USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.72 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку поліція підозрює чоловіка у нападі на дитину

5 Квітня 2016 16:50
У Луцьку слідчі оголосили про підозру 28-річному місцевому жителю, який напав на неповнолітнього. Тепер йому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.


Нагадаємо, пригода сталася першого квітня цього року. На вулиці Федорова в обласному центрі, у під’їзді будинку, зловмисник напав на 8-річного хлопчика. Молодий чоловік пригрозив дитині вбивством та забрав у нього мобільний телефон вартістю майже 4 тисячі гривень.

За викликом на місце пригоди прибули патрульні поліцейські, які і затримали зловмисника. Хлопчик одразу ж впізнав кривдника. Телефон поліція вилучила й поверне власнику.

Слідчі Луцького відділу поліції оголосили 28-річному лучанину про підозру в скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Підозрюваному обрали такий запобіжний захід як домашній арешт. Волинянину загрожує до від трьох до семи років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ого Показати IP 5 Квітня 2016 17:13
у 8 річної дитини телефон за 4 тис - батьки дитини з головою дружать ? вони наражають дитину на небезпеку своїми нездоровими амбіціями, тому потребують допомоги
User до ого Показати IP 5 Квітня 2016 19:36
Якщо для Вас 4тис. за телефон - це "ого", то я вам щиро співчуваю. 4т. грн. зараз - це ціна самого звичайного смартфона рівня трохи вище бюджетного. Чи дитина повинна ходити з Нокією 3310, яка йому у спадок від діда перейшла? А жінкам теж золоті сережки не носити, бо наступного разу цей виродок перестріне і відірве разом із вухами? І взагалі, краще зовсім з хати не виходити, залізти під ковдру, і двері нікому не відчиняти, це буде найбезпечніше. Так по вашому? Не в батьках тут проблема, шановний.
Перехожий до User Показати IP 5 Квітня 2016 23:20
Чувак, 4000 грн. 8 лет. Читать умеешь? А выводы делать? Нефиг понтоваться айфонами (90% что это был именно огрызок). Ребёнку данного возраста телефон такой ценовой категории не нужен.
Олег 89 до User Показати IP 13 Жовтня 2016 01:42
Дивно, що всі вірять у написане в цій статті..Вина доведена? Підозрюваний сидить? Треба спочатку розібратися а потім робити якісь висновки....
Батько до ого Показати IP 5 Квітня 2016 21:12
Батьки з головою дружать!А ще в дитини є якісний ровер,який коштує 4000гр,є також компютор і мячик не за 50 гр., можу ще перечисляти що є для повноцінного розвитку дитини. Я хотів би щоб у всіх була можливість для своїх дітей купувати найкращі речі жертвуючи своїми нездоровими амбіціями або звичками такими як алкоголь,паління,марнотрацтво.Кожний судить в міру свого матеріального забезпечення.
Перехожий до Батько Показати IP 5 Квітня 2016 23:29
На айфон хватило, на нормальный байк - нет? Лол :) "Якісний ровер"за 4000... Не смеши. У качественного велосипеда только колёса будут стоить столько. Своему ребёнку я брал далеко не самый отстойный велосипед, но и не дотягивающий до среднего уровня, по очень хорошей цене - и обошёлся мне он в 6.000 грн. Чтобы ты понимал - мой байк стоит чуть больше 60.000 грн (да, он хорош, но в "идеальной" комплектации стоил бы раза в два дороже). Ну и чтобы ты не начинал истерику - я продаю велосипеды не первый год, поэтому про цены можешь мне не рассказывать ;)
User до Перехожий Показати IP 6 Квітня 2016 17:53
А якщо цей самий тіпок завтра перестріне вашого сина, і погрожуючи вбивством, забере байк за 6000грн? Можна тоді буде говорити, що батько з головою не дружить, навіщо дитині такий дорогий велосипед? Можна ж було купити дешевого б/ушного Ардіса, або і взагалі якийсь Салют часів совка. Тоді би в злочинця не виникло би бажання грабувати?
1212 Показати IP 5 Квітня 2016 17:15
8 - річній дитині купляти телефон за 4 тисячі гривень - це дурість!
бе Показати IP 5 Квітня 2016 17:17
коментар було видалено
ага до 1212 і ого Показати IP 5 Квітня 2016 19:56
і вас зовсім не бентежить те .що здоровий дядько напав на дитину?? проблема для вас ціна телефона! полішуцький погляд на реаліі ! жах!
Антоній Показати IP 5 Квітня 2016 21:18
Я думаю 4000гр .за моб це не дорого!