USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку російськомовні «ФІКСИКИ» зібрали справжній аншлаг

19 Травня 2015 17:00
У Луцьку показали оригінальну дитячу виставу «Фіксі-ШОУ!» за мотивами анімаційного серіалу «ФІКСИКИ» від творців мультфільму.

Яскраве, однак російськомовне, дійство для дітей відбулось 18 травня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

«А кто такие фиксики — большой-большой секрет!» - Так співається в пісеньці про Фіксиків.
До недавнього часу люди майже нічого не знали про цих маленьких чоловічків, які живуть усередині машин і приладів.
Фіксики доглядають за технікою зсередини, чистять її, змащують, усувають дрібні поломки. Вони — вмілі і сумлінні майстри. Фіксики звикли ховатися від людей, але є вони всюди: в комп'ютерах, холодильниках, телевізорах... Кожен пам'ятає про випадки, коли непрацюючий прилад починав раптом працювати, якщо по ньому злегка стукнути. Все просто: всередині прокинувся Фіксик і все налагодив. А тепер з цими таємничими працьовитими чоловічками луцька малеча познайомиласьз ближче.

Під час показу «Фіксі-ШОУ» діти на власні очі побачили велетенських улюблених героїв-ляльок. Це інтерактивна вистава-«хепенінг»: вона дозволила кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах Фіксиків просто під час дійсва. Кожен малюк мав змогу долучитися до дійства.
Так, окремі, уже знані малечею із мультфільму пісеньки, гості заходу співали усім залом. Поринути у казковий світ дитинства запропонували й дорослим:

«Діти, вмикніть своїх батьків у режим вібрації методом лоскотання», - пролунало зі сцени, і дітлахи навперебій кинулись лоскотати дорослих.

Сценарій вистави – доволі простий:

У гості до лабораторії професора Чудакова прийде кращий друг Фіксиків Дім Дімич, аби взяти участь в експерименті по збільшенню Фіксиків. При цьому він сам стане Фіксиком, а разом з ним і всі глядачі в залі. Це витівки Комп'ютерного Віруса, з яким вступлять в сутичку герої «Фіксі-ШОУ» і глядачі. Він виводить з ладу дивовижний пристрій, здатний зменшувати або збільшувати предмети і живих істот у багато разів. Без цього пристрою Дім Дімич назавжди може залишитися маленьким.

Варто додати, що у Луцьку «ФІКСИКИ» зібрали справжній аншлаг, адже жодного вільного квитка у касі не залишилось.
Більше того, аби догодити глядачам та дати можливість взяти участь у інтерактивній виставі усім охочим, організатори дійства були змушені поставити додаткові стільці між рядами. Утім, були й такі лучани, які спостерігали за шоу стоячи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучани Показати IP 19 Травня 2015 17:31
Нема українців, одні совки.
Отто Штірліц до лучани Показати IP 19 Травня 2015 18:00
Давайте, повикидайте ще твори Пушкіна з бібліотек - бо написані російською мовою.
МВ до Отто Штірліц Показати IP 19 Травня 2015 19:40
ні саме краще повисилятися зі совкових квартир.. бо їх агресори будували і роздавали безплатно!!!
капец Показати IP 19 Травня 2015 17:41
подаю в суд на в.н. за рекламу . російськомовне дійство«ФІКСИКИ» Варто додати, що у Луцьку «ФІКСИКИ» зібрали справжній аншлаг, адже жодного вільного квитка у касі не залишилось.
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 18:23
Чогось україномовні справжній аншлаг не збирають.
Марта до Анонім Показати IP 19 Травня 2015 23:18
бо їх нема
дідо Показати IP 19 Травня 2015 18:37
Діти вчаться на фіксиках, батьки слухають Лєпса...тому на країну нападають всякі виродки типу Путлєра.
оля Показати IP 19 Травня 2015 18:50
Шоу і справді класне і байдуже якою мовою-головне,що це подобається.Стільки років жили поруч і російськомовні і україномовні і нічого -все було добре.поки американомовні не створили бардак.
дідо до оля Показати IP 19 Травня 2015 18:54
Фашистська РаССєя напала на Україну. а винні американомовні? Це таке у московській сектв розказують? Цей мульфільм фінансується на державні гроші РФ. Луцькі батькі профінансували декілька ракет та бомб ,які вбивають українців.
Анонім до дідо Показати IP 20 Травня 2015 03:26
Росія на Україну не нападала. Крим ввійшов у склад Росії в результаті референдуму.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Травня 2015 06:30
коментар було видалено
Онаним до Анонім Показати IP 20 Травня 2015 08:32
Уйдите, сударь, вы пьяны
Оксана Показати IP 19 Травня 2015 19:28
А чому ВН дивуються, що аншлаг, самі ж рекламували це шоу без жодної згадки про те, що шоу з Росії та на російській мові. А на афіші хитро так написано про "перше в Україні шоу..."
вн до Оксана Показати IP 19 Травня 2015 23:18
нас нічим не здивуєте, чесно
Оксана Показати IP 19 Травня 2015 19:43
Люди добрі, скажіть мені, чого поганого там навчали дітей, що треба так обіс...ти цікаве науково-пізнавальне шоу? мені як педагогу приємно, що діти починають цікавитись наукою!
Василь Показати IP 19 Травня 2015 19:51
зробіть щось своє краще, тоді будете забороняти російськомовне!
Андрій Показати IP 19 Травня 2015 22:50
Та хай би наш театр драматичний чи ляльковий зробив би щось цікаве сучасне в такому стилі УКРАЇНСКОЮ МОВОЮ і щотижня був би аншлаг. Головне дітей зацікавити. Не в мові діло, що російська і аншлаг, а просто що подали цікаво, а не одні і ті ж вистави що 80 роки що зараз.
Бабушка Показати IP 19 Травня 2015 23:21
К сожалению, все познавательные мультики созданы не в Украине. Жаль.
123 Показати IP 19 Травня 2015 23:31
шоу примітивне, фонограма жахлива, хоча дітлахам дійсно було весело
пр Показати IP 20 Травня 2015 01:16
коментар було видалено
Анонім до пр Показати IP 20 Травня 2015 06:32
Ти що, захворііло?!!!!!!! То треба до психіатра, обов'язково, бо ще кого покусаеш!!!!!!
Простий хлопчина Показати IP 20 Травня 2015 08:44
І куди дивляться їхні батьки? Хіба не хватає "нормального адекватного продукту" для дітей? І я тут маю на увазі не те, що саме шоу російськомовне, а те що, вона позбавлене будь-якого сенсу, навіть того мінімального, який повинен доноситись дітям у такому віці