстрелили обдовбаних памороків, які гасали вночі на машині, " мусара застрелилили невинну дитину", тепер вулиці, як поле бою - давлять людей на переходах, на тротуарах, на зупинках, на світлофорах. Тепер, давайте, волайте, як поліцейські скривдили чергових "діток", доки ті обдовбані, розбещені безкарністю "дітки" не втягнуть в наркотичні тенета ваших дітей, чи не гахнуть вам цеглиною по голові, "граючись увечері біля гаражів у сніжки", як їм на дозу не буде вистачати. Що, цілодобове сидіння в соцмережах останні мізки вже повідбирало, що ви ведетесь на таку дику фігню, сфабриковану не те що білими, а червоними нитками?!
Ларс Показати IP 25 Грудня 2018 15:57
Аяяй, як все чотєнько виходить - оббріхані та оклєвєтані менти насправді шугонули малолєток-закладчиків. Які гіпотези... Слухайте, любителі таке казати, а нічого, що шугонули, під стволом обібрали й відпустили - це пряме потурання подальшим злочинам? Чого не затримали як положено? Та й можлива гіпотеза, про те, що "закладчики відкупились шістьма сотнями гривень" - не пляше, ібо задешево якось відкупилися, на такому попавшись:) Та навіть кидалися по машинах - можна зробити як положено. А то беспредєлом таки попахує серйозно.
Наталя Показати IP 25 Грудня 2018 16:55
Сором батькам цих дітей! Такі малолітні діти нормальних батьків вдома сидять ввері, уроки вчать, а не сніжки на жедевокзалі грають біля бомжів та циган!!! А потім дивуються звідки хулігани та злодії беруться, самі таких виховуємо.) Поліція одне не правильно зробила, що не викликала оперативну групу і не подзвонила батькам. І взагалі, шкода хлопців, за гамнюків-брехунів проблеми мають!
Хатуль Мадан Показати IP 25 Грудня 2018 18:37
А що таке "інцендент"?
Панько до Хатуль Мадан Показати IP 25 Грудня 2018 19:00
Інцидент — неприємна подія, непорозуміння, випадок, зіткнення
Навуходоносор Показати IP 25 Грудня 2018 18:49
Вот что у нас хорошо организовано, так это защита организованной преступности. Часть людей, прочитав новость, становятся адвокатами вооруженных до зубов полицейских, которые подозрительно часто вляпываются в различные сомнительные истории, другая часть выгораживает малолетних бездельников, судя по их характеристикам, вполне способных в будущем конкурировать с нашими нардепами. Как говорил когда-то незабвенный советский юморист Аркадий Райкин, "меня, Сидорова- младшего, мой отец Сидоров- старший порол ежедневно как сидорову козу, вот и вырос я умным человеком". Простой рецепт: пороть надо и тех, и других.
Просто Показати IP 26 Грудня 2018 09:19
Скільки коментарів за абсолютний пізд%%ж. Йому щоб стрельнути - то треба мало не письмовий дозвіл взяти. Щоб не висвітлювати "самих найкращих" батьків - то зробили ідіотами пепсів, а ви ведетесь
Дякула Показати IP 26 Грудня 2018 09:49
Полицаи одно слово!
Ого Показати IP 26 Грудня 2018 15:51
Виявляється ненародний недодепутат Ігор Лапін вирішив попіаритись на дітях і показати який він впливой мен... Щодо інформації висвітленій у цій статті, правда вияляється зовсім інша, а саме син депутата Лапіна разом зі своїми друзями, ввечері вирішили зайнятися цікавим занняттям, а саме кидати зледенілими сніжками по проїжаючим повз автомобілям, і от однією такою зледенілою сніжкою кинули в атомобіль, на якому їхали співробітники поліції, від удару якої получилася м'ятина на крилі автомобіля, після чого компанія почала розбігатися, молоді оперативники, які були в автомобілі, вибігли та наздогнали одного з хуліганів, ним виявився син нардепа Лапіна, тільки вони про це не знали, так ось взявши його за вухо вони почали йому говорити щоб той звонив батькам, щоб ті приходили і подивилися чим їхні діти займаються, але хлопець просив не кликати батьків мотивуючи це тим, що йому добре перепаде від них за скоєне, тому сказавши, що в нього є при собі 500 грн., запропонував їх оперативникам у якості компенсації за ремонт вигнутого крила, на що останні погодились та взявши їх поїхали далі, на цьому і розійшлися. (не буду судити правильний цей вчинок чи ні, але це явно не розбій і не пограбування). Проте, Ігор Лапін дізнавшись про інцидент, вирішив показати, який він крутий і що його мажора синка чіпати ніхто не має права, а тому придумавши казку про збройне пограбування поліцейськими дітей, підключив всі свої зв'язки, міністра МВС Авакова, свого друга Шпигу, прокура області Швидкого, керівника ДБР, а також продажних журналістів, заставивши співробітників ДБР, які вночі спеціально приїхали аж зі Львова, зареєструвати кримінальне по ст 187 КК України відносно поліцейських, та притягнути молодих хлопців, яким по 24 роки і які прийшли вже у нову реформовану поліцію, з надією, що щось змінилося. Так сказати вирішив зробити їх козлами відбувайлами, а заодно і попіритись, а давній друг Лапіна генерал Шпига, йому в цьому допомагає, адже систему зламати не можливу, а долю молодих хлопців, запросто, незважаючи на те, що ніякої зброї у них при собі не було ні табельної, ні травматичної, ні іншої, навіть металошукачем шукали гільзу, бож грабіжник нібито стріляв, і не знайшли. А коли за хлопців почали заступатися небайдужі колеги, коментуючи правду в коментарях, на інтернет ресурсах, то через певний час, їх почали видаляти. А керівництву Прокуратури, та ДВБ було дано вказівку притягнути вказаних співробітників до відповідальності... Ост так в нас діти мажорів і недодепутатів відчувають себе "хазяинами жизни"... А пан Лапін, який на фоні АТО виліз в депутати, відчуваючи швидкий кінець своїй політичній кар'єрі, робить собі піар на власних дітях, а піаритись він вміє, я думаю всі пам'ятають цього ковбоя стріляючого з боєвого пістолета вдень серед міста і людей... ГАНЬБА і ще раз ГАНЬБА...!!!
ага до Ого Показати IP 27 Грудня 2018 17:44
ще до кілінкарова позвоніть, хай скаже який Лапін поганий. до кучі згодиться.
Добрий Показати IP 26 Грудня 2018 18:19
да, повністю згідний ми добре пам'ятаємо коли Лапін в громадському місці зі свого бойового пістолета стріляв у грабіжників, коли поряд знаходились діти, але це йому зійшло з рук, бо він ж ДЕПУТАТ Але як згодом стало відомо, що барсетку яку в його вкрали і пістолет, грабіжники повернули йому добровільно. І коли Лапін взяв цей пістолет з рук грабіжників то почав стріляти в спину ньому, який ніякого опору навіть не чинив Того часу Лапін в мусарці все перекрутив, для того аби його не притягнули до кримінальної відповідальності, і сказав що грабіжники по ньому стріляли, а він відстрілювався, хоч на відео як стало відомо все було по іншому Тому думаю що це все не правда, і потрібно і Лапіна і його сина притягнути до відповідальності за дачу завідомо неправдивих показів Всі знають що це політичний піар, а хлопці зробили правильно, ще більше потрібно було по вухах надавати, щоб не думали що їм все дозволено Були би то звичайні діти, а не син-депутата то ніхто б на це і уваги не звернув, звичайний інцидент
Лучанин Показати IP 26 Грудня 2018 22:51
Все-таки вміє Лапін налаштувати проти себе лучан,ну просто мастак.
горішньоплавнянин до Лучанин Показати IP 27 Грудня 2018 17:49
Цих налаштованих лучан можна поіменно назвати. А за мусорами 91ша зон плаче в дрібну сльозу