USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку розфарбували російський банк

19 Червня 2014 15:16
Відділення одного з російських банків у Луцьку залили червоною фарбою. Постраждали вікна, двері, вивіски та електронні таблички з курсами валют. Про це інформує Слово Волині.

Нагадаємо, в обласному центрі Волині з початку травня, це уже третій «напад» на банк. Спершу його назву заклеювали поліетиленом, потім обписували стіни погрозами і ось тепер – «помітили» масляною фарбою, яка на думку причетних до інциденту, мала б символізувати кров.

«Крові» виявилося настільки багато, що відчистити від неї вітражі банкірам самотужки не вдалося, тож покликали на підмогу фірму, яка спеціалізується на прибиранні. Та, щоправда, взялася, але непевна, що наступної ночі вхід до фінустанови знову не забарвиться у червоне. Коментувати ситуацію у банку відмовилися – зачинилися з середини. А тим часом під стінами «Сбербанку Росії» триває генеральне прибирання.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку провели рейд по російських банках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дмитро Показати IP 19 Червня 2014 15:17
дикуни
ASP до Дмитро Показати IP 19 Червня 2014 15:44
тобі напевно прийшлось відмивати його, раз така думка!)) Може ще депозит поклади в Сбербанк росії?
Дмитро до ASP Показати IP 19 Червня 2014 15:44
іди лікуйся і себе відмий спочатку.
))) до Дмитро Показати IP 20 Червня 2014 01:29
идиоты не понимают (в силу природной тупости), что абсолютно все банковские учреждения, работающие в Украине, интегрированы в ее банковскую систему. они не понимают вообще ничего. нечем.
Давид Показати IP 19 Червня 2014 15:46
коментар було видалено
Серий до Давид Показати IP 19 Червня 2014 15:49
коментар було видалено
Кент Показати IP 19 Червня 2014 16:08
наступний має бути банк "ВТБ" !!! Спонсор тітушок і людекй що фінансували КРИМ і "зелених человєчків".............
Блогер Показати IP 19 Червня 2014 16:11
Закрити цей банк, або пере іменуйте, бо диви люди щось щосткіше придумають! А працюють там звичайні люди, які альтернативи не мають, я упевнений, чому вони повинні страждати?
МВФ Показати IP 19 Червня 2014 16:43
Ці банки повністю інтегровані в банківську систему України і там працюють наші люди, волиняни! Скільки вже можна пояснювати що і до чого? Чи то ті нероби не знають чим зайнятись?!