USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку «розсипається» бруківка. ФОТОФАКТ

5 Липня 2015 11:08
Поблизу маршрутної зупинки по проспекту Відродження, 31, руйнується свіжопокладена бруківка. Про це повідомляє Район.Луцьк.

Лучани обходять пошкоджену ділянку і поспішають на зупинку.

Частини бруківки розносяться майже по всій ширині тротуару.



Нагадаємо, з початком весни департамент ЖКГ розпочав ремонт вулиць міста з облаштуванням велодоріжок. Зокрема, тривають роботи з капітального ремонту тротуару по проспекту Відродження. Роботи виконує підприємство «Луцькавтодор». Зараз вони відбуваються на відрізку проспекту від перетину з вулицею Рівненською. Частину тротуару вже виклали новою бруківкою. Під час проведення робіт на цьому тротуарі облаштовують велодоріжку.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що велодоріжка по проспекту Відродження у Луцьку закінчується східцями. ФОТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Грыцько Показати IP 5 Липня 2015 11:17
Во первых, эта плитка не свежеположенная, во вторых эту плитку ложил магазин в целях "облагораживания" свой территории, в третьих, за публикацию не проверенной информации можно и в суде ответить.
Андрій до Грыцько Показати IP 5 Липня 2015 11:54
Піднімись по вулиці до Рівненської - з протилежної сторони.. (будеш "приємно здивований"), особливо за "Ехспресс Там-тамом".. Жодного виїзду з подвір'я цілого. (А плитка щойно виложена)-------------- за публикацию не проверенной информации можно и в суде ответить.------------ На КОГО в суд за фото? Сподіваюсь на Романюка й підрядчика? (Вулиця, зупинка та плитка на ній - НА ЧИЄМУ балансі?) Що магазин зробив - місто бере на баланс та обслуговує з місського бюджету! Подавайте.
34423 до Грыцько Показати IP 5 Липня 2015 12:24
Підтримую. По-перше, цій бруківці вже років 10, а по-друге, на Відродження бруківку клали на іншому боці вулиці.
а яка різниця до 34423 Показати IP 5 Липня 2015 17:59
ах, а якщо на другому боці, то нехай розсипається? "Гарна" ж у тебе логіка
Хлоп до Грыцько Показати IP 5 Липня 2015 14:58
Навiщо так реагувати? *** мета - поносити Романюка особисто, це ж всiм вiдомо. Але ВН роблять дуже важливу справу на його користь, бо люди знають, з ким ВН пропонуе порiвнювати Романюка iз когорти молодих та перспективних управлiнцiв-"менеджерiв" з фонду Новий Луцьк)))
до хлопа до Хлоп Показати IP 5 Липня 2015 15:07
А чого ти іронізуєш? Палиця і його як ти виражаєшся менеджери дійсно готові розвивати Луцьк, і вже багато для цього зробили, і вони дійсно молоді й переспективні, на відміну від хитрого старого п*рдуна комсомольця-крадія Романюка. І в людей уже починають відкриватися очі
100% до до хлопа Показати IP 5 Липня 2015 18:04
Романюк всё реально мутит так что б всё было не так .... по слухам как мне рассказывали Палыця давно хотел дать денег ... и хотел фонтан сделать музыкальный в центре как в Виннице ... и хотел помочь с траликами новыми которые изготавливают у нас в городе .... Романюк всё даёт отказ и все предложения просто откидывает, потому что это ему не выгодно и гос. денег себе на карман не сможет положить в том случае не получится, а Палыця хотел всё со своего кармана вложить в город ... вот такая у нас ж*па ....
Хлоп до 100% Показати IP 6 Липня 2015 00:24
Ви забули ще про Нью-Васюки - студентське мiстечко СНУ))) монстр Романюк не дозволяе)))
я Показати IP 5 Липня 2015 11:34
ничего нового....
Андрій Показати IP 5 Липня 2015 11:43
Вправно гроші "хтось" закопує собі в кишеню. На наступний рік - знову гроші з бюджету.. (Називається "економія на асфальті, плитка - довговічніша"). Чомусь видається, що гарантії на укладку ніхто НЕ давав, та й підрядчика вже НЕ знайдеш.
просто Показати IP 5 Липня 2015 11:58
Там де розкидана бруківка це як наслідок підвозу товару Газонами в магазин бджілка!
Лучанка Показати IP 5 Липня 2015 12:28
*** Ця плитка зовсім не свіжо викладена. Так "облагородив" свою територію магазин, що знаходиться поруч.
баба до Лучанка Показати IP 5 Липня 2015 15:09
А вулиця, зупинка та плитка на ній - НА ЧИЄМУ балансі?)
Мрся до баба Показати IP 5 Липня 2015 22:00
Та прилегла територія біля торгових закладів, установ обслуговується ними
Дід Панас Показати IP 5 Липня 2015 21:59
Ото новина. Браво. Там ще бордюр вивалися. Чому не сфотографували і не написали?