USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку психіатр продавав довідки охочим отримати дозвіл на зброю

4 Квітня 2015 17:43
Лікаря-психіатра, який видав громадянину довідку про проходження психіатричного огляду, необхідну для одержання дозволу на володіння зброєю та додаткових категорій на право керування окремими видами транспортних засобів, викрила прокуратура Луцька. Допомога лікаря коштувала 100 гривень. Про це інформує Вісник і К.

Щодо медика склали протокол про корупцію. Розглянувши його, Луцький міськрайонний суд визнав лікаря винним та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень. Також медика звільнять із займаної посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 17:47
Теперь справка будет стоить 200 гривень...
Анонім до Анонім Показати IP 4 Квітня 2015 17:53
мабуть, 1200 (мінус штраф - 850 грн.) = 350 грн доходу.
Анатоль_ Показати IP 4 Квітня 2015 17:53
100грн. за справку то дуже по божеськи. Добра людина той психіатр
Анонім до Анатоль_ Показати IP 4 Квітня 2015 18:30
БРЕХНЯ. НЕМАЄ ТАКОЇ ТАКСИ У МЕДИЦИНІ
000 Показати IP 4 Квітня 2015 18:24
Не поділився??
віра Показати IP 4 Квітня 2015 19:29
Ото знайшли хабарника!!!А де ті, хто сотні тисяч, мільйони хапае?!!! До них не можна........
дідо Показати IP 4 Квітня 2015 20:27
Цікаво, а що лікар порушив. Довідку він має право надавати, психам не видавав. А 100 грн , то тільки за не оплату податків можна його притягнути.
Анонім до дідо Показати IP 4 Квітня 2015 23:15
Дурак врач. Сказал бы, что вынудил отдать стольник под воздействием гипноза - был бы неподсуден. Ведь даже кража на эту сумму согласно украинскому законодательству не является преступлением.
фак Показати IP 4 Квітня 2015 21:56
850 гривень штаф ,МДА!!!!!!!!!!!!!!
липа Показати IP 5 Квітня 2015 08:57
за квартиру же надо как то платить...
НІНА ЛОГІКА Показати IP 5 Квітня 2015 15:26
нехай ще перевірять тих психіатрів - видають довідки на здорових людей для оформлення опікунства та віддчуження майна нещасних.
потерпіла від психіа Показати IP 5 Квітня 2015 19:52
це той психіатр до якого мого чоловіка беркут привозив під-час масових заворушень . А лікар мені каже напишу твоєму чоловікові так як міліція просить є підсудним але не адекват але це скомпрометує Вас як активістів перед громадою, а можу написати що здоровий але але але.......ми відповіли хабара давати не будемо бо не зате на майдан вийшли , а Вам порада не можите визначитись передайте далі, обідився.....сказав що його син теж на майдані з народом..... , і написав як міліції треба.