USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку провели рейд по російських банках. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

16 Червня 2014 08:31
Акція під гаслом "Не можеш воювати на Сході, борись на Заході" відбулася в Луцьку в ніч із 15 на 16 червня. Активісти «правого» спрямування залишили на відділеннях російських банків у Луцьку мітки «банк окупанта». Про це йдеться на сторінці групи Білий Лев Вконтакте.

"Не можеш воювати на Сході,БОРИСЯ НА ЗАХОДІ!!! З таким гаслом виступили молодики із Луцька і провели інформаційний рейд по банках, власниками яких є представники держави-окупанта. З Іскрою в серці та вогнем у руках вони приступили до виконання свого громадського обов'язку та згаслом "Слава Нації-Смерть Ворогам" виконали його", - йдеться у повідомлення активістів.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
ВІК Показати IP 16 Червня 2014 08:42
Це дикунство,а нічого що там українці отримують зарплати,пенсії інші виплати.НАМ ЩО пс дасть гроші?ХАЙ Пси йдуть в військо,а бігати з фарбою по ночах-то д...зм.
лучани до ВІК Показати IP 16 Червня 2014 08:44
Дикунство, нападати на сусідню державу та спонсорувати вбивць-терористів. Російські банки є частиною фашистської РФ.
ок до ВІК Показати IP 16 Червня 2014 09:28
цілком правильно...........пішли б ці з правого показали свій патріотизм у війську...............а то як тіпридурки роблять дебоші а прикриваються націоналізмом.............швидше б уже наступила стабільність.....і щоб цією нечистю нарешті вже зайнялись правоохоронні органи...............
my_gift до ВІК Показати IP 16 Червня 2014 10:07
А послугами українських банків користуватись не можна? Чи нажива-найперше??
Тарас Показати IP 16 Червня 2014 08:50
А про банк ВТБ, що на Шопена, забули? Це ж російський банк!
Cмерч до Тарас Показати IP 16 Червня 2014 10:04
коментар було видалено
Церковна миша до Cмерч Показати IP 16 Червня 2014 20:29
коментар було видалено
лучанин Показати IP 16 Червня 2014 09:04
Пів України вже давно належить росіякам.. )) так що можна проводити націоналізацію..
Так проїздом Показати IP 16 Червня 2014 09:11
О це тільки українці і вміють, як тільки з фарбами бігати та будинки розмальовувати, а потім за власний кошт їх реставрувати. Де мозок? Якщо б цікавились трохи більше, то знали би, що це юридично не російські банки, а дочірні. У них з російськими спільна тільки назва, а так вони повністю українські. Там люди свої гроші тримають та зарплати отримують, і такі ж самі лучани там працюють, і за рахунок цього годують свої сім'ї. Одна з негативних рис українців - це егоїзм. Кожен дбає лише про себе, а ось про інших - ніколи. Противно, громадяни!
Лучани Показати IP 16 Червня 2014 10:02
В нас тепер під націоналізм можна списати все! І дебілізм , і бидлість, і тупість!
Тітуханич Показати IP 16 Червня 2014 10:10
Банк ВТБ був "касіром" і фінансував тітушок і всяку нечесть........................ганьба ! Чому НБУ не провіряє і досі цей банк в т.ч. чому правоохоронні органи нічого не роблять, куди дивиться СБУ ?!
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 10:10
"З Іскрою в серці та вогнем у руках вони приступили до виконання свого громадського обов'язку та згаслом "Слава Нації-Смерть Ворогам" виконали його". Д*біли, мартишкі ту*орил
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 10:12
Не всіх дурних війна побила,бо не всі на неї йшли.
Факт Показати IP 16 Червня 2014 10:31
Росія забрала все українське в Криму в т.ч. банкі. Чому Україні не провести націоналізацію? Та тому що в країні ще немає справжньої Української влади. Хлопці розмалювали власність росіян і багато "толерантних" коментаторів обурені. Та Росія заборонила ввезення українських товарів це вас не обурює? Багато виступає проти ПС і інших організацій, то вже забули завдяки кому зек втік з України? Чи хохлівська позиція буде й надалі у вас домінуючою?
вік до Факт Показати IP 16 Червня 2014 11:33
Спочатку навчися грамотно писати-банкі які трьохлітрові чи які?От тепер такі тупо...лі і керують.
чахлик_невмирущий до Факт Показати IP 16 Червня 2014 12:23
Зек втік - з однієї сторони , а ніхто з правого не постраждав з другої.Так що думай.
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 10:35
коментар було видалено
A.C.A.B Показати IP 16 Червня 2014 11:21
коментар було видалено
луцьк Показати IP 16 Червня 2014 11:21
ну непридурки а? ідіть краще в армію
до а.с.а.в. Показати IP 16 Червня 2014 11:41
так правсеков и не поранили и ни одного не убили на Майдане, так что не надо ля-ля...
Оля Показати IP 16 Червня 2014 12:24
А чого вони пики позакривали?Вони ж не у Донецьку це робили де їм могли по снікерсу за це надавати.Напевно перед акцією зі страху усі підгузки поодівали?Отакі герої в нас на Волині:)))
КЕША Показати IP 16 Червня 2014 12:55
нАРОД, ВЗАГАЛІ СТАТТЯ ПРО РОСІЙСЬКІ БАНКИ А ВИ ЩО ТУТ МУСОЛИТЕ, ДЯТЛИ ??? КРІМ банка ВТБ Є ЩЕ БАГАТО ІНШИХ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ !!!!
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 13:08
Боти, геть з коментарів!
учасникам акції Показати IP 16 Червня 2014 13:31
Убогі розумом.
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 14:03
коментар було видалено
Мірча Показати IP 16 Червня 2014 14:33
Правильно роблять, через російські банки видано понад 30 млрд.грн., треба позакривати їхні банки, а гроші подарувати позичальникам, вони забрали Крим а ми заберемо гроші та інше майно. Око за Око. А щодо зарплат пенсій рахунків в москальських банках так це просто ідиотизм, вся інформація з їхніх банків передавалась в ФСБ, задумайтесь. А скільки банків прогоріло, люди н можуть забрати свої гроші. Треба співпрацювати з державними банками.