USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині поліцейські оштрафували депутатів під час сесії

11 Лютого 2016 11:47
До зали, де відбувалося засідання сесії Володимир-Волинської міськради 10 лютого зайшли поліцейські Національної поліції та викликали двох депутатів міської ради на вулицю, - інформує БУГ.

Правоохоронці пояснили, що біля міської ради припарковані два автомобілі Toyota Prado та Mersedes з грубим порушенням ПДР.

Згідно з інформацією активістів міста, автівки належать депутатам, які знаходилися на сесії, тому вони прийшли забрати їх для того, аби авто були прибрані із проїжджої частини.

Після цього візиту, власники автівок Руслан Мороз та Максим Клим’юк покинули залу для отримання постанов про правопорушення. Депутати на перший раз сплатять штраф у розмірі

255 гривень, на наступний раз їхні авто конфіскують, якщо правопорушення повториться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 11 Лютого 2016 11:52
Як це мороз бійку не затіяв!?
очевидець Показати IP 11 Лютого 2016 11:56
Це вже вседозволеність.Навіть за порушення парковки копи мають право втручатись в роботу сесії. Такий собі професійний рівень.
Саша Показати IP 11 Лютого 2016 12:01
З такими темпами скоро будуть до хірурга в операційну заходити,щоб написати протокол. ВОНИ Ж ПОЛІЦІЯ. Клоуни-нема слів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
332 до Саша Показати IP 11 Лютого 2016 13:41
Підтримую!!! Клоуни!!! Немає водія біля авта, сиди чекай водія або забирай на штрафплощадку авто... Понабирають по оголошенні цих клоунів
Правда Показати IP 11 Лютого 2016 12:08
Всьо би воно було б харашо якби не одне но. Стадо баранів, всі! Поліція заказана кандибою на сесію!!!!!!!, Зробили цирк, фурор і сенсацію піймавши депутатів.!!!!!! Весь волинський простор гуде. То всьо зроблено аби відволікти всіх від нашумівшої незаконної стройки свого друга руслана і черговий раз пропіарились.Люди включайте мозок,і не тіштеся тим чим не треба!!!!!!!!!
123 до Правда Показати IP 11 Лютого 2016 13:50
Тобто ви вважаєте полішуки ******лі, що ці два депутати нормально машини припаркували, в 2 ряда? У вас що там поліська республіка з своїми поліськими правилами руху?
789 до 123 Показати IP 11 Лютого 2016 15:11
Ні, вони вважають що неправі і ті, і ті. Якщо машини поставили поперек дороги і вони заважають дорожньому руху та створюють аварійну ситуацію, то треба викликати евакуатор та забирати їх звідти, а якщо просто з порушеннями поставлені, то сидіти і чекати, якщо дуже треба доколупатися. Можна було й попередження на лобове скло наклеїти. А ті чудо клоуни цирк влаштовують. В даному випадку винні всі.
Кузьма до Правда Показати IP 11 Лютого 2016 14:05
Так і є! Треба всіх переключити від скандалу навколо землі руслана)))))) Мутниї типи))))
до розуму Показати IP 11 Лютого 2016 14:56
що це за мер який не зробив за 20 рокІв стоянки бІля мІськоІ ради а те що полІцІянти клоуни то це 100 процентІв
Галина Показати IP 11 Лютого 2016 16:27
Молодці хлопці! Так тримати. Хай знають, закон для всіх. А хірург перед тим як заходити в операційну не тільки має думати чи заплатить рідня за операцію. А ставити машину правильно.
Саша до Правда Показати IP 11 Лютого 2016 17:04
Полішуки в даному випадку цих два мужчини в желетах.Не про них хіба говорили-"Робити не хочу,красти боюся-поїду до Луцька в ПОЛІЦІЮ наймуся"
вакар Показати IP 12 Лютого 2016 06:56
а муроз красава, спокойний как удав...порушив - заплатив, пішов. циркачі в жилетіках і ті хто їх під рученькі білі привів такого не ждалі.всі разом помогли попіаритися депутатам які колись там десь замазалися чуток біля регіонів
Чесно до вакар Показати IP 12 Лютого 2016 11:44
То не циркачі в жилетіках, ви подивіться на відео хто за ними весь час ходить. Бридко дивитись на той цирк! Гандрюша і тарасик дєріжори.)))))
з міста Показати IP 12 Лютого 2016 13:19
Саме гірше, коли новостворену поліцію використовують для виконання чиїхось замовлень. Безліч авто поряд з порушенням парковки, а вони пішли Мороза шукати. Зрозуміло, що порушив, але от звідки панове поліцейські знали, де шукати порушника. А може то його дружина на ринок приїхала чи взагалі хтось із друзів машину попросив. Гарна заказуха. Нічив ви не відрізняєтеся активісти від попередників. А набагато ще примітивніші за них.