USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Під стінами УМВС у Луцьку чоловік у балаклаві розпочав акцію протесту

13 Липня 2015 09:19
Намет навпроти обласного управління УМВС України у Волинській області встановив чоловік в балаклаві. Активіст називає себе представником ДУКу і каже, що акція безстрокова й пов’язана з подіями в Мукачевому.

Намет встановили ще вчора ввечері, 12-го липня. Біля нього цілодобово знаходяться люди.

Про те, чому чоловік в балаклаві прийшов під адмінбудівлю та що він хоче донести – розповідає у коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Я підтримую своїх побратимів із ДУКу, які загинули в Мукачевому і тих, хто зараз виходять на акції протесту проти теперішньої влади по всій Україні. Ми висуваємо такі умови: імпічмент Президенту України, звільнення Міністра МВС та реформування правоохоронної структури. А ситуацію, яка виникла, я бачу так: колишній регіонал налаштував контрабанду, йому перекрили канал, через який він не міг вже отримувати прибутки, от і вчинив відповідні дії з допомогою працівників МВС, які, свого часу, керували «тітушками» та сепаратистами. Наша акція - безстрокова», - розповідає чоловік у балаклаві, який відмовився називати свій позивний.
На запитання, чи він має із собою зброю, відповів що ні, мовляв, вона непотрібна тут.

Цю ситуацію коментує командир третього запасного батальйону ДУК ПС Волинь Віталій Ковальчук.

«Дійсно, акції протесту відбувають по всій Україні, а цей чоловік, який встановив намет, має на це право, він же ж на своїй землі, українець», - сказав Віталій Ковальчук.

Та додав, що сьогодні о 11:30 запланована зустріч з губернатором, головою Волинської обласної ради та силовими структурами в закритому режимі.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що стрілянина в Мукачево є наслідком протистояння "Правого сектору" з організованою злочинністю Закарпаття.

У зв’язку з сумнозвісними подіями в Мукачевому, волинські добровольці, як і всі їхні побратими, перебувають у стані повної бойової готовності. Так, згідно із наказом провідника «правих», за станом на сьогодні у кожного бійця зібраний тривожний наплічник. Обов’язкова умова – перебувати постійно на зв’язку та чекати подальших команд від Дмитра Яроша, який наразі перебуває на місці інциденту.

Зауважимо, що активісти Громадської організації «Автомайдан України» висловили свою підтримку бійцям ДУКу Правого сектору і вимагають від влади припинити силові дії проти бійців та пристати на їхні умови вирішення конфлікту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
123 Показати IP 13 Липня 2015 09:20
"герой" де такі чудіки беруться?
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 09:22
дати доброго підс...ка і вручити повістку в армію, активісту хр.....му. Патріот - то йди працюй або воюй, нероба чортів.
ас до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 09:58
то пiди i дай пiдс....ка, а то ми боiмось,а ти смiливий герой!
Оксана до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 10:30
а ти певно вже повоював щоб патякати. Майже всі бійці ПС воюють і чач від часу повертаються в мирне життя.
Ковельчанин до Оксана Показати IP 13 Липня 2015 10:51
Правосєки воювали? Ідейних там одиниці. Інші це бандити які їздили в АТО щоб мати зброю. Провести б шмон в цього бійця. Полюбе десь має автомат привезений з АТО
Совість до Ковельчанин Показати IP 13 Липня 2015 11:57
Ти проведи шмон в Прокуратурі, СБУ, МВС, Судді ...там багато чого...і не тільки зброя! Вони вбивають тисячі, "котлами", голодом, ямах на дорогах, відсутністю ліків, п'яними за кермом, і просто так стріляють по дітях, бо вони підійшли близько до їх паркану! ...то хто правий?...той хто сидить і тільки говорить, чи той хто прикривається владою щоб вбити і обікрасти...чи ті хто своє життя віддають за друзів, за дітей та іншу сіру масу?
Анонім до Оксана Показати IP 13 Липня 2015 11:06
воюють, наприклад, в Мукачево.
Совість до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 11:53
А ти вже в армію записався?...чи може доброволець....чи волонтер?....хто ти.....Бог знає!
Лучанин Показати IP 13 Липня 2015 09:36
Позивний "Дурник"
Оксана до Лучанин Показати IP 13 Липня 2015 10:47
дуже приємно. А мене Оксана звати
Анатоль_ до Оксана Показати IP 13 Липня 2015 12:54
Не показуй яка ти "розумна", доню!
віктор Показати IP 13 Липня 2015 09:42
були тітушки януковича...були тітушки клюєва...були тітушки комуняків...господарі втекли а куди поділися тітушки?
Справедливий . Показати IP 13 Липня 2015 09:48
Молодець . Гнать їх усіх теба тих мусоров і мужновладців .
Цікаво Показати IP 13 Липня 2015 09:53
Кого ж ви бачите на посту президента? Яроша???
мент Показати IP 13 Липня 2015 09:54
молодець! так тримати! кожная людина мусить мати право на протест ! втомила людей корупцiя от i вийшов! агов пiсателi cкоро я i ви всi вийдем коли платiжки за комуналку прийдуть осiнью чи ви думаете це остаточне подорожчення зараз газ в сiм раз подоржчав на осiнь ще на сiм пiднiмуть а потiм ще. я на волинi давно живу не памятаю щоб щось дешевшало.
Анонім до мент Показати IP 13 Липня 2015 11:09
Таким чином, ти згоден з тим, щоб тебе підстріліли на вулиці Луцька заради боротьби з корупцією.
мент до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 12:10
та хоть нехай вбють аби порядок був щоб дітям легше жилось
Луцьк Показати IP 13 Липня 2015 10:00
коментар було видалено
Джек Показати IP 13 Липня 2015 10:16
Дол**ні ПС будуть свої порядки встановлювати?Гнати їх!Реформа міліціі вже йде якшо вони не в курсі!президента хочуть нового,кого?яроша? Самі кришують як не бурштин,то ше якусь муть і будуть розказувати про контрабанду,яка видно просто не захотіла платити ще й ПС,помимо СБУ.Коли цих у...в порозганяють всіх!З отаких .... і получаються потім сепаратисти!
Xaxaxaaaaxxaaaxxa! Показати IP 13 Липня 2015 10:26
"імпічмент Президенту України, звільнення Міністра МВС та реформування правоохоронної структури" Axxaxaxaxaxaxxxaaaxxaxa!
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 10:28
"Активист ... говорит, что акция бессрочная." А по нужде он куда ходит? Или у него под плащиком ведро припрятано? Или прям тут на лужайке ср..ть будет? В здание, на месте хозяев, я бы его не пускал, гнал бы ссаными тряпками, а уходить нельзя - непрерывность прервется и бессрочность незасчитается. Не, я не то чтобы дое..аться, просто интересно.
Андрій до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 10:57
Ти не анонім ,ти аноніст!Може йому і дихати не можна,коли акція безстрокова?
Анонім до Андрій Показати IP 13 Липня 2015 13:56
Я что, сказал , что ему что-то нельзя? Андрюша, сосредоточься, похмелись и перечитай снова. Мне просто интересно где он справляет простые бытовые и физиологические потребности, например гадит. Или моется. Или там, не знаю, труханы стирает. И всё. Палаточка-то больно вшивенька, коробку консервов и флягу с квасом в ней хранить - самому места не останется.
пс Показати IP 13 Липня 2015 10:28
то Данильчук вислужитися хоче :))
анонім Оксані Показати IP 13 Липня 2015 11:03
Воював . Вас там не бачив. Зараз, на відміну від згадуваного "активіста" працюю. Буде потреба - поїду на Донбас ще.
не зрозуміло Показати IP 13 Липня 2015 11:06
чому один.якщо інші побратими поіхали в мукачево хлопців визволяти то так а якщо гроші на свідомість в деякіх революционерів закінчились то дуже сумно.мафія хоче показати що майдану не було тому підтримка лучан бійцям потрібна
1234 Показати IP 13 Липня 2015 11:07
Отакі д..уни данильчуки наробили в Украіні біди, а ще прийшла влада ненаситна і загонять народ в яму. Треба гнати всіх разом і вибирати нових думаючи ГОЛОВОЮ.
правдива Показати IP 13 Липня 2015 11:08
От через таких ніколи не буде миру і порядку в Україні! Його побратими постраждали, а інші що - музику слухали? Скількох ПС поранив, пошкодив майно, а то теж українці!!! О-то так порівняння - що і треба було довести хто той ПС і ДУК! Їм своє головне, а інше - то...
Че Показати IP 13 Липня 2015 11:18
Україна - це Європа? Ні. Україна - це СОМАЛІ!!!
Сомали до Че Показати IP 13 Липня 2015 11:48
А вот сейчас обидно было...
Правдоруб Показати IP 13 Липня 2015 11:23
коментар було видалено
Питання до СБУ та мі Показати IP 13 Липня 2015 12:09
Чому СБУ та міліції не проводяться обшуки в офісах та базах районних осередків правого сектора на предмет виявлення незареєстрованої зброї, як вони її називають трофейної на яку вони мають право. Чи будемо чекати поки у нас почнуть стріляти...???
БОГ до Питання до СБУ та мі Показати IP 13 Липня 2015 13:28
Правий Сектор це і є структура СБУ чи я вам америку відкрив. всі ДУК ліквідували а ПС залишили ну подумайте на танках хто може їздити?
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 13:35
забулися екологічний туалет привезти - раз, друге - активістів з плакатами на якусь годину притягти, щоб картинка для змі була, третє: чай від мнс подать в обід і ввечері, і четверте: прочитати пацану закон про заборону на мирних територіях ходити в балаклавах, крім... а взагалі то там на тому місці треба було б памятник отакому чучелу поставити, правда з каменюкою в руці, яка ось-ось полетить в сторону умвс - памятаємо ці події. іще одне. це чудо вже бачить мукачівську ситуацію - йди, хлопче, в екстрасенси, в сбу, в мвс, розкажи, якщо ти вже знаєш ситуацію, допоможи по інших місцях запобігти стрільбі і смертям людей - звіздіть всі зараз мастаки, а конкретну роботу хто з тих балаболів робить?
Арсен Показати IP 13 Липня 2015 14:04
Люди до влади на останніх виборах не вибрали правий сектор а так за ПС ніхто не проголосував і ПС набрав всього 1.5 процентів навіть люди в Україні більше голосів віддали за опоз.блок а найбільше люди прогодосували за народний фронт Яценюка-Авакова.
справедливий до Арсен Показати IP 13 Липня 2015 23:01
Повна ж-па, куди не кинеш оком на любому напрямку по любій галузі. А придуни тільки навчились бабки вижимати "жим- отжим"
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 14:41
Раніше джерело в МВС повідомило, що двоє бійців «Правого сектору» взяли в заручники 6-річну дитину, яка пізніше опинилася на волі.
а чого Показати IP 13 Липня 2015 14:50
це він у балаклаві в громадському місці та мирний у Луцьку час???? Хіба така заборона не підписана Президентом???
Олег до а чого Показати IP 13 Липня 2015 16:40
А хіба в нас президент має право щось комусь забороняти , один вже пробував нехай другий г*ндон спробує , гнида шоколадна , ще гірший ніж Яник , бо ховає справжні наміри по знищення України за маскою справедливості і миру
на фронт Показати IP 13 Липня 2015 15:04
Забирають патріотів,а самі продовжують красти на місцях.Хай йдуть і воюють корупціонери.Впевгениний,що їм війна на руку.Інакше закінчиться їхнє барське життя.
Орест Лютий Показати IP 10 Січня 2016 02:50